AlcoSense Pro alkomat elektrochemiczny

Prawdopodobnie najbardziej zaawansowany alkomat na rynku w tej kategorii cenowej. Najwyższy poziom dokładności, funkcjonalności oraz intuicji w użytkowaniu. Wyróżniony Red Dot Award - międzynarodową nagroda w dziedzinie wzornictwa produktu
Udostępnij:
Opis

AlcoSense Pro alkomat elektrochemiczny

Auto Swiat

5/4/2018

Ocena: ★★★★★+

„Dokładność, niezwykle przemyślana budowa i oprogramowanie, odporność na zachowania użytkownika”

Charakterystyka:

• 121mm2 czujnik elektrochemiczny – mniejsza wersja sensora używanego przez policję w Wielkiej Brytanii i kilku krajach europejskich
• Ponad dwa razy dokładniejszy od nagradzanego AlcoSense Elite
• Oszacowanie czasu potrzebnego do wytrzeźwienia i przypomnienie o potrzebie powtórnego testu
 Lista krajów wraz z dopuszczanymi limitami zawartości alkoholu w organizmie
• Asystent Pomiaru Blow Coach – wspomaga prawidłowe wykonanie testu
• Zdobywca nagrody Red Dot Product Design w 2016 roku przyznana za najlepsze wzornictwo produktu

W swojej kategorii cenowej Alcosense Pro jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowanym alkomatem dostępnym na rynku. W efekcie trzech lat prac badawczo-rozwojowych Alcosense Pro (oraz wyższy model Ultra) są jeszcze doskonalsze w zakresie precyzji wykonania pomiarów, funkcjonalności oraz intuicyjności użytkowania urządzenia.

Zaprojektowany od podstaw przez brytyjską firmę AlcoSense i zawierający opatentowane nowe rozwiązania alkomat Pro oferuje klientom te same funkcje, co dwukrotnie droższe modele oraz dokładność pomiaru zbliżoną do alkomatów wykorzystywanych przez policję.

Profesjonalna dokładność

AlcoSense Pro – profesjonalny z nazwy i działania. Urządzenie wyposażono w 121mm2 profesjonalny czujnik elektrochemiczny, będący mniejszym wariantem 200mm2 sensora używanego przez policję w Polsce, USA Wielkiej Brytanii innych krajach Unii Europejskiej. Daje to niezrównaną w tym przedziale cenowym dokładność i prawie dwukrotnie większą precyzję pomiarów niż AlcoSense Elite.

 

Zaawansowany system badania próbki powietrza oraz funkcja kompensacji temperatury

AlcoSense Pro jest wyposażony w zaawansowany system badania próbki powietrza pochodzącego z płuc, dzięki czemu test bazuje na powietrzu wydychanym z głębi płuc (dającym najdokładniejszy pomiar). Zaawansowane czujniki urządzenia mierzą ciśnienie, natężenie przepływu i objętość wydychanego powietrza. Pomiar dokonywany jest po wydmuchnięciu z płuc powietrza o objętości jednego litra, dzięki czemu badana próbka jest najbardziej odpowiednia do przeprowadzenia pomiaru. Aby jeszcze bardziej poprawić dokładność, odczyty są dostrajane do temperatury. Dzięki tym czujnikom Pro oferuje możliwość skorzystania z Asystenta pomiaru BlowCoach™, który wspomaga użytkownika w prawidłowym wykonaniu testu

Asystent pomiaru BlowCoach™

Najwięcej problemów stwarza użytkownikom prawidłowe wprowadzenie próbki powietrza do alkomatu. Jest to spowodowane zbyt mocnym, zbyt słabym lub niewystarczająco długim wydmuchiwaniem powietrza z płuc, co w przypadku niektórych urządzeń dostępnych na rynku skutkuje błędnym wynikiem pomiaru. Asystent pomiaru wykorzystuje zaawansowaną technologię zaprojektowaną i opatentowaną przez firmę AlcoSense, która ułatwia użytkownikom poprawne wykonanie testu.
W chwili wdmuchiwania powietrza przez użytkownika Alkomat Pro pokazuje na ekranie, czy czynność wykonywana jest prawidłowo. Aby poprawnie przeprowadzić test należy dmuchać w ustnik tak, aby górny zielony pasek ciśnienia znajdował się po środku skali, a dolny wypełniał się w miarę wdmuchiwania coraz większej ilości powietrza.

 

      

 

Jeśli wdmuchiwanie próbki nie zostało wykonane poprawnie, Pro  pokaże pełnię swoich możliwości. Dzięki wyposażeniu w zaawansowane sensory Pro dokładnie sprawdza dlaczego test się nie powiódł i w zależności od przyczyny podpowiada gotowe rozwiązanie.

 

 

Dzięki podpowiedziom użytkownik bezproblemowo przeprowadzi kolejne pomiary. Asystent testu sprawia, że użytkowanie alkomatu jest intuicyjne i łatwe.

Wyeliminowanie ryzyka niedoszacowania wyniku testu

Każdy wynik testu alkomatu jest pokazywany z dokładnością +/- X.XX odczytu – im mniejsza liczba, tym bardziej precyzyjny jest wynik wskazywany przez urządzenia. AlcoSense Pro jest wyposażony w nowatorskie oprogramowanie zapobiegające niedoszacowaniu wyniku testu. Przedział tolerancji dla tego urządzenia wynosi nie +/- 0,10 ‰ BAC, tylko +0,10 ‰ BAC, -0,00 ‰ BAC, czyli oprogramowanie alkomatu uwzględnia wyłącznie potencjalne „bezpieczne” przeszacowanie wyniku, dając pewność, że nigdy nie będzie on zaniżony ! Oznacza to, że wynik testu jest dwukrotnie bardziej precyzyjny od odczytu dokonanego nagradzanym alkomatem AlcoSense Elite.

Dowolny limit na świecie - dosłownie!

Za jednym naciśnięciem przycisku AlcoSense Pro automatycznie ustawi limit spożycia alkoholu obowiązujący w wybranym przez nas kraju. W Menu należy wybrać Kraj (w którym będziemy uczestnikiem ruchu drogowego) a opatentowane oprogramowanie Pro automatycznie ustawi limit alkoholu zgodny z obowiązującym w danym kraju prawem. Program ustawi limit, jednostkę miary oraz wartość współczynnika BBR. Jeśli limity dla danego kraju zostaną zmienione, można łatwo zaktualizować bazę danych poprzez pobranie aktualnego oprogramowania z działu pomocy technicznej. Idealne rozwiązanie dla osób, które podróżują nie tylko po Europie, ale także po świecie.

Jeśli użytkownik chciałby ustawić własne limity, na przykład połowę dozwolonego prawem limitu, wówczas można to zrobić wybierając w Menu opcję Ustaw limit.

Projekt nagradzany za wzornictwo

W 2016 produkty AlcoSense Pro i Ultra zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot przyznawaną przez Design Zentrum w Essen za wzornictwo, wysoką jakość i innowacyjność produktów. W 2016 jury złożone z 41 uznanych na świecie projektantów oceniło aż 5 216 produktów. 
W ubiegłych latach laureatami były takie firmy, jak Apple (2001), BMW (2007), LG (2008), Porsche Design (2012), Lenowo (2013), Bose (2014) i Dell (2015). Więcej informacji tutaj. 
Wzornictwo produktu AlcoSense Pro wynika z przeświecającej nam idei wyrażającej prostotę i precyzję.

 

Klarowny i dokładny wynik

AlcoSense Pro wyposażono w 1,8 calowy wyświetlacz LCD, który pokazuje klarowny i dokładny pomiar zawartości alkoholu w organizmie. Zgodnie z preferencjami użytkownika wynik przedstawiany jest w postaci zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu (mg/l lub µg/100ml). albo promili we krwi (%BAC lub ‰BAC). Jeśli wynik testu przekracza dozwolony limit lub jest blisko granicy limitu, Pro poinformuje o tym fakcie użytkownika alkomatu. Na ekranie pojawi się ikona informująca o zakazie prowadzania pojazdu.

Oszacowanie czasu potrzebnego do wytrzeźwienia i przypomnienie o powtórnym teście

Alcosense Pro oszacuje czas, który musi upłynąć do momentu wytrzeźwienia, a informacja o nim pojawi się w postaci widocznych powyżej i poniżej komunikatów. Dobrze byłoby, żeby urządzenie przypomniało o potrzebie powtórzenia pomiaru po upływie tego czasu? Nic prostszego, wystarczy wybrać ikonę alarmu i Pro automatycznie przypomni o obowiązku przeprowadzenia ponownego pomiaru.

Pamięć wyników testów

Pro przechowuje w pamięci urządzenia aż do 128 ostatnich wyników testów wraz z informacją o dacie i godzinie ich przeprowadzenia.

 

Podświetlane gniazdo uchwytu ustnika

Pro wyposażono w podświetlane gniazdo uchwytu ustnika, dzięki czemu można bezproblemowo umieścić ustnik nawet przy słabym oświetleniu. Pro daje możliwość użycia zarówno profesjonalnych ustników z blokadą powrotną przepływu powietrza, która eliminuje ryzyko zanieczyszczenie próbki powietrza pozostałościami poprzedniej, jak również standardowych ustników używanych w modelach AlcoSense Lite & Elite.

 

Powiadomienie o rekalibracji
Każdy alkomat po pewnym czasie wymaga ponownej kalibracji. AlcoSense Pro został fabrycznie skalibrowany na okres 12 miesięcy od daty pierwszego użycia przez nabywcę. Aby zapewnić użytkownikowi wiarygodność testu i bezproblemowe korzystania z urządzenia, Pro przypomni o potrzebie ponownego skalibrowania po upływie 11 miesięcy. Kiedy upłynie okres ważności kalibracji, alkomatu prosimy o odesłanie urządzenia do autoryzowanego serwisu AlcoSense. Produkt zostanie poddany procesowi ponownej kalibracji i alkomat zostanie odesłany do Państwa w ciągu pięciu dni roboczych.

   

Zakres temperatury użytkowania

Jeśli alkomat jest użytkowany w temperaturze, do której nie został przystosowany, może wystąpić ryzyko uzyskania błędnych wyników, co jest związane z chwilowym negatywnym oddziaływaniem temperatury otoczenia na poprawne działanie sensora. Dla bezpieczeństwa użytkownika AlcoSense Pro poinformuje, jeśli urządzenie będzie pracowało poza bezpiecznym zakresem temperatur mieszczącym się w przedziale 5°C~40°C (należy zwrócić uwagę, że zakres temperatur dotyczy faktycznej temperatury alkomatu, a nie otoczenia, w którym przeprowadzany jest pomiar). Oznacza to, że, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, Pro nigdy nie pozwoli wykonać testu, gdy można uzyskać wynik potencjalnie obarczony błędem.

Ochrona czujnika przed przeciążeniem

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów AlcoSense Excel chroni użytkownika przed niedokładnym pomiarem wynikającym z przeciążenia czujnika. Zjawisko to może wystąpić w każdym alkomacie, w tym także w urządzeniach policyjnych i spowodowane jest bardzo wysokim stężeniem alkoholu w wydychanym powietrzu. Zazwyczaj jest ono następstwem próby przeprowadzenia testu krótko po spożyciu alkoholu, gdy jego podwyższona zawartość w jamie ustnej prowadzi do chwilowego rozregulowania czujnika, co właśnie nazywamy przeciążeniem.

Wyniki dokonywanych w takiej sytuacji testów mogą być zawyżone lub zaniżone i pozostaną takie do momentu autoregeneracji czujnika. Dla bezpieczeństwa użytkownika nie będą one wyświetlane, a AlcoSense Excel przejdzie w tryb ochronny, który pozwoli sensorowi na pełną autoregenerację przed dopuszczeniem do kolejnych pomiarów.

Gwarantowana jakość i niezawodność

AlcoSense Pro wyprodukowano zgodnie z wymogami ISO 13485 – międzynarodowej normy wyrobów medycznych gwarantującej najwyższą jakość i zaufanie do produktu. Przed opuszczeniem fabryki po kalibracji każdy alkomat jest trzykrotnie testowany, aby zapewnić dokładność i pewność odczytu.

Dane techniczne

Informacje dodatkowe

Odpowiedni dlaUżytkownika osobistego, Użytkownika profesjonalnego
WyróżnieniaAuto Swait Wzorowy 2019, AUTOmoto, Auto Express Recommended 2017, Auto Express Recommended 2016, Red Dot 2016
CertyfikatyISO13485
Dokładność pomiaru+0.10‰BAC, -0.00‰BAC
Rodzaj czujnikaElektrochemiczny
Rozmiar czujnika121 mm²
Policyjny rodowód sensoraMniejsza wersja sensora używanego przez policję w Polsce i innych krajach UE
System próbkowania wydychanego powietrzaZaawansowany
Ostrzeżenie NIE JEDŹ! gdy wynik testu jest w pobliżu limituTak
Ustawienie limitów w alkomacieZainstalowana baza limitów alkoholu obowiazujacych w krajach UE i Świata
Asystent pomiaru BlowCoach™Tak
Dodatkowe funkcjonalności ułatwiające użytkowanie alkomatuAsystent pomiaru podpowiadający jak wdmuchiwać powietrze, Ostrzeżenie NIE JEDŹ!, gdy wynik jest blisko limitu, Podświetlane gniazdo uchwytu ustnika, port USB umożliwający połączenia z komputerem PC oraz aktualizację oprogramowania, Przybliżony czas gdy będzie można prowadzić pojazd, Przypomnienie o konieczności ponownego przeprowadzenia testu, Przypomnienie o ponownej kalibracji urządzenia
Funkcjonalności zabezpieczające dokładność przeprowadzenia testuAutomatyczne czyszczenie czujnika, Badanie próbki powietrza, Kompensacja temperatury urządzenia, Ochrona czujnika przed przeciążeniem
Jednostki miary%BAC (alkohol we krwi), mg/l (zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu), µg/100mL (alkohol w wydychanym powietrzu), ‰BAC (alkohol we krwi)
Dokładność wskazaniaDo trzech miejsc po przecinku 0,000
Maksymalny odczyt (‰BAC)4.0
Pamięć ostatnich pomiarówDo 128 pomiarów wraz z datą i godziną wykonania
Rozmiar wyświetlacza (Przekątna)48mm
Typ wyświetlaczaKolorowy LCD
Typy ustników pasujące do urządzeniaUstniki do alkomatu, Ustniki profesjonalne (jednoprzepływowe)
Ważność kalibracji12 miesięcy od przeprowadzenia pierwszego testu
Koszt rekalibracji urządzenia99.99 zł
Data ważnościNie
Wymiary urządzenia(wys.; szer.; dług.): 107 x 55 x 29 mm
Waga urządzenia147g (wraz z bateriami)
Zawartość pudełka1 alkomat, 3 baterie AAA, 5 profesjonalnych ustników , Instrukcja obsługi, kabel Micro USB
Okres gwarancji24 miesiące od daty zakupu; Możliwość przedłużenia gwarancji do 36 miesięcy od daty zakupu
EAN5060318910151
Recenzje i nagrody

Recenzje i nagrody


07/11/22


AlcoSense Pro - bez wątpienia najlepszy alkomat w zestawieniu. Bez problemu zaliczył każdy test, dokładnie mierzy ilość wdmuchiwanego powietrza, ostrzega przed niską temperaturą, a do tego ma wiele ciekawych funkcji. Wśród nich warto wymienić informację po jakim czasie będziemy trzeźwi oraz możliwość ustawienia, w jakim kraju przebywamy — urządzenie samo poinformuje, czy spełniamy lokalne normy.


 Do góry


22/01/2020 


AlcoSense Pro: Zwycięzca

„Po przełożeniu wskazań na punkty i zestawieniu ich z cenami wyłoniliśmy zwycięzcę. Został nim Alcosense Pro: to drogi, ale i bardzo dokładny oraz prosty w użyciu alkomat z wieloma przydatnymi dla przeciętnego użytkownika funkcjami. Jego przykład najlepiej dowodzi, że jakość musi kosztować.”

 

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry06/12/2018

Stabilny czujnik i rozbudowane oprogramowanie

Do góry


03/12/2019

„Test oparty na wymaganiach normy PK-EN-16280 bez zastrzeżeń pokonały tylko trzy urządzenia marki AlcoSense.”

Do góry


„…podczas każdej z 5 prób dla danego stężenia alkoholu wyniki były niemal takie same (jak dana próbka alkoholu w wydychanym powietrzu), co świadczy o dokładności urządzenia.”

„… jako jedyne urządzenie w teście pobrał właściwą dawkę powietrza.”

Do góry


12/6/2018
Wynik: 1 miejsce - AlcoSense Excel; 2 miejsce - AlcoSense Pro

Cytat pochodzi z grupowego testu alkomatów, którego wyniki przedstawiono w magazynie AutoMoto, wydanie z lipca 2018r. (266)

„Alcosense Pro to większy brat modelu Excel. Oferuje świetną dokładność wskazań. Niestety jest dość drogi. Jedyny minus to jego cena - 800 zł.

Excel jest podstawowym modelem alkomatu elektrochemicznego, który oferuje niezwykłą dokładność i funkcjonalność... Teoretyczne niemal wszystkie alkomaty przeszły test dokładności wskazań. W praktyce poza urządzeniami AlcoSense, nie gwarantują one jednak dokładności wskazań, ponieważ nie analizują objętości powietrza pobranego do badań.”

Do góry


Auto Swiat

5/4/2018

Ocena: ★★★★★+

„Dokładność, niezwykle przemyślana budowa i oprogramowanie, odporność na zachowania użytkownika”

„Od razu widać, że twórcy tego sprzętu nie raz zastanowili się: mogę jechać czy lepiej jeśli się wyśpię ?... Wysoka cena – to, że było warto docenia się dopiero po czasie… gdy jest za zimno, tester zamiast błędnego wyniku uczciwie powie, ze musi być ogrzany… po drugie, jeśli dmuchniesz w ustnik tuż po wypiciu mocnego alkoholu, każdy czujnik wariuje i potrzebuje czasu , żeby „odparować” Testery Alcosense wyświetlą w takiej sytuacji ekran blokady: wróć do mnie za dobę… Jeśli chodzi o sam pomiar, to sprzęt - tak jak profesjonalne alkotestery policyjne... bierze pod uwagę natężenie przepływu powietrza podczas dmuchania i wizualizacją na ekranie... podpowiada, jak mocno dmuchać. Jeśli robisz to źle, musisz pomiar powtórzyć....”

Do góry


Red Dot Award AlcoSense

Alkomaty AlcoSense Pro i Ultra otrzymały międzynarodowe wyróżnienie Red Dot Award za wyjątkowy wkład w rozwój wzornictwa przemysłowego. Wśród wielu wyróżniony marek znalazły się produkty między innymi takich firm jak Dell, Lenovo, LG, Apple, Logitech i wiele innych. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad pięć tysięcy produktów z pięćdziesięciu siedmiu krajów. Nagrodę przyznawało jury składające się z czterdziestu niezależnych jurorów i projektantów, w tym wykładowców szkół projektowych i dziennikarzy branżowych. W 2016 roku kapituła zdecydowała, że nagroda Red Dot Product Design Award została przyznana firmie AlcoSense za produkty Pro i Ultra.

Red Dot Awards to uznany na całym świecie konkurs gdzie nagrody są przyznawane wysoką jakość i innowacyjność projektową produktu. Przyznawane od 1995 roku wyróżnienia są najważniejszą i najbardziej prestiżową nagrodą w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Dotychczasowi laureaci tego konkursu to: Siemens w 1995, Apple w 2001, BMW w 2007, LG w 2008, Porsche w 2012, Lenovo w 2013, Bose w 2014; i Dell w 2015 roku.

Zaprojektowane w Wielkiej Brytanii, alkomaty AlcoSense Pro & Ultra są efektem trzyletnich badań i odzwierciedlają wartości AlcoSense w zakresie funkcjonalności, precyzji i stylu. Rezultatem stałego rozwoju firmy jest prowadzenie od lat zaawansowanych badań nakierowanych na rozwój technologiczny produktu. Efektem tych działań jest alkomat wyposażony w sensor o dokładności zbliżonej do poziomu alkomatów policyjnych, który korzysta z wielu unikalnych, chronionych patentem innowacji. Dodatkowe funkcjonalności urządzenia niedostępne do tej pory w tradycyjnych alkomatach sprawiają, że użytkowanie urządzenia przez konsumentów jest intuicyjne i łatwe.

Do góry


18/07/2018

„Alkomaty AlcoSense wyróżniają się na tle konkurencji właśnie dokładnością pomiaru. Każdy z dostępnych w Polsce modeli posiada certyfikat ISO 13485, dzięki czemu są one traktowane jak urządzenia medyczne...

 

Sam pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu również jest banalnie prosty. Wystarczy założyć dedykowany do naszego urządzenia ustnik i dmuchać w niego równomiernie, dopóki urządzenie nie każe nam przestać. Modele Pro i Ultra wyposażone są dodatkowo w swojego rodzaju asystenta pomiaru, który pokazuje nam czy dmuchamy z odpowiednią siłą...

 

...oprócz wyświetlenia wyniku pomiaru podają także prognozowany czas po którym będziemy mogli prowadzić samochód. Możemy nawet ustawić (prawie automatycznie) alarm, żeby po podanym przez alkomat czasie podejść po raz kolejny do badania. Bardzo wygodna funkcja...

 

Ze swojej strony mogę dodać tylko, że ceny tych urządzeń na pewno nie są zawyżone. Wszystkie modele alkomatów AlcoSense dostępne w Polsce cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, przyjemną obsługą i – co najważniejsze – wynikami, którym można zaufać. Jeśli zdarza wam się wsiadać za kierownicę po kilku godzinach od wypicia kilku głębszych, albo dzień po większej imprezie, to wydaje mi się, że warto zainwestować w taki gadżet, który może uchronić was przed utratą prawa jazdy.”


Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


27/06/2018

 

„Można zapytać – czy rzeczywiście nie wystarczy alkomat za przysłowiowe 100 zł? Jeśli naszym celem jest tylko zyskanie alibi w postaci marnej jakości urządzenia, które nie daje gwarancji dokładności wyniku, to czemu nie? Ale jeśli bezpieczeństwo jest naszym priorytetem i chcemy mieć pewność każdego pomiaru, to AlcoSense będzie bardzo dobrym wyborem! Tym bardziej, że jeśli na szali kładziemy zdrowie lub życie nasze i naszych najbliższych, których wieziemy autem, kilkaset złotych nie jest żadnym wydatkiem!”

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


2018

Ocena: ★★★★

The AlcoSense Pro came second to the AlcoSense Excel in the 2016 Auto Express breathalyser Group Test, featuring ten breathalysers from 6 different brands! Testing under lab and real world conditions they concluded:

"Spend £50 more than on the AlcoSense Excel and you get quite a bit more with the Pro. It topped our accuracy tests by a small margin from the Excel. For the next step up, look no further than the Pro."

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


Sunday Times Breathalyzer Review

Ocena: ★★★★★

The test involved using a machine to pump vapour from a solution of alcohol and water (using a human test subject introduces inconsistencies) into a Draeger police evidential breathalyser, which is used at police stations (they offer an industry-best ±0.03‰ BAC), and immediately after running the same test with the Pro.

The results: 

  • Draeger Alcotest 9510: 0.312mg/l
  • AlcoSense Pro: 0.32mg/l

The AlcoSense Pro got impressively close to the benchmark police evidential breathalyser. 

In addition, helpful features of the Pro include colour-coded results (red being over the limit), a backlit tube connector, the amusingly-named BlowCoach (shows in realtime whether you're blowing too soft or hard to get an accurate reading), and a handy Time Until Sober reading.

The Pro also works abroad as it includes a database of legal limits in various countries/regions — you simply tell it where you are and it'll do the rest.

the AlcoSense Pro appears to be a good investment for any law-abiding driver, especially during the Christmas party season, to make sure you're not caught out the morning after. The alternative could ruin your life.

Ocena: ★★★★★

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

 Telegraph Review of the AlcoSense Pro

"...a fresh level of accuracy in consumer breath-testing."

“It’s very straightforward to use…. to get the same features as the Pro you’ll have to pay approximately twice as much.”

“Its accuracy was proven in a demonstration in our office comparing an AlcoSense pro against a correctly calibrated, Home Office-approved breath alcohol simulator. Reassuringly, the Pro passed with flying colours.”

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

Financial Times Breathalyser Review

8th July 2017

“A failsafe breathalyser for the international traveller”

 

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


AlcoSense Pro - AutoExpress Hot Kit

 

10th February 2016

"The sleek Alcosense Pro is handy and simple to use, with a high-spec fuel-cell sensor that gives almost the same accuracy as police kit. The sensor has accounted for a 10 per cent tolerance, to prevent giving an under-reading. It also helps control breath flow, so you don’t breathe too hard, too softly or not long enough – all explained on the hi-res colour TFT screen. If you’re over the limit, it’ll advise how long to wait until you’re sober. EXACTLY when are you safe to drive again the morning after a night out drinking? There’s no real certainty, so investing in a personal breathalyser is one way to be sure."

 Do góry


 

 

The Sun Motors Breathalyzer Review

 

"Alcosense Pro is a top-of-the-range model and offers reliable accurate readings, which could prove priceless... As far as breathalysers go, this is one of the best"

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

The Guardian Breathalyzer Review

"Designed in the UK, both breathalysers offer levels of accuracy, reliability and consistency that we as consumers have not been able to access until now."

"The units have several excellent features. They are pre-loaded with all the different limits in every country, so if travelling in Europe, for instance, you wouldn’t be caught out by different levels when crossing borders. Also, they feature an ‘estimated time until sober’ with an alarm that alerts you to re-test again when it is likely you will be safe to drive. The AlcoSense Pro costs £129.99 (£149.99 from February 2016) and the Ultra is £249.99 – which isn’t cheap but considering the alternatives could be a bargain."

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

Scottish Sun Breathalyzer Review

 

"An AlcoSense Pro breathalyser could be the smartest gift you buy this year. The Pro knows it is in Scotland, knows the limit and can even tell you when you can next drive. It uses a 121mm2 version of the 200mm2 “Fuel Cell” sensor used in several UK police forces. That sounds technical but this machine even gives you a lesson on how to give a breath sample properly with its BlowCoach mechanism. It doesn’t get any easier than that. — so there are no excuses for being over the limit."

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

18th May 2017

Ocena: ★★★★★
Winner: Recommended Award

“AlcoSense Excel and Pro review: Are these the best breathalysers in the business?”

“Yes. The AlcoSense Excel and especially the Pro are great products. They’re easy to use and packed with thoughtful features and, most importantly, they’re accurate. But is it worth your while spending up to £150 on one? … Absolutely. These devices will tell you unequivocally and, with absolute clarity, if you’re okay or not to drive.”

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


10th October 2017 Issue

“We’ve seen some pretty flashy breathalysers in our time. But with features like the Blow Coach and Time Until Sober, this one really does take the whole bloody biscuit tin.”

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


Diesel Car AlcoSense Pro Breathalyser Review

"We pitched the AlcoSense Pro up against the police evidential tester and it was absolutley spot-on for accuracy, every time. It's a neat little piece of kit too, small enough to slip into a pocket, smooth-looking and easy to use."

DieselCar Magazine, May 2016 Issue

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


“One of the most advanced breathalysers around for its price. It’s basically a smaller version of what the police use.”

FQ Magazine, Autumn Edition

Do góry


 

11/08/2017

“the Pro is ahead of the game, condensing cutting edge technology and design into one super simple personal breathalyser… the best personal breathalyser available to buy right now.”

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


Parkers Breathalyzer Review - AlcoSense Pro

"Just how accurate are home breathalyzers? We test one against a Police-spec unit.

We tested it [AlcoSense Pro] scientifically (not in the pub, honest) with some control alcohol measured to read just below the UK’s 35ml drink-drive limit. Tested on the sort of super-accurate unit the Police will use at the station for your conviction, we found our test unit [the AlcoSense Pro] read almost exactly the same as the Police device.

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

Car Mechanics Review of AlcoSense Pro

“In the side-by-side comparison, the AlcoSense Pro proved to be as accurate as the larger machine [£13,000 Police breathalyser], as well as offering a number of innovations over other compact breathalysers.”

 Do góry


 

 

Lorraine ITV Breathalyzer Review

The Lorraine Show, ITV 1

 

“It’s very easy to be still over the drink drive limit in the morning; and the ‘Morning After campaign’ the Police have been running are picking up a lot more convictions now than they did 10 years ago. It’s worth getting yourself a DIY breathalyser. The AlcoSense Pro works very well and you can use it as many times as you like”.

Dr Hilary Jones

"A really, really handy thing"
Lorraine Kelly

 Do góry


  

Image result for practical caravan

 

"This device uses sensors developed from UK police units, so you can be sure you're safe to get behind the wheel if you've enjoyed a few drinks the night before."

 Do góry


 

 

"A 5-6% margin of error is added so that it never under-reads, and it switches between different countries with a few clicks of a button."

" ...this is a cost-effective way of keeping you, your licence and other road users safe." 

 Do góry


 

 

 

“delivers a level of accuracy that is on a par with police-approved devices”

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

Ocena: ★★★★★

“Easy to use and super accurate”

January 2018 Issue

Do góry


 

 

 "The Pro is sleek and modern looking, with a simplistic design." "Once set-up the device itself is actually quite quick to use."

"blow to hard, too soft or not long enough, the Pro tells you clearly where you have gone wrong...it couldn't be made much simpler."

"the Pro performed excellently"...."clear and easy to understand"

"For any person who drives frequently, and especially for those whose livelihood depends on it, the AlcoSense Pro is a perfect solution to allow them to be confident in knowing the alcohol level in their system..."

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


Mighty Gadget AlcoSense Pro Breathalyser Review

20th July 2017

"one of the most accurate devices on the market.... if your livelihood is dependent on your driving licence then this could be a very wise investment."

 

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


 

“At its price, the AlcoSense Pro is arguably the most advanced breathalyser on the market”

November 2017 Issue

Do góry


29th November 2017

“The AlcoSense Pro is top of the market. Right now, I wouldn’t be without it.”

 

 Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


Road Magazine and Blog Logo

"One of the smartest, simplest & most effective car-related gadgets we've had the pleasure of testing. Compact, cool and clear."

 

Całość recenzji dostępna tutaj

Do góry


“Using the device is about as simple as it gets. Just slide the cover open, put the blow tube in place, follow the on-screen instructions of how long and how strongly to blow, and inspect the results. The breathalyser then tells you if you are under, close to or over the limit.”

Issue - October 2017

Do góry

Opinie klientów

Ocena 4.9/5 z 382 opinii klientów

Polecam

przez Jozin SH, 15.07.2024

Prosty, intuicyjny, wiarygodny! Polecam
Ocena
Bardzo dobry alkomat, z jednym małym "ale"

przez Jakub, 07.07.2024

Zdecydowałem się na ten alkomat czytając dużo opinii w internecie, ze względu na wykonywane zawody, muszę mieć pewność bycia trzeźwym. Wyniki bardzo bliskie wykazywane tym które można dostać na policji, w większości przypadków prawie identyczne(alcosense odrobinkę zawyża co jest na plus). Alkomat bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny, dobrej jakości wyświetlacz i co ważne wygląda ładnie, nie trąci od niego tandetą.
Jedyny mankament nie dotyczy samego alkomatu, lecz zawartości pudełka, za tą cenę można by wymagać jakiegoś etui, lub chociaż woreczka na alkomat i ustniki, które się dosyć szybko lubią zagubić gdzieś w torbie lub plecaku.
Poza tym, gorąco polecam, bardzo dobra i przydatna rzecz.
Ocena
Najlepszy z najlepszych.

przez Sławomir , 03.07.2024

Najlepszy alkomat jaki posiadałem do tej pory. Czytelny i łatwy w obsłudze. Nr. 1 jeśli chodzi o dokładność wyniku. Polecam jak najbardziej!!!
Ocena
Polecam i jestem zadowolony z sprzetu

przez Lucky76, 28.06.2024

Polecam ten sprzęt, kupiłem go ponieważ potrzebuje go na wakacje, a to zawsze lepiej sprawdzić stan niż jechać po nietrzeźwy. Sprzęt w obsłudze jest świetny i wykonuje dokładne pomiary. POLECAM
Ocena
Super i jeszcze raz super... jesteśmy mega zadowoleni z tego sprzętu..

przez mietek-1941, 25.06.2024

Najlepszy i najdokładniejszy alkomat.. zakupiony dla syna który jest bardzo zadowolony.. jest w tym urządzeniu wszystko co powinno być.. obsługa i pomoc techniczna wyśmienita.. serdecznie polecamy..
Ocena
Najlepszy w rodzinie

przez AnJan, 24.06.2024

Dostałem alkomat AlcoSense Pro od synów na urodziny. Sprawdza się doskonale i ma opinie najlepszego w rodzinie.
Znajomi bardziej wierzą wynikom z tego urządzenia niż z tych które posiadają. Żeby być pewnym wyniku proszą o możliwość skorzystania i trzeba przyznać że był przypadek, że nie do końca trzeźwy nie pojechał dzięki AlcoSense Pro i to się liczy.
Ocena
Bardzo polecam

przez Michał, 24.06.2024

Alkomat AlcoSense Pro jest przedmiotem, który potrzebuje każdy kierowca. Urządzenie to podaje bardzo dokładne wyniki, które pokrywają się z alkomatami policyjnymi, więc można zakładać, że jest to bardzo wiarygodny produkt. Zachęcam każdego, aby kupił ten alkomat.
Ocena
Polecam !

przez Tomek , 25.05.2024

Urządzenie spełnia swoje zadanie. Na plus niebanalny design, prosty interfejs, poza tym szybko i sprawnie wykonuje dokładne pomiary.
Ocena
AlcoSense PRO - POLECAM!!

przez Adam (opolskie), 22.05.2024

Długo zastanawiałem się nad kupnem alkomatu, aż w końcu się zdecydowałem dzięki opinii i zarazem rekomendacji przyjaciela. Zakupiłem urządzenie, dokupiłem etui i pakiet ustników. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, bardzo intuicyjne. Do tego bardzo kompaktowe. Korzystałem już i jestem bardzo zadowolony i zarazem spokojny. Polecam Wszystkim, urządzenie warte swojej ceny.
Ocena
Bardzo dobry alkomat

przez Julia, 19.05.2024

Alkomat sprawdza się bardzo dobrze. Po niemal 30 dni od zakupu wielokrotnie przydał się przed ruszeniem w drogę. Bardzo precyzyjnie pokazuje zawartość alkoholu. Jest prosty w obsłudze, a jego niewielki rozmiar pozwala wrzucić go do każdej torby lub plecaka. W menu istnieje możliwość wyboru języka polskiego. W zestawie są ustniki i baterie, więc można używać go odrazu po zakupie.
Polecam!
Ocena
Ok .

przez Czesław Podłuski, 10.05.2024

Opinia bardzo dobra choć miałem mały problem z instalacją oprogramowania. Teraz jest OK !
Ocena
Wyśmienity Polecam!!!!

przez Jan, 02.05.2024

Alcosense Pro jest bardzo dobrym alkomatem prostym w obsłudze polecam.
Ocena
Polecam zakup

przez Grażka, 23.04.2024

Alkomat AlcoSense Pro przewyższył moje oczekiwania. Obsługa urządzenia jest w języku polskim, dzięki czemu jest prosty w obsłudze. Alkomat jest precyzyjny, dokładnie opisuje jak należy wykonać pomiar który pokazuje w promilach oraz zapisuje wyniki badań z dokładną datą oraz godziną co jest bardzo przydatne.
Polecam to urządzenie każdemu!
Ocena
Serdecznie polecam!

przez Kacper, 10.04.2024

Alkomat AlcoSense Pro, zakupiony przez serwis Allegro, to strzał w dziesiątkę.
Jest prosty w obsłudze, solidnie wykonany oraz przede wszystkim bardzo dokładny. Ten alkomat jest zdecydowanie godny polecenia :)
Ocena
Profesjonalny produkt

przez Lukers-12, 28.03.2024

Alkomat bardzo dobrej jakości. Super dokładny i intuicyjny pomiar.
Polecam z czystym sumieniem.
Można wybrać menu w języku polskim.
Produkt gotowy do użycia. W zestawie są baterie i ustniki.

Ocena
Polecam

przez Jacek1966, 27.03.2024

Dobrze skonstruowane urządzenie, które jest fizycznie bardzo łatwe w użyciu. Jest dostarczany z bateriami i 5 „profesjonalnymi ustnikami”, aby rozpocząć, a wszystkie są pakowane indywidualnie, w skrócie wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć korzystanie z urządzenia, znajduje się w pudełku.
Ocena
Bardzo dobre urządzenie.

przez Jeżyk, 26.03.2024

Alkomat bardzo solidnie wykonany dokładne wskazania,kompaktowy.Zakupiony w Media Expert.
Ocena
zawiedziony

przez Rafał, 19.03.2024

Dzisiaj zakupiłem urządzenie alco sense pro. Miało być profesjonalne. Uruchomiłem urządzenie zgodnie z instrukcją dokonałem trzech pomiarów, a następnie urządzenie wyłączyło się. Myślałem że to wina baterii i włożyłem całkiem nowe. Niestety nic to nie pomogło ponieważ urządzenie nadal nie chce się włączyć. W jednym z pomiarów wypiłem jedno piwo... odczekałem 10 min... alkomat pokazał, że nie ma śladu alkoholu. Zakup w MediaEkspert.


-------------------------------------------------------------------------

Dziękujemy za Pańską opinię.

Z tego, co nam wiadomo, nasz serwis oczekuje na dostarczenie Pańskiego alkomatu w celu ustalenia przyczyny opisywanej przez Pana usterki. Pragniemy zapewnić Pana, iż dołożymy wszelkich starań, żeby tę sprawę rozwiązać.

Chcielibyśmy zauważyć, że testy wykonywane 10 minut po spożyciu alkoholu nigdy nie będą w stanie poprawnie zobrazować ilości alkoholu znajdującego się w Pańskim organizmie, gdyż w ciągu tak krótkiego czasu nie zdążył on jeszcze przeniknąć do Pańskiego krwiobiegu. Zalecamy ponowne zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do urządzenia, a dokładniej z sekcjami „Zasada działania alkomatów”, „Jak organizm uwalnia się od alkoholu” i „Wskazania i przeciwskazania”.

Z poważaniem,
AlcoSense Laboratories
Ocena
Polecam

przez Kasia864, 18.03.2024

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Łatwy w obsłudze, posiada wiele przydatnych funkcji. Dokładny - to najważniejsze.
Ocena
Super

przez Tmx, 16.03.2024

Sprzed solidny, dokładny i łatwy w użyciu. Polecam
Ocena
Bardzo zadowolony

przez Bart , 18.01.2024

Szukając alkomatu posiłkowałem się opiniami w internecie i ten model naprawdę miał bardzo dobre. Nie bez przyczyny sprzęt bardzo łatwe w użyciu, intuicyjny, wyniki porównywane z alkomatem policyjnym- identyczne. Działa :)
Ocena
Zadowolony klient

przez AShkief, 12.01.2024

Przed zakupem alkomatu przeczytałem parę opinii oraz testów na YouTube różnych alkomatów. Nie chciałem kupować nie w pełni rzetelnego urządzenia.- wybrany został Alcosense pro. Alkomat jest prosty w obsłudze oraz posiada wiele przydatnych funkcji, co do jakości nie mam zastrzeżeń. Choć cena nie jest niska, polecam.
Ocena
Polecam

przez Wojtek, 11.01.2024

Łatwy w obsłudze, szybki odczyt. Polecam ten alkomat.
Ocena
5

przez Bolo, 07.01.2024

Sprzęt godny polecenia. To pierwszy alkomat tej firmy który posiadam ,ale w 100 % spełnił moje oczekiwania.
Intuicyjna obsługa ,szybki pomiar, jeszcze raz polecam
Ocena
Sprzęt z górnej półki

przez Greg, 02.01.2024

Przed zakupem prezentu, którym w tym roku był alkomatu, poświęciłem trochę czasu na research "rynku alkomatów" oraz ich opinii. Wybór padł na AlcoSense Pro. Prezent okazał się strzałem w 10. Łatwa i intuicyjna obsługa, autozapis ostatnich pomiarów, przybliżony czas trzeźwienia, normy stężenia alkoholu występujące w poszczególnych krajach UE oraz przede wszystkim dokładność pomiaru to zdecydowanie to co powinno charakteryzować dobry produkt w tej kategorii. Plusem jest również fajny i elegancki design oraz możliwość kompleksowej obsługi bezpośrednio u producenta. Zdecydowanie polecam.
Ocena
Dobry wybór

przez MD, 27.12.2023

Od dawna szukałem dobrego alkomatu i wybór padł na Alcosense Pro. Spełnia moje wszystkie wymagania solidność urządzenia, dokładność badania, kompaktowe rozmiary, czytelna i prosta obsługa.
Ocena
Pro Pro Pro

przez wiekany, 13.12.2023

Naprawdę pro alkomat.
Ocena
Dobry sprzęt

przez wiekany, 12.12.2023

Świetny, profesjonalny i kompaktowy sprzęt.
Ocena
100% satysfakcji

przez leevin, 09.12.2023

To już drugi alkomat firmy AlcoSense, zakupiony przeze mnie. Pierwszy był AlcoSense Excel, teraz Alkomat AlcoSense Pro. Nie zawiodłem się na pierwszym i przypuszczam, że nie zawiodę się na drugim.
Ocena
Dobry zakup

przez Sławek, 30.11.2023

Alkomat użytkuje od paru dni. Urządzenie proste w obsłudze,spełnia moje oczekiwania. Jestem zadowolony z zakupu
Ocena
Jeden z lepszych zakupów

przez Wojciech007, 18.11.2023

Jest to jeden z lepszych zakupów w ostatnim czasie!
Alkomat świetnie się sprawuje. Myślę że to nie będzie ostatni zakup w tej firmie! Polecam!
Ocena
W 100 % polecam

przez Tomasz, 16.11.2023

Alkomat użytkuje od tygodnia. Urządzenie spełnia swoje wymagania jest prosty w obsłudze wskazania dokładnie jest niezawodny polecam każdemu
Ocena
Super

przez Tomasz, 15.11.2023

Alkomat dokładny i pewny. Porównaliśmy pomiary z alkomatem policyjnym i wynik był taki sam. Polecam
Ocena
Dobry alkomat

przez Paweł, 14.11.2023

Dobry miarodajny pomiar, porównywany z iBlow ;)
Ocena
Super

przez Kaban, 14.11.2023

Produkt godny polecenia. Pomaga w prawidłowym wykonaniu pomiaru, plus za dodatkowe funkcje i dokładność.
Ocena
Super

przez Dario, 07.11.2023

To jest już 3 alkomat tej firmy w mojej rodzinie.Jeden Syn ma Ultra,drugi Pro.Ja zdecydowałem się na Pro,trochę przez cenę.Jego funkcjonalność w zupełności mi wystarcza.Mniejsza wersja sensora mi nie przeszkadza.To nadal jeden z najdokładniejszych alkomatów na rynku.Wcale nie ustępujący tym Policyjnym,lub za 1.5k pln.Naprawdę polecam.
Ocena
Rewelacyjny

przez Piotr Stano, 26.10.2023

Super fajny produkt.Po pierwsze dobre wykonanie i ciekawy design.Dobry patent z przesuwaną częścią obudowy.Bardzo szybka analiza i podawany wynik pomiaru.Świetny sprzęcik
Ocena
Wzorowy produkt.

przez Tokar, 10.10.2023

Bardzo precyzyjny pomiar, prosta obsługa, przydatny asystent pomiaru. Zdecydowanie polecam zakup.
Ocena
profesjonalny produkt polecam

przez tomi74, 29.09.2023

produkt jak najbardziej spełnia oczekiwania bardzo dobre wykonanie prostota obsługi
polecam
Ocena
Super produkt, godny polecenia

przez [email protected], 24.09.2023

Poręczny, łatwy w użytkowaniu, cena adekwatna do produktu.Polecam
Ocena
Bardzo dobry

przez Bartek, 21.09.2023

Polecam zakup tego alkomatu, jest bardzo łatwy i prosty w obsłudze. Dużą zaletą jest jego dokładność oraz możliwość łatwego transportu.
Ocena
super

przez przemek, 17.09.2023

Polecam ! Alkomat super jakości. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, wyniki są wiarygodne. Bardzo duży plus za pokazywanie czasu do wytrzeźwienia. Jak najbardziej polecam zakup .
Ocena
Bardzo dobry

przez Adam, 15.08.2023

Przed zakupem alkomatu przeczytałem mnóstwo opinii różnych alkomatów, po samych pozytywach wybór padł na Alcosense pro. Alkomat elektrochemiczny, bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny, dokładne pomiary - na czym najbardziej mi zależało, posiada wiele przydatnych i pomocnych funkcji, bardzo dobra jakość. Szczerze zachęcam do zapoznania się z opisem alkomatu i zakupem tego sprzętu, wart swojej ceny. Polecam w 100%.
Ocena
bardzo dobry

przez Diana, 28.07.2023

Długo szukałam odpowiedniego i wiarygodnego alkomatu, ponieważ jest to pierwszy alkomat który zakupiłam. Oglądałam dużo testów, porównań i widziałam, że wiele alkomatów różnych firm ma ogormne różnice w swoich pomiarach. Jednak alcosense pro zdobył moje zaufanie pomiarami bardzo zbliżonymi do alkomatu policyjnego, do tego jest poręczny, prosty w obsłudze oraz ma dużo przydatnych funkcji, np wybór różnych krajów, wiele języków, w tym polski, dokłądne insturowanie krok po kroku jak należy przeprowadzić pomiar. Bardzo polecam każdemu kto chce mieć w domu pewny, jasny w obsłudze alkomat.
Ocena
Najlepszy alkomat na rynku w tym progu cenowym

przez fwider5, 28.07.2023

Alkomat alcosense jest bardzo zaawansowany technologicznie, niezmiernie dokładny dzięki czujnikowi elektrochemicznemu używanego w policyjnych alkomatach oraz bardzo intuicyjny.
Serdecznie polecam!
Ocena
Doskonały

przez RyszardM, 24.07.2023

Alkomat jest bardzo zaawansowany technologicznie, ma funkcje których wcześniej nie miał żaden (np. przewidywany czas wytrzeźwienia, rejestrowanie kolejnych pomiarów). Posiadam ten model od miesiąca - już sprawdził się. Polecam jako dokładne narzędzie przy ocenie stanu trzeźwości.
Ocena
Super

przez Siaja, 12.07.2023

Polecam ! Alkomat super jakości. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, wyniki są wiarygodne. Bardzo duży plus za pokazywanie czasu do wytrzeźwienia. Jak najbardziej polecam zakup ! :)
Ocena
Rewelacja

przez Angelika Pajestka, 06.07.2023

Polecam zakup tego alkomatu :) zaletami są przybliżony czas wytrzeźwienia oraz alkomat jest bardzo dokładny. Wybór numer 1
Ocena
Alkomat 10/10

przez PaxelPL, 06.07.2023

Alkomat bardzo dobrej jakości, pomiary są wiarygodne jak i przybliżony czas do możliwości prowadzenia samochodu. Polecam
Ocena
Bardzo porządny sprzęt.

przez Gutek, 05.07.2023

Jest to już czwarty mój alkomat, ale pierwszy tej firmy.
Alcosense jest najlepszym wyborem jaki dokonałem z pośród
Zakupionych alkomatów. Jest bardzo dokładny i wiarygodny.
Samo urzadzenie jest bardzo dobrze i solidnie wykonane.
Alkomat ma ciekawe oprogramowanie i czytelny wyświetlacz.
Korzystanie z urządzenia jest łatwe i przyjemne.
Moim zdaniem jest to bardzo dobry wybór i inwestycja na lata.
Jestem bardzo zadowolony????
Ocena
Poręczny, precyzyjny, łatwy w obsłudze, najlepszy

przez Mariusz, 30.06.2023

Nigdy nie miałem alkomatu. Znajomy mi polecił ALKOSENSE PRO.
Już jestem z niego bardzo zadowolony. Zacznę od tego, że alkomat posiada 3 lata gwarancji. Ponadto ma duży wyświetlacz i menu w języku polskim. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Przyciski i obsługa menu intuicyjne. Ekran czytelny (duży).
Ogólnie jestem wymagający jeśli chodzi o elektronikę, w tym przypadku nie ma się do czego przyczepić.
Polecam.
Ocena
lpluto

przez lpluto, 28.06.2023

Alkomat zakupiłem w Media Expert działa bez zarzutu wskazania sprawdziłem z alko policyjnym są jednakowe ,bardzo intuicyjna obsługa.
Ocena
Szostka

przez Roman, 17.06.2023

Alkomat zakupiłem w Media Expert działa bez zarzutu wskazania sprawdziłem z alko policyjnym są jednakowe jestem bardzo zadowolony z zakupu i oby tak dalej polecam innym kierowcom i pozdrawiam
Ocena
Pozytywna

przez Gruszek, 17.06.2023

Po długich porównaniach wielu alkomatów wybrałem alcosense pro. Ma wiele zalet ułatwiających użytkowanie tego alkotestu. Jest niewielki, a wyświetlacz i tak jest czytelny. Jedynie może materiał z którego zrobiona jest obudowa sprawia wrażenie mało wytrzymałej. A może to tylko moje wyobrażenie, które wynikało ze zdjęć ( na zdjęciach wyglądał jakby wykonany był z np aluminium). Może tez cena sugerowała lepszej jakości plastik. W gruncie rzeczy ważne by dobrze mierzył ;).
Ocena
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony

przez gasiu, 11.06.2023

Długo szukałem dobrego alkomatu i trafiłem :). Alkomat spełnił moje oczekiwania. Jakość wykonania na 6 fajne kompaktowe urządzenie które na prawdę polecam. Obsługa bardzo prosta co do poprawności wyników jest Ok. Jedyny mały minusik jest dziwne wejście do ustników mało stabilne.
Ocena
Pozytywna

przez Sebastian, 28.05.2023

Alkomat całkowicie spełnił moje oczekiwania. Jakość wykonania zasługuje na pełną 5. Fajne, kompaktowe urządzenie. Łatwe w obsłudze. Co do poprawności wyników nie mam odpowiedniego punktu odniesienia - nie przeprowadzałem testów porównawczych. Subiektywnie (moim zdaniem) mogę dać tylko jeden mały minus za zbyt mało pewne mocowanie ustnika. W mojej ocenie urządzenie w swojej kategorii cenowej jest godne polecenia i zasługuje na uwagę.
Ocena
Polecam z czystym sumieniem

przez Justyna Justyna , 23.05.2023

Miałam przyjemność stać się właścicielem tego alkomatu. Bardzo długo szukałam odpowiedniego sprzętu. Padło na alcosense pro- nie żałuję pod każdym względem. Wiarygodny pomiar, mały, zgrabny a przede wszystkim wykonany solidnie. O ty iż jest bardzo łatwy w użyciu już nie wspomnę. Naprawdę polecam. !!!!!
Ocena
Bardzo dobry produkt, godny polecenia.

przez User123, 23.05.2023

Bardzo dobry produkt. Jest mały, łatwy w obsłudze i szybki w działaniu. Wskazania alkomatu powtarzalne. Polecam.
Ocena
Świetny alkomat

przez Kacper, 21.05.2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego alkomatu. Alkomat po tygodniu użytkowania spełnia swoje wymagania, jest prosty w obsłudze, wskazania są dokładne, jest niezawodny, polecam z czystym sumieniem.
Ocena
Polecam z czystym sumieniem

przez Joanna, 17.05.2023

Bardzo dobry alkomat, prosty w obsłudze, mały. Najważniejsze, że wskazuje dobry poziom alkoholu. Wykonany z dobrych materiałów, trwały. Polecam ! Najlepszy alkomat jaki miałam.
Ocena
Naprawdę bardzo dobry sprzęt, wart tych pieniędzy

przez JUSTYNA , 09.05.2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego alkomatu. Jest bardzo, ale to bardzo prosty w obsłudze. Miałam okazję porównać wynik jaki wskazał mi alkomat alcosense pro, z alkomatem policyjnym. Wyniki wręcz identyczne. Wiadomo dwa różne sprzęty, ale różnica była minimalana. Co do wyglądu , fajny, mały, zgrabny..... nie zajmuje dużo miejsca. Gorąco polecam
Ocena
Rewelacja

przez Damian , 06.05.2023

Alkomat działa bez zarzutów. Przydaje się w najmniej spodziewanym momencie. Odczyty pokrywają się z odczytami alkomatów stosowanych przez policję.
Ocena
Super w tej cenie

przez JoszkoB, 05.05.2023

Bardzo powtarzalne wyniki. Prosty w obsłudze z intuicyjnym menu. Idealny wybór w tej cenie. Polecam
Ocena
Polecony przez znajomego

przez Marcin, 29.04.2023

Testowałem alkomat w stanie po spożyciu, na 2-3 piwach i porównywałem z BACTrack i trzeba przyznać, że Alcosense trzyma wyniki i nie zaniża odczytów.

Według mnie cena mogłaby być nieco niższa, ale to i tak mniej niż iBlow czy podobne.

Polecajki ;)
Ocena
Sprzęt pierwsza klasa

przez Bila, 24.04.2023

Długo namawiałem sam siebie na to cacko.. jest szybki precyzyjny dokładny bo sprawdzałem i łatwy w obsłudze..przede wszystkim już czuję że mam mniej siwych włosów wiedząc jaki poziom alkoholu jeszcze pozostaje we mnie.. codzienność się zmieniła gdyż nawet żona jest mniej marudna gdy ma pewność że już mogę prowadzić…alkomat jest teraz członkiem rodziny i jeździ z nami zawsze..polecam niezdecydowanym gdyż ja żałuje tylko tego że tak długo zwlekałem z zakupem.. pozdrawiam
Ocena
Akomat super

przez Robert, 24.04.2023

Alkomat po tygodniu użytkowania spełnia swoje wymagania jest prosty w obsłudze wskazania dokładnie jest niezawodny polecam z czystym sumieniem.
Ocena
Super. Polecam w 100%

przez Paweł, 15.04.2023

Witam długo szukałem dobrego alkomatu dla siebie, porównywałem różne urządzenia aż wybór padł na Alkosense. Urządzenie przetestowane i naprawdę warte polecenia. Główne zalety to małe rozmiary i ogromne możliwości. Duży plus za konfigurację jak o samo użytkowanie, które jest dziecinne proste. Super sprawą jest informacja o czasie potrzebnym do wytrzeźwienia. Sprzęt naprawdę warty swej ceny. Polecam w 100%
Ocena
Polecam zakup tego alkomatu.

przez Kaz, 06.04.2023

Świetny alkomat, bardzo prosty w obsłudze. Niezawodne, szybkie działanie. Polecam.
Ocena
Najlepszy jaki miałem

przez Wojtas P., 05.04.2023

Serdecznie polecam, jest to mój trzeci alkomat, tym razem postanowiłem zainwestować trochę więcej i naprawdę nie żałuję. Alkomat petarda, bardzo łatwy w obsłudze i przede wszystkim dba za nas o to aby pomiar był maksymalnie wiarygodny. Uważam, że jest bardzo dokładny, a funkcji przybliżonej godziny do trzeźwości bardzo mi się podoba.
Ocena
Jestem zadowolony

przez Wiesiek, 31.03.2023

Alkomat spełnia moje oczekiwania, jest bardzo prosty w obsłudze.
Wykonałem kilka pomiarów i jestem mega zadowolony.
Polecam ten alkomat , co prawda dostałem go w prezencie , ale twierdzę , że warto go zakupić dla własnego bezpieczeństwa
Ocena
Polecam jak najbardziej!

przez Marek, 25.03.2023

Bardzo dobry produkt, niezawodny i bardzo dokładny w pomiarach. Podświetlenie ustnika robi wrażenie, panel bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny. Czytelne menu i dużo dodatkowych funkcji. Jest konkurencyjny z alkomatami z dużo wyższego przedziału cenowego. Przy tej cenie szkoda, że nie ma w zestawie etui. Polecam.
Ocena
Super urządzenie

przez Siwy, 06.03.2023

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zakupem alkomatu a do wyboru właśnie tego produktu skłoniły mnie opinie innych użytkowników i się nie zawiodłem. Alkomat działa szybko i bardzo sprawnie. Prosta obsługa. Chętnie będę polecał go innym. Dobrze wydane pieniądze ????
Ocena
Bardzo dobry alkomat!

przez Szumek, 05.03.2023

Alkomat wart swojej ceny. Mierzy szybko i dokładnie. BlowCoach dba o prawidłowe wykonanie pomiaru, co moim zdaniem jest świetną funkcją. Informacja o czasie potrzebnym do wytrzeźwienia również bardzo przydatna. Alkomat bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. Polecam ten produkt.
Ocena
Super, polecam

przez Emma2527, 23.02.2023

Jak najbardziej polecam, szybki pomiar, przydatne urządzenie, łatwe w użyciu
Ocena
Rewelacja!

przez Daniel, 22.02.2023

Alkomat spełnia perfekcyjnie swoją rolę. Jest dokładny, poręczny oraz pokazuje ilość czasu potrzebną do wytrzeźwienia. Produkt na 6!
Ocena
Polecam

przez Krzyśkrzyś, 17.02.2023

Długo szukałem urządzenia dla siebie . Czytałem, porównywałem i wkoncu znalazłem coś co mnie naprawdę zadowoliło. Urządzenie kompaktowych rozmiarów i o ogromnych możliwościach . Konfiguracja i samo użytkowanie dziecinnie proste. Super sprawa z info o czasie potrzebnym do wytrzeźwienia . Trzy lata gwarancji. Naprawdę dobrze wydane pieniądze . Polecam
Ocena
Polecam

przez Pkolpak8, 11.02.2023

Alkomat godny polecenia, zakupiony model sprawdził się już u kolegi pomiar porównany na komisariacie. Jakość tworzywa bdb i jeden mały minusik to brak etui.
Ocena
Polecam

przez Maciej, 03.02.2023

Naprawdę bardzo dobry sprzęt godny polecenia. Pomiary wiarygodne, wszystko czytelne i proste. Jestem zadowolony z zakupu. Po prawie miesiącu używania, szczerze polecam.
Ocena
Bardzo polecam

przez Maciek, 02.02.2023

Godny polecenia alkomat. Zakupiłem również z polecenia innych. Pomiary wiarygodne. Bardzo dobry sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu.
Ocena
Alcosense PRO - zakup

przez PGK, 21.01.2023

Bardzo fajny sprzęcik, dający gwarancję niezawodności pomiarów. Czytałem testy, szukałem i znalazłem. POLECAM. WARTO
Ocena
Polecam dla mnie nr 1.

przez Andromeda, 17.01.2023

Po kilkudziesięciu dniach użytkowania alkomatu, muszę stwierdzić jeśli jego kompaktowe wymiary, niezawodności działania oraz prawidłowe wyniki bardzo mile mnie zaskoczyły. Produkt godny polecenia dla wszystkich którzy nie chcą ryzykować podróży autem pod wpływem alkoholu. Pozdrawiam
Ocena
Alcosense pro

przez Tomasz , 15.01.2023

Godny polecenia alkomat.Alkomat kupiłem po testach kilku innych alkomatów.Jestem zadowolony ponieważ jest wszystko czytelne i proste w obsłudze.Na duży plus funkcja czasu do całkowitego wytrzeźwienia .Polecam każdemu kto szuka urządzenia o niewielkich rozmiarach i dokładności zbliżonej alkomatom policyjnym.
Ocena
Prostota i profosjonalizm

przez Dawid, 14.01.2023

Zawsze myślałem, że alkomat jest mi zbędny. Nigdy nie miałem sytuacji, żebym rano sie czuł, ze nie jestem w stanie prowadzić. Podstawowym narzędziem w mojej pracy jest samochód. Postanowiłem, że koniec z jazda "na czuja" tylko che być 100% pewny, że moge prowadzić. Jeżlei kupuje dany sprzęt to sprawdzam opinie innych osób oraz sprawdzam czy ma 2 najważniejsze funkcje: prostota i profesjonalizm. Naczytałem się wiele o alkomatach ale te policyjne to wydatek ponad 1.500PLN. Szukałem, czegoś tańszego ale również godnego polecenia. Wybór padł na Alcosense Pro. Do tej pory użyłem go 3 krotnie. Potwierdzam, że jest bardzo łatwy w obsłudze - włączasz, wkładasz ustnik, dmuchasz i tyle. Wszystko trwa niecałe 30 sekund. Na plus również wielkość urządzenia - wygląda jak rozsuwany telefon komórkowy. Tak wiec po niecałym miesiącu użytkowania potwierdzam, że urządzenie spełniło moje oczekiwania w relacji jakość do ceny. Polecam
Ocena
Porządne urządzenie, przyjemny design i wygodna obsługa.

przez Elaner, 12.01.2023

Urządzenie kupiliśmy z okazji zbliżających się świąt i nowego roku. Jest proste w obsłudze, czytelne, ma rozsądne wymiary i komplet funkcji. Po prawie miesiącu używania spokojnie mogę polecić.
Ocena
Godny polecenia

przez Tomasz, 10.01.2023

Łatwy w obsłudze, duży czytelny wyświetlacz. Polecam.
Ocena
Rewelacja

przez Piotr, 09.01.2023

Od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu alkomatu. Pierwotna kwota jaką chciałem przeznaczyć na alkomat to 300 – 400 zł max. Czytałem opinie na temat różnych urządzeń w tym przedziale cenowym, czym więcej czytałem, tym trudniej było mi się zdecydować na konkretny model. Co chwilę w moim zainteresowaniu pojawiały się coraz to droższe alkomaty. Jak już byłem prawie zdecydowany aby kupić alkomat za około 600 zł, to zacząłem się zastanawiać czy warto wydawać taką kwotę na alkomat i czy w ogóle jest mi potrzebny, gdyż znam możliwości swojego organizmu dobrze
i wiem (tak mi się wydawało) kiedy mogę na drugi dzień prowadzić samochód. Po jednej imprezie firmowej (akurat w tym dniu nie musiałem kierować) byłem przekonany, że jestem w stanie prowadzić auto, kolega miał alkomat i zapytał czy chcę się sprawdzić, odpowiedziałem, że mogę ale nie ma sensu bo wiem, że mam 0,00. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem wynik 0,28 promila. Spytałem czy ten alkomat jest dobry, czy był kalibrowany itp. Kolega powiedział, że wszystko jest z nim w porządku i jeśli pokazuje, że mam 0,28 to tyle mam. Na tyle byłem zaskoczony takim wynikiem, że postanowiłem to potwierdzić na znajdującym się w pobliżu komisariacie Policji. Po około pół godziny od badania na alkomacie kolegi, policyjny alkomat wskazał 0,24 promila. Po powrocie podziękowałem koledze i poprosiłem go żeby mi jeszcze raz pokazał alkomat, tak abym mógł zrobić zdjęcie i kupić taki sam. Oczywiście był to alkomat ALCOSENSE PRO. W tym samym dniu zamówiłem taki alkomat. Nie przeszkadzało mi nawet to, że kosztował trochę ponad 700 zł (trafiłem na promocję w jednym ze sklepów). Od czasu zakupu minął prawie miesiąc (kupiony 12.12.2022 r.), jestem bardzo zadowolony, znakomicie spełnia swoją rolę wtedy gdy jest potrzebny. Jest prosty w obsłudze, bardzo dokładny, przydatna funkcja szacunkowego czasu potrzebnego na wytrzeźwienie, możliwość ustawienia obowiązujących dopuszczalnych limitów alkoholu w różnych krajach, przypomnienie o kalibracji, to wszystko sprawia, że w mojej ocenie ALKOSENSE PRO to najlepszy alkomat do użytku osobistego.
Ocena
Idealny wybór

przez Sylwia, 01.01.2023

Polecam. Mały, kompaktowy, bardzo łatwy w użyciu z przejrzystym menu.
Ocena
Świetny alkomat

przez Łukasz_Wrocław, 31.12.2022

Przeglądałem wiele testów i na każdym Alcosense wypadał najlepiej, dlatego postanowiłem kupić model Alcosense Pro. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Świetnie działa, pomiary bardzo dokładne. Polecam każdemu.
Ocena
produkt idealny! polecam!

przez FIDUREK, 30.12.2022

Produkt w 100% spełnia swoją rolę oraz moje oczekiwania . Pomiar jest bardzo dokładny. W tej cenie ten produkt jest zdecydowanie bezkonkurencyjny. To już kolejny zakup tego urządzenia i uważam, że nie ma lepszych. Polecam wszystkim moim znajomym planującym kupić alkomat :)
Ocena
Bardzo udany zakup.

przez Krzysztof , 28.12.2022

Produkt precyzyjnie wykonany i tak samo działający. Przejrzyste menu, precyzja pomiaru i nie zawsze oczekiwany wynik ... Polecam zwłaszcza spożywającym alkohol okazjonalnie,ponieważ wtedy nietrudno popełnić błąd w ocenie stanu trzeźwości!
Ocena
Bardzo dobry

przez Tomasz , 23.12.2022

Po oglądaniu wielu testów i przeczytaniu wielu opinii postawiłem na ten model. Jestem z niego bardzo zadowolony i serdecznie polecam.
Ocena
Sprzęt wart swojej ceny

przez Grzegorz, 21.12.2022

Do zakupu tego typu urządzenia podchodziłem już kilka miesięcy. Przeczytałem naprawdę sporo recenzji. Początkowo nie zamierzałem wydawać "aż tyle", ale dane techniczne, znalezione opinie i testy pchnęły mnie w kierunku zakupu modelu PRO. I nie żałuję. Banalna obsługa, przyjazny interfejs pozwalają mi ocenić ten sprzęt na ocenę bardzo dobrą. Kilkukrotnie go użyłem i jestem zadowolony z jego działania.
Polecam.
Grzegorz.
Ocena
Super produkt

przez Dariusz, 19.12.2022

Jestem bardzo zadowolony z zakupu alkomatu AlcoSense Pro. Produkt sprawdzony , jest bardzo dobrej jakości.
Ocena
Polecam ten sprzęt

przez Andrju, 09.12.2022

Alkomat nie jest tanim urządzeniem ale wartym zakupu. Dokładność pomiaru porównywalna do alkomatów policyjnych. Powtarzalność dokonanych pomiarów. Czytelny kolorowy wyświetlacz. Pomoc w dokonywaniu pomiaru oraz ich zapis do wbudowanej pamięci oraz szacowany czas potrzebny do wytrzeźwienia. AlcoSense Pro nie ma sobie równych! Polecam każdemu - warto zainwestować 759 zł i mieć spokojną głowę.
Ocena
Bardzo dobry alkomat

przez Marek, 07.12.2022

Ponieważ, mój poprzedni alkomat ze starości dostał już brody zmuszony byłem kupić nowy. Nie ukrywam, że mój wybór padł na Alkosense Pro tylko ze względu na bardzo dobre noty jakie zbierał w testach organizowanych przez prasę i serwisy internetowe. Wybrałem i nie żałuję. Warto zacząć od przeczytania instrukcji, ale potem to już z górki. Sprzęt dobry jakościowo, dokładny i co najważniejsze bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowym plusem jest skala siły wydmuchu zlokalizowana na wprost oczu.
W mojej opinii ma tylko dwie słabsze strony:
1. Dobrze by było gdyby był ciut węższy, ponieważ wtedy wygodniej byłoby go umieścić w kieszeni.
2. Ochrona i elegancja była by na wyższym poziomie gdyby sprzedawany był choćby z podstawowym futerałem.
Poza tym same plusy.
Ocena
Polecam serdecznie.

przez rafmaj, 30.11.2022

Polecam serdecznie. Mały, kompaktowy, bardzo łatwy w użyciu. Jakość wykonania bardzo dobra.
Ocena
Polecam ten sprzęt

przez Jacek, 28.11.2022

Fajny kompaktowy rozmiar, czytelny wyświetlacz, bardzo prosty w obsłudze - wystarczy rozsunąć, włożyć ustnik i po chwili można dmuchać. Bardzo fajną opcją jest pokazywanie siły dmuchania i poprawności pomiaru - coś, czego nie mają tańsze urządzenia. Jedynym minusem jak dla mnie jest brak etui do bezpiecznego transportu/przechowywania urządzenia - musiałem kupić je osobno. W tej cenie urządzenie jednak powinno mieć już w zestawie takie etui.
Ocena
Bardzo dobry alkomat

przez Dariusz, 25.11.2022

Bardzo dobry alkomat. Zaskoczyła mnie ilość przydatnych funkcji. Bardzo dokładny pomiar. Ten alkomat jest po prostu bezkonkurencyjny. Polecam!!!
Ocena
Polecam ten produkt.

przez Tomasz, 20.11.2022

Produkt w stu procentach spełnia swoją rolę. Pomiar jest bardzo dokładny. W tej cenie ten produkt jest zdecydowanie bezkonkurencyjny. Polecam.
Ocena
Godny polecenia.

przez Krzysztof, 18.11.2022

Alkomat spełnił oczekiwania. Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs-w języku polskim co było dla mnie bardzo ważne. Według mnie pokazuje realne wartości. Jestem bardzo zadowolony.
Poręczny w obsłudze.
Ocena
Sprzęt godny polecenia

przez Dariusz, 15.11.2022

Zakupiony alkomat działa bez zarzutów po 3 tygodniach użytkowania.
Jestem z niego bardzo zadowolony. Jest droższy od innych ale wydaje się bardziej wiarygodny z przydatnymi funkcjami. Szczerze polecam.
Ocena
Zdecydowanie 5 gwiazdek

przez Dariusz, 13.11.2022

Alkomat estetycznie wykonany , łatwy w obsłudze ,czytelny wyświetlacz . Myślę ,że spełni moje oczekiwania.
Ocena
Polecam

przez Roman, 23.10.2022

Prosty w obsłudze, dobra jakość, działa bez zarzutu. Dokładne i powtarzalne wyniki. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Ocena
Alkosense pro - rewelacja

przez Krawiec, 04.10.2022

Rewelacja, alkomat ma bardzo fajne i czytelne menu z wizualizacja gęstości i siły dmuchania co precyzyjnie pozwala na dostosowanie siły. Wykonanie bardzo dobre, zasługuje na nazwę pro. Szkoda ze do zestawu nie jest dodawany pokrowiec z miejscem na ustniki.
Ocena
Wart swojej ceny

przez Jerry, 04.10.2022

Bardzo dobry alkomat przy którym mam pewność co do wyników. Warto zapłacić raz i mieć pewny sprzęt na wiele lat.
Ocena
Gorąco polecam

przez Jędrek , 30.09.2022

Przed zakupem przeglądałem różne urządzenia, zanim zadecydowałem o zakupie. Porównywałem i szukałem opinii. Wybrałem Alcosense pro. Ten aparat ma bardzo dobrą opinię, prosty, intuicyjny w obsłudze. Działa bez zarzutów.
Jędrek
Ocena
Bardzo dobry zakup.

przez Virtu0z, 27.09.2022

Jestem posiadaczem sprzętu od trzech tygodni. Jestem z niego bardzo zadowolony. Ma wiele przydatnych funkcji i jest prosty w obsłudze. Polecam każdemu.
Ocena
Rzetelny sprzęt

przez Stansek, 22.09.2022

Produkt bardzo wysokiej jakości, spełniający wszystkie swoje funkcje. Dający pewność co do rzetelności pomiaru.
Ocena
Polecam

przez pawel, 21.09.2022

dziala poprawnie - polecam
Ocena
Polecam!

przez Archtenshi, 01.09.2022

Alkomat został zakupiony po długim namyślę, jednak 8 stówek, to nie jest mało, jak za coś, co używa się.. czasami, ale z drugiej strony człowiek myśli - strata prawa jazdy? bezpieczeństwo? tu nie ma co oszczędzać. Zbliżał się urlop, więc decyzja została podjęta - kupujemy, ten model wydawał mi się najbardziej sensowny, bo zapamiętuje dużo pomiarów i przede wszystkim ma szacunkowy czas trzeźwienia - to rzeczywiście się sprawdzało, po mniej więcej oszacowanym czasie został wykonywany pomiar i wskazywało 0,0. Alkomat testowany był w dość trudnych warunkach, Malta w sierpniu, odczuwalna temperatura dochodziła nawet do 43 stopni! Mimo to, dawał radę bez problemu. Dużo podróżujemy, więc możliwość wyboru danego kraju, w którym aktualnie się przebywa jest strzałem w dziesiątkę - nie trzeba się niczym martwić, przeliczać, szukać, ustawiasz i masz. Do tej pory wykonałem kilkanaście pomiarów i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Ocena
Polecam

przez Jacek, 06.08.2022

Super alkomat, powtarzalność wyników, fajna opcja to historia pomiarów z datą i godziną
Ocena
Polecam

przez Windsurferr2, 23.07.2022

Z pełna świadomością polecam AlcoSense Pro. Alkomat bardzo intuicyjny w obsłudze , czytelny. Bardzo fajne rozwiązanie z wyborem kraju w którym się znajdujemy. ????
Ocena
Polecam

przez matkaw, 21.07.2022

Daję 5 Gwiazdek za bardzo przemyślany i dobry jakościowo alkomat.
Generalnie konstrukcja jest bardzo przemyślana, tak samo bardzo przemyślane jest menu użytkowania - Przy pierwszym uruchomieniu nie musiałem zaglądać do instrukcji użytkownika aby nauczyć się obsługi. Sama jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Jedyny mankament to brak w zestawie to małego etui lub woreczka do przechowywania w schowku w samochodzie. Polecam.
Ocena
Zgadza się z policyjnym

przez Krystian, 17.07.2022

Bardzo dobry alkomat. Zgadza się ze wskazaniami policyjnych AlcoBlow na komisariacie. Pokazywał graniczną wartość (0,21), na komisariacie kilka minut później wskazywał kolor żółty.
Ocena
Alkomat wart swojej ceny

przez Rafał, 09.07.2022

Alkomat jakościowo bardzo dobry, precyzyjny pomiar. Jedyny minus to brak etui. Poza tym gorąco polecam
Ocena
Bardzo dobry alkomat

przez Kuba_Turek, 25.06.2022

Póki co jestem bardzo zadowolony. Wcześniej posiadałem zwykły alkomat, który potrafił pokazać 0.0 a potem 0.55 promila. Tutaj wynik dostajemy szybko i w bardzo przyjemny sposób. Intuicyjny interfejs, wysoka ergonomia i rozmiar, dzięki czemu urządzenie można wrzucić do kieszeni czy do schowka. Bardzo ciekawy jest ustnik chowany za rozsuwaną obudową, zwiększa to higienę oraz chroni czujnik przed zanieczyszczeniami. No i wygląda dobrze, bez żadnych wystających elementów. Gorąco polecam
Ocena
Polecam, super alkomat

przez Kamil , 13.05.2022

Alkomat zakupiłem na allegro w sklepie oleole. Po otrzymaniu paczki i kilku testach okazało sie ze posiada wade, maianowicie oprogramowanie nie działało płynnie i poprawnie. Odrazu zgłosiłem problem do sprzedawcy i jeszcze tego samego dnia odesłałem paczke. Sprzedawca wysłał urządzenie do producenta, po 10 dniach przysłano mi alkomat naprawiony. Po mimo zaistnialej sytuacji jestem zadowolony z alkomatu sprawuje sie bardzo dobrze, jest łatwy w obsłudze, świetnie sie prezetuje. Polecam każdemu kto che posiadac profesjonalny alkomat.
Ocena
OK Polecam

przez Grzegorz, 27.03.2022

alkomat działa jak nalezy, latwa obsluga, czytelne menu, ergonomiczny, przetestwoany juz kilka razy, jestem zadowolony z zakupu
Ocena
Polecam

przez Michał B, 28.02.2022

Miałem 3 alkomaty w swoim życiu, ten polecam najbardziej!
Desing, dodatkowe funkcje, łatwość działania i wymiary, nie ma do czego się przyczepić!
Wyniki powtarzalne, sprawdzane z innymi alkomatami są wiarodajne!

Polecam!
Ocena
Jak najbardziej polecam!

przez ChlopcyZFerajny, 28.02.2022

Jest to 3 alkomat w moim życiu, miewałem droższe i tańsze, ale ten spełnia moje oczekiwania, desing, szybkość działania, miarodajność! Dodatkowe funkcje jak najbardziej pozytywne i przydatne!

Jedyny minus to to, że za tą cenę nie ma dodatkowego euti, tylko za dopłatą

Poza tym, POLECAM
Ocena
Polecam

przez Łukasz, 14.02.2022

Alkomat łatwy w użyciu, działa bez żadnych zarzutów. Produkt daje powtarzalne i dokładne pomiary. Bardzo przydatna rzecz dla kierowców. Dzięki wymiennym baterią łatwiej go używać- nie trzeba nosić ładowarki, szukać miejsca na jej podłączenie . Warto nabyć ten produkt gdyż stosunek jakości, dokładności do ceny jest doskonały. polecam
Ocena
Polecam.

przez Michał K., 29.01.2022

Polecam. Bardzo łatwy w użyciu zarówno pierwsze uruchomienie jak i późniejsza obsługa. Przydatny wskaźnik podczas pomiaru. Bardzo fajna opcja zmiany kraju w którym jest używany i nie trzeba się martwić o wynik. Dodatkow naprawdę ładny design i material z którego jest wykonany. 1
Ocena
Super prezent

przez Krzysztof, 26.01.2022

Polecam, bardzo prosty w użyciu, wiarygodne wyniki, świetna funkcja pokazująca czas do wytrzeźwienia. Mały poręczny idealny do kieszeni lub torebki.
Ocena
Bardzo dobry produkt

przez Damsza, 21.01.2022

Alkomat bardzo ładnie wygląda i jest dobrze wykonany. Duży czytelny wyświetlacz. Obsługa jest intuicyjna, dla mniej obeznanych (ze zwykłym telefonem) jest szereg podpowiedzi, kreator konfiguracji. Ustnik delikatnie wchodzi w swoje miejsce - nie trzeba się siłować i nie ma luzów. Jeśli chodzi o sam test to bardzo szybko i poprawnie jest przeprowadzony. Zastanawia mnie tylko jak to jest z datą - raz można ją ustawić i co stanie się w przypadku wymiany baterii?
Ocena
Dobry zakup

przez Dusiorek, 16.01.2022

Alkomat alcosense pro jest sprawnym, rzetelnym i dokładnym urządzeniem. Szybko przechodzi w stan gotowości. Wykonanie pomiaru jest bardzo wygodne. Dzięki oprogramowaniu istnieje wiele możliwości wykorzystania urządzenia. Jedyną rzeczą brakującą jest możliwość ustawień indywidualnych okresu trzeżwienia.

Ocena
Rewelacja

przez Przemysław K, 12.01.2022

Produkt godny polecenia. Zgrabny, mieści sie w każdej kieszeni. Niezawodny i precyzyjny. Łatwość obsługi. Urządzenie bardzo intuicyjne. Super
Ocena
super sprzęt

przez Zigi, 05.01.2022

w tym przedziale cenowym to niekwestionowany nr 1 wśród dostępnych na rynku alkomatów , bardzo dokładne i powtarzalne pomiary , super wykonanie , przejrzyste i intuicyjne menu , dodatkowe 3 lata gwarancji i europejska produkcja to także spory plus ...
Ocena
Mile zaskoczy Cię ten produkt

przez Voit1970, 21.12.2021

Super produkt. Weryfikowałem wiele podobnych urządzeń ale ten wyprzedza je o lata świetlne pod wzgledem klasy, jakości jak i funkcjonalności. Bardzo prosta obsługa. Ergonomiczne gabaryty. Po prostu SUPER.
Ocena
Polecam

przez Kapuandol, 11.12.2021

Zgrabny, ładny, a przede wszystkim dobrze pokazujący alkomat. Wybrany dzięki recenzjom i filmom. Śmiało mogę polecić zakup.
Ocena
Godny polecenia

przez Kapuandol, 10.12.2021

Zakupu dokonałem po obejrzeniu filmów oraz przeczytaniu wielu opinii. Pewny, szybki, łatwy w obsłudze i wygląda również dobrze. Zdecydowanie polecam.
Ocena
Bardzo dobry sprzęt za rozsądną cenę

przez Andre, 04.11.2021

Zakupu dokonałem posiłkując się opiniami i testami w internecie. Sprzęt bardzo dobrze wykonany, profesjonalnie zapakowany. Działanie również bez zarzutu. Szybkie i precyzyjne pomiary.
Polecam
Ocena
Celujący

przez Bogusia, 21.09.2021

Długo zastanawialiśmy się nad zakupem alkomatu aż wybór padł na AlcoSense Pro i nie żałujemy swojej decyzji. Alkomat jest poręczny, łatwy w obsłudze, czytelny, a przede wszystkim dokładny wszystko czego potrzeba na duży plus. Najważniejszym plusem jest to, że teraz bez obaw można wsiąść za kółko bez stresu przed podróżą. Bardzo polecam!
Ocena
tak ma działać alkomat!

przez Greg, 18.08.2021

Nie będę się rozpisywał na temat jakości samego pomiaru i zalet czujnika elektrochemicznego bo o tym w internecie napisano już wszystko. Jest po prostu najlepszy i tyle.

Natomiast sam alkomat w wersji Pro to już inna historia. W skrócie urządzenie jest mega! Zanim kupiłem Alco Sense kupiłem i przetestowałem ze trzy inne modele innych firm. Wszystkie odesłałem. Nigdy nie było wiadomo czy dmuchasz dobrze, za mocno, za słabo, za krótko, za szybko bla bla bla. Katastrofa. W tym modelu jest po prostu duży czytelny wyświetlacz, który w trakcie badania pokazuje ile czasu jeszcze i czy za słabo czy za mocno czy w sam raz. Za każdym razem udaje się pomiar zrobić. Za pierwszym razem, bez problemu. W innych modelach udawało mi sie raz na 20. A to jakiś error, a to coś tam. Niestety tańszy model Alco Sense chyba nie ma tej funkcji, nie wiem jak sie go używa. Ja po doświadczeniach z innymi urządzaniami od razu wybrałem wersję "pro" właśnie ze względu na ten "ficzer". I to był doskonały wybór.

Innych cech nie będę komentował, jest w internecie milion recenzji. Urządzenie jest po prostu topowej jakości, wygląda i działa dobrze. Jeśli alkomat będzie dalej tak działaj jak działa to z uśmiechem zabulę stówkę rocznie za kalibrację i będę używał przez lata.
Ocena
Opłacalny jeżeli chcesz mieć pewność

przez Łukasz, 17.07.2021

Praktyczny, prosty w obsłudze, intuicyjny. Podaje wartość maksymalną, więc mamy tyle ile pokazuje lub mniej - to ważne. Jest dosyć duży i bez futerału, ale lepszy duży i precyzyjny. Trzeba się przyzwyczaić do patrzenia z małej odległości na wskazania na wyświetlaczu podczas dmuchania.
Ocena
Opłacalny jeżeli chcesz mieć pewność

przez Łukasz, 17.07.2021

Zanim kupiłem zrobiłem rozeznanie wśród rozwiązań konkurencyjnych oraz wśród modeli Alcosense - wersja Pro jest najsensowniejsza do zastosowania prywatnego. Najważniejsza zaleta to pewny wynik, który jest górną granicą, czyli mamy tyle ile pokazuje alkomat albo mniej. Duży plus za pomiar ciśnienia i czasu to w efekcie daje odpowiednią ilość powietrza. Dodatkowo ustniki z zaworem zwrotnym - przydatne, choć wątpię żeby ktoś chciał sam siebie oszukiwać że jest trzeźwy. Oprogramowanie intuicyjne, wyświetlacz super czytelny. Ciekawy bajer z rozsuwaniem obudowy. Jest trochę duży, a w tej cenie mógłby mieć jeszcze futerał - ale wolę precyzję od miniatury w futerale. Z mankamentów - trzeba się przyzwyczaić do patrzenia na wyświetlacz z bliskiej odległości podczas dmuchania.
Ocena
Bardzo dobry produkt

przez adamo317, 30.05.2021

Jestem zadowolony z zakupu, alkomat intuicyjny oraz precyzyjny. Godny polecenia.
Ocena
Bardzo dobry alkomat za w miarę rozsądną cenę

przez Smakosz, 26.05.2021

Zakupiłem alkomat AlcoSense Pro, ponieważ polecił mi go znajomy. Nie miałem wcześniej doczynienia z takimi urządzeniami, dlatego stwierdzam że jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, jedynym minusem jest brak etui w komplecie, ale zamówiłem na stronie AlcoSense.
Ocena
Udany Prezent

przez Jacek, 16.03.2021

Dostałem na urodziny prezent, którym był alco sense pro.
Jestem bardzo z niego zadowolony. Do tej pory używałem innych alkomatów i nigdy nie byłem pewny, czy to co mierzą, to jest prawdziwy pomiar.
Nie jestem uzależniony od alkoholu, ale często z moimi klientami, często z kierunków wschodnich, muszę przynajmniej wznieść toast.
A „stawka” jest wysoka, np. w sytuacji wypadku na drodze.
Jest on trochę droższy, ale bezwzględnie jest wart swojej ceny.
Ocena
Zdecydowanie polecam

przez Sebastian, 06.01.2021

Zakupiłem urządzenie bo spotkałem się z nim u znajomego. Kolega jest policjantem i używa Waszego alkomatu od dwóch lat. Pomiary są dokładne i wiarygodne. Wskaźnik podczas pomiaru niezwykle pomocny. Już wiem czy "drugiego" dnia mogę jechać autem czy nie. Nie muszę już polegać na sposobach "typu chuchnij na lusterko jak zaparuje to nie możesz" lub " czuję się dobrze". Spokój warty tych pieniędzy. Polecam.
Ocena
Gorąco polecam !

przez Kasia S., 30.12.2020

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego alkomatu. Mały, poręczny i bardzo łatwy w obsłudze. Bateria, która wytrzymuje bardzo długo, kolorowy wyświetlacz ale przede wszystkim informacja za jaki czas jesteśmy gotowi wsiąść za kierownicę jest warta tej ceny. Można go używać nie tylko w Polsce ale i za granicą ! Uważam zakup za bardzo udany. Serdecznie polecam !
Ocena
gorąco polecam

przez jerzy, 16.12.2020

świetny alkomat profesjonalnie wykonany prosta obsługa pomiar precyzyjny produkt godny zaufania polecam
Ocena
Super

przez Kasia, 17.11.2020

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego alkomatu. Był już testowany i zaskoczył mnie łatwością obsługi. Krok po kroku tlumaczy co należy zrobić. Do tego bardzo wygodnie leży w dloni bo jest bardzo mały podręczny. Ułatwieniem jest jeszcze to że alkomat informuje za jaki czas będziemy gotowi wsiąść za kierownicę. Nie jest to tani sprzęt ale bezpieczeństwo jest warte tej ceny. To że należy go kalibrować o czym też sam przypomni świadczy o tym że to jest produkt godny zaufania. Gorąco polecam.
Ocena
Super

przez Kasia, 17.11.2020

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego alkomatu. Był już testowany i zaskoczył mnie łatwością obsługi. Krok po kroku tlumaczy co należy zrobić. Do tego bardzo wygodnie leży w dloni bo jest bardzo mały podręczny. Ułatwieniem jest jeszcze to że alkomat informuje za jaki czas będziemy gotowi wsiąść za kierownicę. Nie jest to tani sprzęt ale bezpieczeństwo jest warte tej ceny. To że należy go kalibrować o czym też sam przypomni świadczy o tym że to jest produkt godny zaufania. Gorąco polecam.
Ocena
Świetny produkt

przez Rafał, 02.11.2020

Świetny jakościowo alkomat, doskonała jakość wykonania i bardzo precyzyjny pomiar za każdym razem. Menu bardzo intuicyjne. Baterie wytrzymują naprawdę mega długo, potrzebuje ok12 sek. do pełnej gotowości. Wyświetlacz kolorowy, bardzo czytelny oczywiście w j.polskim. Nie jest to zabawka do dmuchania kto ma więcej....tylko do sprawdzenia, czy można siadać za kierownicę. Precyzyjny pomiar do 2 promili, powyżej urządzenie przechodzi w tryb serwisowy i kalibruje się 24h. Jako minus alkomatu podałbym niestety brak oryginalnego etui w zestawie (zakupiłem osobno), w tej cenie powinno jednak jakieś być. Alkomat wart swojej ceny, kupiłbym ponownie.
Ocena
Spokój i pewność

przez Bartosz, 10.10.2020

Świetny alkomat. Wiedząc jak ważne jest poprawne wskazanie alkomatu - nie chciałem ryzykować kupując najtańsze modele alkomatów. Szczególnie w dobie pandemii, mogę teraz ze spokojną głową jechać do moich przyjaciół, napić się piwa i spokojnie wracać do domu kiedy przyjdzie na to pora. AlcoSense Pro oprócz niezbędnej dokładności doceniam najbardziej za prostotę obsługi, pokazywanie czasu do wytrzeźwienia i całościowy design. Gorąco polecam!
Ocena
Super produkt!

przez Sebastian, 07.08.2020

Super alkomat!wyniki powtarzalne i dokładne,a obsługa alkomaty bezproblemowa.Funkcja bardzo przydatne to pokazywany czas do wytrzeźwienia,uważam że każdy kierowca powinien to mieć!
Ocena
The Best

przez sam84, 29.07.2020

Alkomat zakupiony i szybko poddany testom, Wyniki zgodne z policyjnemu. Lekki, stabilny, intuicyjny, oprogramowanie na wysokim poziomie. Polecam.
Ocena
Produkt godny polecenia

przez Tarantula4, 20.07.2020

Świetny sprzęt bardzo dobrze wykonany z dbałością o najmniejszy detal, super czytelny wyświetlacz, intuicyjna obsługa, powtarzalność wyników i co najważniejsze tym alkomatem można badać ludzi hurtowo. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z tego modelu. Uważam ze każdy powinien mieć taki alkomat w swoim aucie.
Ocena
super

przez Łukasz, 08.07.2020

SUPER ALKOMAT, BEZPROBLEMOWA OBSŁUGA I PEŁNA SATYSFAKCJA Z ZAKUPIONEGO PRODUKTU. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ŻE W KOŃCU GO MAM. ZAKUPIŁEM GO PO SPRAWDZENIU KONKURENCJI I SIĘ NIE ZAWIODŁEM . MOGĘ GO GORĄCO POLECIĆ WSZYSTKIM - WYNIKI POWTARZALNE I DOKŁADNE.
Ocena
Oceniam na 5 SUPER

przez Michał M, 19.06.2020

Intuicyjna obsługa
Czytelny wyświetlacz
Wygląd
Ocena
Polecem

przez Grzesiek, 16.06.2020

Alkomat jest drogi, ale wart każdej wydanej złotówki. Jego pomiar jest dokładny, a obsługa jest bardzo intuicyjna. Dobrą funkcją jest pokazywany czas do wytrzeźwienia. Polecam
Ocena
Bardzo polecam - świetne urządzenie!

przez Yo_Asia, 09.03.2020

Alkomat jest prosty w obsłudze, szybki i wygodny. Świetna opcją jest przewidywany czas wytrzeźwienia. Każdy kierowca powinien zaopatrzyć się w to urządzenie, aby mieć pewność, że wsiadając za kierownice nie stwarza zagrożenia dla siebie i innych.
Ocena
Produkt bardzo dobry

przez Kamil, 06.03.2020

alkomat spełnił wszystkie moje wymagania jest łatwy w obsłudze oraz wygodny i szybki wydaje mi się ze najlepszy na rynku i bardzo przejrzysty , tłumaczy każdy następny krok . Trochę szkoda ze 1 kalibracja nie jest w cenie i brak etui w zestawie co prawda jest w wersji ultra , ale można zamówić co też uczyniłem jedyna rzecz która mogła by ulec zmianie to szybka na ekranie niestety szybko się rysuje produkt uważam za najlepszy w swojej klasie
Ocena
Super

przez Robert, 23.02.2020

Prosty w obsłudze,intuicyjne działanie,powtarzalność wyników.Godny polecenia.
Ocena
Bardzo dobry sprzęt

przez Jakub, 31.01.2020

Alkomat prosty w obsłudze, wiarygodne pomiary, bardzo dobrze wykonany
Ocena
Świetny sprzęt dla odpowiedzialnych kierowców.

przez Łukasz, 27.01.2020

Serdecznie polecam alkomat AlcoSense Pro! Sprzęt służy mi od kilkunastu dni i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest poręczny, łatwy w obsłudze, intuicyjny. Prowadzi użytkownika za rączkę. Wyraziłbym się że jest wręcz idiotoodporny ;) Informacje takie jak pozostały czas bezpiecznego prowadzenia pojazdu są bardzo użyteczne. Podsumowując AlcoSense Pro to bardzo pożyteczna rzecz dla odpowiedzialnego kierowcy. Polecam!
Ocena
Polecam

przez Paweł, 19.01.2020

Witam alkomatu szukałem dosyć długo nie mogłem się zdecydować opinie użytkowników filmy na Youtube .Zdecydowałem się na alkomat Alco sense Pro i muszę powiedzieć że bardzo mi się spodobał.Bardzo łatwy w obsłudze i szybki wynik.Fajnie leży w dłoni lekki zgrabny Z całą pewnością polecam ten alkomat każdemu
Ocena
Policyjna dokładność

przez mightyducky, 15.01.2020

Super alkomat: powtarzalne wyniki, wiarygodność pomiarów, asystent pomiaru, orientacyjny czas trzeźwienia. B. Zakupiłem ten alkomat, gdyż zacząłem podejrzewać, że mój poprzedni źle mierzy... i potwierdziło się !!! AlcoSense Pro regularnie pokazywał 0,7 promila a stary 0,15-0,25 promila, gdybym opierał się na starym to pewnie wsiadłbym za kółko. Wynik AlcoSense Pro potwierdzony pomiarem policyjnym alkomatem na komisariacie - podszedłem aby zweryfikować pomiary. Polecam z całego serca wszystkim kierowcom !!!
Ocena
Rewelacyjny alkomat!!!

przez Sebastian Skrobek , 12.01.2020

Powiem krótko używałem do chwili obecnej kilka alkomatów ale alkomat Alcosense Pro jest rewelacyjny. Prostota obsługi, wiarygodność pomiaru porównania z alkomatem Policyjnym i wynik taki sam na obu alkomatach. Produkt warty swojej ceny. Gorąco polecam każdemu kierowcy.
Ocena
cztery i siedem ósmych gwiazdki

przez ghostrider, 05.01.2020

Po kilku (niestety ) latach używania różnych dziwnych alkomatów (niektóre podawały wynik zanim w nie dmuchnąłem :) ) postanowiłem wydać trochę więcej grosza i zakupić w końcu porządny alkomat. Po poszukiwaniach w internecie, prasie itd. wybór mój padł na alkomat AlcoSense Pro. Powiem krótko...jestem pod wielkim wrażeniem tego małego urządzenia. Estetyczne wykonanie, sprawne działanie, łatwość obsługi, i co chyba najważniejsze - precyzyjne pomiary - to główne atuty tego alkomatu. Bardzo przydatną funkcją, która notabene chyba zaważyła nad wyborem modelu Pro a nie Excel, jest pomiar ilości wdmuchiwanego powietrza oraz pomiar siły wdmuchiwania. Uważam tak, gdyż wynik badania uzyskiwany jest z wydmuchiwanego powietrza a więc bardzo ważna jest odpowiednia jego ilość podana do alkomatu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam wszystkim, którzy są zainteresowani czy też planują zakup alkomatu. 1/8 gwiazdki odjąłem za brak solidniejszego futerału do przenoszenia urządzenia. Nie ma to wpływu na wyniki pomiarów a jedynie na komfort użytkowania. Niemniej jednak dużo jeżdżę motocyklem i często zabieram alkomat ze sobą w związku z czym solidniejsze opakowanie bardzo by się przydało. Jeśli ktoś mówi że cena wysoka....? Cóż, mandat za jazdę po pijaku czy też nałożenie kary przez sąd pewno będą wyższe. Poza tym są sklepy w których można dostać przy zakupie naprawdę korzystne rabaty. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do zakupu. Pozdrawiam.
Ocena
Zdecydowanie polecam.

przez Marcin, 30.12.2019

Zdecydowanie profesjonalne urządzenie - potwierdzają się wszystkie wysokie oceny raportów i testów porównawczych. Sprzęt w tej cenie powinien być jednak wyposażony standardowo w etui.
Ocena
Bardzo dobry alkomat

przez Tofik, 29.12.2019

Bardzo dobry alkomat bardzo ładne wykonanie dokladny minusem jest tylko brak etui do wersji pro
Ocena
Rewelacyjne urządzenie!!!

przez Rafał, 26.12.2019

Łatowość obsługi, poprawność działania, dostępność aktualizacji. Super urządzenie do sprawdzania czy można prowadzić. Polecam każdemu!!!
Ocena
Super

przez Marcin, 25.12.2019

Alkomat super bardzo dobrze wykonany precyzyjny obudowa solidna brak tylko etui
Ocena
Super

przez Marcin, 25.12.2019

Witam alkomat solidny bardzo ładna obudowa i przedewstkim dokładny na plus jest to że wybrać można kraje gdzie się obecnie przebywa fajna sprawa
Ocena
POLECAM

przez michał, 15.12.2019

GODNY POLECENIA MALY PORECZNY BARDZO CZYTELNE MENU A PRZEDE WSZYSTKIM DOKLADNY POMIAR
Ocena
5 GWIAZDEK

przez michał, 15.12.2019

Bardzo dokładny prosty w obsłudze. Czytelne menu POLECAM W 100% BEZ DWOCH ZDAN DAJE 5 GWIAZDEK
Ocena
Polecam...

przez Łukasz S, 08.12.2019

Alkomat ma nie wielkie rozmiary, do tego dobrze wykonany. Fajna funkcja to wskazania orientacyjnego czasu potrzebnego do osiągnięcia stany trzeźwości. Jedną gwiazdkę zabrałem za brak w zestawie etui - które można dokupić. Uważam, że powinno być w zestawiem z alkomatem.
Ocena
Polecam w 100%

przez Sebastian F, 02.12.2019

Alkomat jak najbardziej godny polecenia. Sprawdzony z alkomatem policyjnym. Bardzo łatwy w obsłudze, czytelne i proste menu. Polecam w 100%
Ocena
Sprawdza się w małej firmie

przez WASYL, 26.11.2019

Alkomat działa zgodnie z opisem, menu bardzo intuicyjne. Bardzo dobrą opcją jest wyświetlanie szacunkowego czasu, kiedy będziemy trzeźwi. Rzadko który alkomat ma taką funkcję. W moim przedsiębiorstwie ( gdzie jest kilkunastu kierowców) sprawdza się idealnie.
Uczciwie mogę polecić.
Ocena
Super!

przez Mariusz, 01.11.2019

Używam go od niedawna, ale w 100% spełnia swoje zadanie. Polecam
Ocena
Supersuper

przez Janusz , 31.10.2019

Bardzo przydatny po imprezie. Rzetelne odczyty...porównanie z alkomatem policyjnym
Ocena
Dobrze zainwestowane pieniądze

przez zadowolony_uzytkownik, 16.10.2019

Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego alkomatu. Po dosyć obszernym przeszukaniu internetu, a w szczególności po obejrzeniu filmów z testów alkomatów wybór padł na wersję Pro i zdecydowanie nie żałuję. Pomiary wykonywane są bardzo szybko i co najważniejsze dokładnie. Interfejs jest prosty i przyjemny. Trzymając AlcoSense Pro w dłoni czuć, że nie jest do tania zabawka, tylko solidnie wykonany sprzęt. Zdecydowanie polecam!
Ocena
Bardzo Intuicyjny i czytelny

przez Jakub, 07.10.2019

Świetny alkomat, bardzo intuicyjna obsługa dzięki asystentowi dmuchania, świetna jakość wykonania, wyniki pierwszych pomiarów porównywałem z odczytem alkomatu na KWP , które się niemal pokrywały co wskazuje na rzetelność wyniku. Polecam każdemu.
Ocena
godny polecenia

przez grzebyk86, 01.10.2019

Alkomatu szukałem 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na ten model. Pomiar precyzyjny, alkomat łatwy w obsłudze. Informacja za jaki czas jest się trzeźwym - bardzo przydatna. Polecam w 100 % osobom, które wahają się nad kupnem.
Ocena
rewelacyjny alkomat

przez kiler, 25.09.2019

Alkomat działa tak, jak było w opisie, bardzo dokładne pomiary, obsługa bardzo intuicyjna. Podczas dmuchania kontem oka widać ciśnienie i objętość na wyświetlaczu. Rewelacyjną opcją jest to, że pokazuje szaczunkowy czas, po jakim będzie można kierować pojazdem. Rzadko który alkomat ma taką funkcję. Zanim zdecydowałem się na ten alkomat, przejrzałem dużo innych i mogę stwierdzić, że AlcoSense jest jednym z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie alkomatów dostępnych w tym przedziale cenowym. Jestem bardzo zadowolony! Zakup trafiony w 100 %.
Uczciwie mogę polecić.
Ocena
Polecam na 100%

przez krzywy323, 25.09.2019

Długo zastanawiałem się nad zakupem, bo jednak parę złoty trzeba wydać itp. ... no i niestety któregoś poranka spotkała mnie niemiła niespodzianka w postaci minimalnego przekroczenia dopuszczalnej w naszym kraju normy - gdybym wtedy miał alkomat to wiedziałbym, że pojechać mogę za godzinę ... Po tej nauczce zakupiony został ten aparat. Sam wygląd już sprawia pozytywne wrażenie, kompaktowy, z dobrej jakości materiałów. Jest bardzo szybki w pomiarze i czytelny. Takie urządzenie powinno być w każdym domu !!!
Ocena
Super!!

przez Tomasz (kapa), 24.09.2019

Świetne urządzenie. Długo zastanawialem się nad zakupem, ale
po zakupie moge śmiało polecic. Urzadzenie wskazuje praktycznie
idelnie jak alkomaty policyjne. Wiem co pisze, bo mam do nich dostęp i sprawdzałem. ;-)
Ocena
Bardzo polecam

przez Kinga, 19.09.2019

Sprzęt prosty w obsłudze, precyzyjny i bardzo poręczny. Ładne wykonanie. Szybki pomiar. Polecam
Ocena
Jestem bardzo zadowolony

przez Ted, 16.09.2019

Dobre urządzenie,
jestem bardzo zadowolony z zakupionego urządzenia. Obsługa bardzo prosta intuicyjna. Urządzenie dobrze wykonane, widać dbałość o szczegóły.
Ocena
Super

przez Sebastian, 08.09.2019

Posiadam go od jakiegoś tygodnia i już była okazja aby go przetestować. Ale żeby mieć 100% pewności, że jest tak dobry jak inni opisują udałem się na komisariat i tu moje zdziwienie. Stacjonarka z komisariatu 0,46 i na pro dokładnie ten sam wynik. Bardzo miłe zaskoczenie. Polecam każdemu kto lubi ???????? a jednocześnie ceni sobie bezpieczeństwo na drogach swoje i innych.
Ocena
W pelni polecam.

przez Piotr, 28.08.2019

Witam

Produkt super. Wykonanie bardzo dobre, wszystko spasowane bez zbednych szczelin i odstajacych elementow. Obsluga bardzo prosta i intuicyjna. W pełni polecam zakup. Jazda samochodem na drugi dzien po spozyciu w pelni swiadoma.
Ocena
TRAFIONY ZAKUP

przez kamilsp, 18.08.2019

Alkomat spisuje się bardzo dobrze, bardzo dokładne pomiary, obsługa bardzo intuicyjna (prosty ale niesamowicie skuteczny). Zakup trafiony w 10.
Uczciwie mogę polecić.
Ocena
Extra!!!

przez RenataB., 10.08.2019

W końcu znalazłam alkomat jaki poszukiwałam. Jest świetny pod każdym względem: jakości, obsługi, wyglądu i precyzji pomiarów. Funkcja przewidywania czasu do wytrzeźwienia - bezcenna!!!
Warty swojej ceny. W końcu bez stresu można się oddać zabawie:)
Gorąco polecam!
Ocena
Jak najbardziej polecam

przez Bogdan, 05.08.2019

Korzystałem już z wielu różnych urządzeń do pomiaru, zarówno tych tanich, jak i tych ciut droższych. Muszę powiedzieć, że Alcosense Pro to jak narazie najlepsze urządzenie, które miałem. Pomiar szybki i łatwy (funkcja pokazywania przepływu powietrza i rozmiaru próbki super - ciężko „zepsuć” pomiar), da się wyciszyć niepotrzebne pikania. Informacja o przeciążeniu i terminie kalibracji jak najbardziej przydatna (zdarzało się po imprezach firmowych „zajechać” alkomaty innych firm - nie pisały nic o przeciążeniu...).
Minusy w sumie dwa: ustnik nie „wskakuje” na swoje miejsce, tzn. na początku trudno wyczuć, czy dobrze „siedzi” (na szczęście wspomniana informacja o objętości i przepływie jak by co wykryje nieszczelność). Drugi minus to pokrowiec (brak w zestawie). Zakupiłem dedykowany, ale jest nieco dziwnie zorganizowany: w środku jest przegródka pozioma, podczas gdy miejsce jest obok samego alkomatu (pionowe) i trzeba się ciut nagimnastykować żeby zmieścić 4 ustniki i alkomat.
Podsumowując, polecam!
Ocena
b.dobra ilość przydatnych funkcji do ceny

przez Pawel, 25.07.2019

Witam,
Zakupiłem wersję PRO nie lubię przepłacać za "bajery" i ta wersja wydaje mi się idealnym kompromisem opcji do ceny
Najbardziej przydatne:
- asystent dmuchania
- automatyczna blokada przy zbyt dużym stężeniu alkoholu
- ustawienie alarmu z przypomnieniem o powtórnym pomiarze
- dobre algorytmy wyliczające przybliżony czas spadku alkoholu we krwi
Alkomat traktowany odpowiednio służy naprawdę dobrze
/ zadałem sobie trud przeczytania instrukcji/ :>

Nie jest to zabawka dla amatorów bicia rekordów stężenia promili :>
Jestem zadowolony z tego alkomatu
Ocena
Świetny!

przez Karolina, 11.07.2019

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Alkomat działa rewelacyjnie, nie mam żadnych zastrzeżeń! W dodatku sklep ma świetną obsługę klienta - doskonały i szybki kontakt oraz wysyłka. Wszystko na najwyższym poziomie, polecam!
Ocena
Polecam

przez Arek, 07.07.2019

Bardzo prosty w obsłudze, nie wydaje niepotrzebnych dźwięków, dokładny, szybki, niezbędny dla każdego kierowcy.
Ocena
Gorąco polecam!

przez Wojciech, 07.07.2019

Produkt spełnił moje oczekiwania jest poręczny, czytelny, prosty w obsłudze i przede wszystkim dokładny. Gorąco polecam!
Ocena
Solidne wykonanie

przez W., 01.07.2019

Od dwóch dni jestem posiadaczem alcosense pro i ocena może być na razie tylko wstępna. Zwraca uwagę bardzo solidne wykonanie produktu, bardzo przejrzysta i prosta instrukcja obsługi, łatwe korzystanie z alkomatu.
Ocena
Polecam w 100%

przez MariuszM, 24.06.2019

Sprzęt godny polecenia. Dokładny, szybki, niezawodny. Obsługa jest prosta, wręcz intuicyjna. Idealna dla osoby, która lubi się napić, a jednocześnie dużo jeździ samochodem.
Patrząć na jakość i cenę nie ma dobrego odpowiednika.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, polecam wszystkim :)
Ocena
Doskonały zakup

przez Zegal, 05.06.2019

Nabyty alkomat otworzył mi oczy na to jak działa metabolizm alkoholu, i że dobre samopoczucie nie oznacza całkowitej trzeźwości - niezbędny dla każdego rozsądnego kierowcy, wysokiej jakości produkt!
Ocena
Trafiony zakup

przez Bogdan, 24.05.2019

Intuicyjny, czytelne informacje na wyświetlaczu, niezawodne działanie. Szczerze polecam
Ocena
Alcosense Pro POLECAM

przez Mario, 23.05.2019

Alkomat sprawuje się świetnie. Łatwy w obsłudze, bardzo intuicyjny, fajny wskaźnik pokazujący sposób wydychania powietrza, przydatny przelicznik czasu na wytrzeźwienie. Dla podróżujących możliwość ustawiania kraju, gdzie różne są dopuszczalne normy spożycia alkoholu. Polecam w 100% choć cena dla niektórych może być zaporowa.
Ocena
Polecam

przez Krzysztof N, 08.05.2019

Kontaktu i takiej obsługi życzyłbym każdemu klientowi. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, zarówno przed jak i po zakupie urządzenia. Samo urządzenie oceniam 10/10 a stosunek jakość/cena przewyższył moje oczekiwania.
Uważam że jeżeli ktoś szuka pewnego alkomatu z wiarygodnym odczytem to dobrze zainwestowane pieniądze.
Polecam!!!
Ocena
Produkt najwyższej jakości.

przez Jakub, 07.05.2019

Kontakt i obsługa zamówienia na wysokim poziomie, indywidualne konsultacje zakupu i doboru urządzenia. Dostawa na czas, produkt profesjonalnie zabezpieczony.

Alkomat w plastikowej obudowie ale doskonale spasowany i wykonany. Ergonomia guzików, obsługi ekranu, wysuwania klapki na ustniki na najwyższym poziomie. Futerał dobrze chroni alkomat, ustniki dodatkowo zabezpieczone siatką filtrującą wdmuchiwane powietrze.

Działanie wzorowe, szybki i dokładny pomiar z praktycznie zerowym błędem. Asystent pomiaru bardzo przydatny, warto zapłacić.

Produkt spełnia oczekiwania a nawet je przewyższa. Po zakupie jestem przekonany, że jest warty swej ceny a zakup urządzeń za 200zł nie ma najmniejszego sensu.

W pełni polecam!
Ocena
Super ????

przez annaanna, 26.04.2019

Świetny alkomat, prosty w obsłudze, nieskomplikowany. Idealny dla każdego. Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Polecam!
Ocena
Godny polecenia!

przez PioLub, 24.04.2019

Urządzenie bardzo intuicyjne, łatwe w użyciu i dające większą pewność pomiaru w odróżnieniu od tańszych urządzeń. Przetestowany kilkukrotnie i każdemu polecam z czystym sumieniem.
Ocena
100% OK !

przez MR, 28.03.2019

Bardzo prosta obsługa menu i urządzenia zarówno przy pierwszym uruchomieniu jaki późniejszym użytkowaniu. Wskaźniku na wyświetlaczu wszystko podpowiadają. Funkcja zmiany limitów w zależności od kraju - genialna (jak ktoś jeździ z kumplami np na narty to wie o czym mówię). Po za tym urządzenie ma bardzo ładny design i wykonane jest z wysokiej jakości materiałów. Polecam - 100% OK!
Ocena
Polecam!

przez Karol, 01.01.2019

Przydatne urządzenie szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym. Dzięki niemu zyskuje się większą pewność przed wyruszeniem w drogę.
Ocena
Rewelacja

przez Jakub Kołder, 30.12.2018

Bardzo dobry alkomat. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i nie żałuję ani jednej złotówki. Pomiar bardzo dokładny, a sam alkomat prosty w obsłudze co jest dużą zaletą.
Ocena
Polecam

przez Grzesiek, 09.11.2018

Alkomat naprawdę intuicyjny i dokładny. Bardzo przydatna funkcja zmiany dopuszczalnego limitu alkoholu w zależności od kraju dla podróżujących oraz informacja o czasie potrzebnym do wytrzeźwienia...choć tu uważam, że jest to bardziej skalkulowane przypuszczenie.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez simon b., 20.03.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Niezły pobukt..!

Oryginalny tekst angielski
Great product....!
Ocena
Wspaniały produkt i obsługa, dzięki

przez Mrs Morena M Gordon, 19.03.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Naprawdę cieszę się z produktu i usługi, a w tym miłej wiadomości powitalnej od dyrektora. Naprawdę jestem pod wrażeniem.

Oryginalny tekst angielski
Really delighted with product and service including lovely welcome email from MD. Really impressed.
Ocena
Łatwy w obsłudze

przez Jordan Blackwell, 19.03.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Niestety nie możemy napisać rzetelnej recenzji Excel z tego prostego powodu, że zamówiłem tańszy model Excel i został on zamieniony na wersję Pro za darmo, ponieważ Excel był niedostępny. Pro jest łatwy w użyciu, wydaje się dość dokładny i może daje nieco wysokie wyniki (to jest dobre). Tylko szacowanie, kiedy będzie sie trzeżwym wydaje się być nieco spekulacyjne. Poza tym, doskonały produkt.

Oryginalny tekst angielski
Sadly can't leave a 'verified purchase' review for the simple reason that I ordered the cheaper Alcosense Excel and was upgraded to the Pro for free as it was out of stock.Easy to use, seems to be pretty accurate and may blow a little high (this is good). Only quibble is the 'sober in' estimates seem to be off. Otherwise, perfect product.
Ocena
Klient z Amazon

przez SaiKitch, 03.03.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem to urządzenie, aby upewnić się, że w 100% moge jechać. . Alkomat jest dobrze wykonany i bardzo prosta w użyciu. Ustniki były nieco za małe, aby wpasowac się do otworu w urządzeniu. Poza tym bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. Polecam każdemu.

Oryginalny tekst angielski
Bought this unit to make sure that I was 100% safe the morning after, for driving. Unit is well made and very simple to use. Blow tubes were a bit fiddly to get into the unit connection. Otherwise very easy to set up and use. Would recommend this product.
Ocena
Bardzo łatwy do ustawienia

przez Dr Ian Ellery, 28.02.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiony jako prezent dla mojej żony (poprosiła o to!). Bardzo łatwy w konfiguracji i łatwy w użyciu. Podróżujemy w Wielkiej Brytanii i Europie, więc możliwość łatwego ustawienia kraju jest genialna. Daje natychmiastowy odczyt i jak dotąd wydaje się , że poprawne. Czytając opinie online, AlcoSense jest zdecydowanie najlepszy w testach, stąd też mój wybór. Kupiłem etui, które pasuje idealnie. Zdecydowanie polecam.

Oryginalny tekst angielski
Bought as a present for my wife (she did request it!). Very easy to set up, and easy to use. We travel in UK and Europe so the ability to easily set the country is brilliant. Instant reading, and so far seems correct. Reading online reviews the alcosense range are by far best in tests, hence y choice. Added the ВЈ10 case which it fits into nicely. Definitely recommend.
Ocena
Najlepszy, z jakiego dotychczas korzystałem

przez A reviewer, 21.02.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Nie mogę szczerze powiedzieć o dokładności, ponieważ nie mam laboratorium, ale łatwość użytkowania i interfejs są lepsze niż wszystkich tańszych alkomatów, których używałem, tak jak starszy AlcoSense, które posiadałem, i które dawały mi bardzo mało informacji i błedne odczyty. Nie marnuj swoich pieniędzy na tanie alkomaty, bo przecież chodzi o dokładność i zapobieganie problemom. Asystent pomiaru i wskazanie czasu do trzeźwości są bardzo przydatne. Przypomnienie o kalibracji jest również dobre, ale nie jestem pewien ceny kalibracji dla tego modelu - mam nadzieję, że nie jest zbyt wysoka. Jedyną rzeczą, która mnie irytuje to brak wystarczającej ilości ustników w pudełku (5 to bardzo mało, biorąc pod uwagę, że wydałem 150 funtów - 3 razy tyle, ile wydałem poprzednio), to jest zwyczajnie denerwujące i jest sposobem na zdobycie większej kasy.

Oryginalny tekst angielski
I cannot genuinely comment on accuracy as I don't have a lab but the ease of use and interface is hands down better than all the cheaper units I've used as well as the older alcosense I owned which gave very little feedback on errors or mis-reads. Don't waste your money on cheap units as the whole point is accuracy and prevention of problems. The blow coach and time to sober are very useful. The calibration reminder is good too but I'm not sure of the price of calibration for this model - hoping it's not too steep.The one thing that did irritate me is the lack of blow tubes in the pack (5 is very stingy considering I've spent 150 quid - 3 times what I did last time), it's just annoying and a way of getting some more cash out of you.
Ocena
Świetny brytyjski produkt

przez Ian M., 19.02.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Doskonały produkt brytyjski. Dobrze zaprojektowany, łatwy do skonfigurowania (dla poziomów w Wielkiej Brytanii), łatwy w użyciu i, jeśli jest używany zgodnie z zaleceniami, wydaje się byc bardzo dokładny. Szybka dostawa. Dostałem e-mail od dyrektora zarządzającego Alcosense, w którym podkreślono ich zaangażowanie, doceniam wysoką jakości usługi i wsparcie. .

Oryginalny tekst angielski
Excellent (British manufactured) product. Well designed, easy to set up (for UK Scotland levels), easy to use and, if used as directed, appears to be very accurate. Swift delivery. Follow up email from the Alcosense Managing Director outlining their commitment to quality service and support appreciated.
Ocena
Zapewnia spokój ducha

przez Amazon Customer, 18.02.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo łatwy w użyciu i daje pewność, że masz prawo jechać rano

Oryginalny tekst angielski
Very easy to use and it is reassuring to know that you are clear to drive the morning after
Ocena
Genialny sprzęt

przez nick, 13.02.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny sprzęt, korzystałem z tanich za pięćdziesiąt funtów, nie mogłem im naprawdę zaufać! Pro jest drogie, ale warte każdego grosza, jasne instrukcje, wyraźne odczyty. zdecydowanie polecam.

Oryginalny tekst angielski
brilliant piece of equipment ,have used the cheap ones,and the fifty pound ones ,could not really trust them! so its expensive but worth every penny,clear instructions,clear readings. would definitely recommend.
Ocena
Świetny gdy rano podejmujesz decyzje o jeździe

przez Cristin Bouchet, 05.02.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Brytyjskie wykonane! Naprawdę działa, nie jest konieczny, ale zabawny w użyciu, gdy jesteś bardzo pijany, za to BARDZO przydatny następnego ranka. Bardzo dokładny. Żywotność baterii jest dobra, nie jest tanio wykonany, czuje się "jakość", świetny prezent dla odpowiedzialnych dorosłych w Twojej rodzinie.

Oryginalny tekst angielski
British made! This really works, not necessary, but fun to use when you are obviously drunk, but VERY useful the next morning.Very accurate. Battery life good, not cheaply made, feels like "quality" great responsible present for the drinking adults in your family.
Ocena
Otwiera oczy

przez Kyla Phillips, 26.01.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Fantastyczny ..... i dosyć dobry, żeby dostrzec, jak jest naprawdę! Czasami zdarza się wypić drinka i w 99% przypadków czujemy się ok następnego ranka, ale czasami zastanawiamy się, czy raz lub dwa razy nie przekroczyliśmy limitu, więc możemy użyć alkomatu. Mężuś spróbował urządzenia przed pójściem do pracy - czuł się absolutnie trzeźwy ...... a alkomat kazał mu czekać 7 godzin przed jazdą! Byliśmy oszołomieni. Zadzwonił do pracy i zarezerwował sobie dzień wolny! Wystraszyliśmy się, bo tyle razy czuł się dobrze i jechał do pracy zanim nie mieliśmy Pro. Dobrze, że nie został zatrzymany i nie stracił licencji.

Oryginalny tekst angielski
Fantastic.....and quite an eye opener!Occasionally have a drink on a 'school night' as we call it. 99% of the time we feel a ok next morning but have wondered if once or twice we would have been over the limit so got this to be on the safe side. Hubby tried it the next morning before going to work- he felt absolutely sober as a judge......the alsosense told him to wait 7 hours before driving! We were stunned. He rang into work and booked the day off!What scared us was that he felt fine and had driven into work on numerous occasions before.....he is so lucky to not have been pulled over and lose his license.We no longer drink 'on a school night' !!
Ocena
Wspaniały alkomat, zapewnia spokój ducha

przez ANDREW JONES, 22.01.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wybitny sprzęt, dobry dla spokoju umysłu. Nie mam nic do porównania, więc będę musiał mu zaufać!

Oryginalny tekst angielski
Great Unit, good for piece of mind. I have nothing to compare it to, so will have to trust it!
Ocena
Dobry projekt, łatwy w użyciu

przez Paranomia, 13.01.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zdecydowałem się napisać recenzję później, żeby móc gruntownie przetestować ten alkomat. Po pierwsze, nie radzę kupować tanich alkomatów, mogą służyć tylko do zabawy, bo szczerze mówiąc lepiej nie używać ich wcale. Najgorszą rzeczą jest uśpienie czujności, gdy alkomat fałszywie wskaże, że możesz prowadzić. Miałem okazję przetestować Alcosense Pro wraz z DUŻO droższym sprzętem i wyniki były imponujące. Można zaufać temu sprzętowi, trzeba tylko pamiętać o używaniu go zgodnie z instrukcją, na przykład odczekać chwilę po umyciu zębów czy używaniu płynu do płukania ust itp. i unikaniu kilku innych rzeczy, które podpowiada rozsądek. Minusem jest to, że w przypadku chęci przerzucania wyników do komputera, musisz kupić droższy model. Możesz zaktualizować oprogramowanie za pomocą dostarczonego kabla USB, chociaż wymagany sterownik nie jest podpisany cyfrowo, więc mój komputer odmawia jego instalacji. Niektórzy skarżą się, że alkomat wymaga kalibracji każdego roku, ale kalibracja daje pewność wyników i nie jest droga. Czyżby ci, co się na to skarżą, nie serwisowali swojego samochodu…???? Podsumowując, jestem całkowicie usatysfakcjonowany z tego alkomatu i polecam go każdemu. Jest to dobrze zaprojektowany, łatwy w użyciu i solidnie wykonany, chociaż uważam, że rozsądnie jest zakupić do niego futerał. Dodatkowo, alkomat jest zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii, dobrze móc obserwować rozwój rodzimego biznesu. Tak trzymać!

Oryginalny tekst angielski
I delayed my review so I could thoroughly test this breathalyser.Firstly, do not buy cheap breathalysers unless you are just using them for fun, they are worse than not using them at all - the last thing you need is to be lulled into a false sense of security!I had the opportunity to test the Alcosense Pro against other MUCH more expensive evidence equipment and the results were impressive. Within reason, I would trust this unit to give me accurate readings if used correctly - remembering to wait a while after brushing your teeth (oops!) or using mouthwash etc but most things to avoid are common sense.My only gripe is that you have to buy the next model up (at an extra ВЈ100) to be able to download the readings to a computer. You can update the software using a supplied USB cable although a required driver is not digitally signed so my computer refuses to install it.Other reviewers have complained that it requires calibration each year but this is not expensive and keeps the thing accurate. I suspect the complainers don't give their cars a service either... ????That said, I am totally satisfied with this breathalyser and would recommend it to anyone. It is a well designed unit, easy to use and solidly made although I thought it prudent to get a carry-case for it. Even better; designed and made in the UK, good to see home grown innovation alive and well. Keep it up people!
Ocena
AlcoSense Breathalyser

przez Amazon Customer, 08.01.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Niedawno kupiłem Pro, użyłem go kilka razy i okazało się, że jest bardzo łatwy w użyciu. Łatwe odczyty, w przeciwieństwie do innych, które próbowałem. Tak więc jestem bardzo pod wrażeniem i polecam.

Oryginalny tekst angielski
Just recently purchased this I have used it several times, and found it very easy to use.Easy to read unlike other ones I have tried.So far very impressed and would recommend.
Ocena
Kieszonkowy, pozwala czuc się bezpiecznie

przez Kevin:)), 07.01.2018

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny alkomat kieszonkowy. Łatwy do odczytania, a asystent pomiaru pomaga w łatwości użytkowania. Funkcja z limitami ze świata sprawia, że podróżni mogą wybrać lokalizację, zawsze pod gotowy, a funkcja o czasie do trzeźwości / alarm pozwalają planować z wyprzedzeniem.

Oryginalny tekst angielski
Great pocket analyser. Easy to read and the 'blow coach' aids in the ease of use. The world function makes it ideal for travellers to choose location, always ready and the memory and 'time till sober/alarm' allows you to plan ahead.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez A. MCEWAN, 23.12.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dobry. Łatwy w użyciu, daje bardzo czytelny odczyt.

Oryginalny tekst angielski
Very good. Easy to use, gives a very clear readout.
Ocena
Każdy, kto lubi się napić, powinien go posiadać!

przez Susan Watkins, 21.12.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Warte każdego grosza! Kupiłem to dla mojego syna, a on jest z niego bardzo zadowolony i polecił go swoim przyjaciołom.

Oryginalny tekst angielski
Well worth every penny! I purchased this for my son and he's very pleased with it and has recommended it to his friends.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez KM, 14.12.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Doskonały produkt, łatwy w użyciu i konfiguracji. Gorąco polecam.

Oryginalny tekst angielski
Excellent product, easy to use and set up.I would highly recommend.
Ocena
Trzeba go mieć do sprawdzania się rano

przez Amazon Customer, 10.12.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem Pro, ponieważ nie mogłem już zaufać mojemu alkomatowi z "Costco". Jakość obudowy, łatwe do zrozumienia instrukcje i asystent pomiaru są znakomite. Porównałem go z alkomatem Costco po określonej liczbie jednostek alkoholu i potencjalnie mogłem stracić moją licencję, gdybym nie miał Pro.

Oryginalny tekst angielski
Bought this as I could no longer trust my ‘Costco’ issue unit.Quality build, easy to understand instructions and the strength of breath indicator is brilliant.Compared with the ‘Costco’ breathalyser after a measured number of alcohol units and potentially I could have lost my license
Ocena
Doskonały alkomat z dodatkowymi funkcjami, których nie ma w wersji Elite…

przez Alexander G., 27.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Doskonały alkomat z dodatkowymi funkcjami, których nie ma w wersji Elite, który już posiadam, 12-miesięczny okres kalibracji to dobry pomysł, a przypomnienie o kalibracji jest już wbudowane. Świetne urządzenie do użytku dzień po wypiciu drinka dla spokoju ducha. (Nie piję, nie jeżdżę)

Oryginalny tekst angielski
Excellent breathalyser with additional features not found on the Elite version which I already have, the 12month calibration period is good and a reminder to calibrate is built in. Great device for use the day after having a drink for peace of mind. (I don't drink and drive)
Ocena
Jak każdy troszczący się mąż, nie chciałbym, żeby stała się..

przez Phil S, 24.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem go, abym mógł sprawdzać moją żonę, ponieważ ma nawyk upijania się w domu. Jak każdy troszczący się mąż, nie chciałbym, żeby stała się alkoholikiem, ale po 4 latach nawyk jest coraz trudniejszy zwalczenia! Stawiałem już ultimatum i oczywiście zawsze zaprzecza pijaństwu, nawet gdy przeszukuję dom i znajdę ukryte puste i pełne butelki. Teraz, kiedy wie, że mogę sprawdzić jej poziom alkoholu, nie musiałem już korzystać z AlcoSense Pro, ponieważ od tamtej pory nie odnalazłem jej pijanej w domu. Myślę, że ten alkomat uratował nasze małżeństwo! Działa tak, jak miałem nadzieję, że zadziała, dzięki.

Oryginalny tekst angielski
I bought this so I could check on my wife since she has a habit of binge drinking at home. Like any caring husband I would not want her to become an alcoholic but after 4 years the habit is getting hard to break! There have been ultimatums and of course she is always in self denial about drinking even after I search the house and find the hidden empty & full bottles. Now that she knows I can check her alcohol level I have not had to use the AlcoSense Pro because I have not found her comatose or in a drunken stupor since. I think this breathalyser has saved our marriage! Works as I had hoped, thanks.
Ocena
Świetny produkt brytyjski!

przez Derek P., 17.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny produkt brytyjski! Łatwy w konfiguracji i użyciu. Dziękuję.

Oryginalny tekst angielski
Great product British to nice to see !! Easy to set up and use to .Thank you.
Ocena
Szybki i dokładny.

przez Amazon Customer, 16.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo szybki i łatwy odczyt. Bardzo dokładne wyniki, idealny na rano do sprawdzenia przed jazdą.

Oryginalny tekst angielski
Very quick and easy to get a reading. Very accurate readings given. Perfect for the morning after check before driving.
Ocena
AlcoSense Pro - alkomat elektrochemiczny *****

przez bribagz, 15.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jest to przedmiot wysokiej jakości, bardzo łatwy w obsłudze i zapewniający pomoc klientom. Bez wahania mogę polecić ten produkt.

Oryginalny tekst angielski
This is a quality item, very easy to use, and reassuring customer service. I have no hesitation in recommending this product.
Ocena
Doskonałe urządzenie. Jest drogi, ale dostajesz to, za co płacisz.

przez Amazon Customer, 13.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Doskonałe urządzenie. Jest drogi, ale dostajesz to, za co płacisz. Można zapłacić nieco więcej, aby miec pewność, że produkt jest wysokiej jakości, jest niezawodny i dokładny w użyciu, ten alkomat z pewnością należy do najlepszej kategorii. Asystent pomiaru siły oddechu sprawia, że urządzenie jest bardzo łatwe do posługiwania się nim.

Oryginalny tekst angielski
An excellent device. It's expensive but you get what you pay for. If there was ever a case for paying a bit more to ensure that a product is of high quality and is reliable and accurate in use then a breathalyser surely falls into that category.. The 'breath-strength meter' makes the device very easy to use.
Ocena
Wspaniały brytyjski prdukt

przez Patrick, 12.11.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo efektowny, angielski produkt. Łatwość użycia jest niesamowita, zapisuje poprzednie wyniki według daty i godziny. Jest to niezbędne w mojej opinii, ponieważ mam problemy z pracownikiem, który ma problem z alkoholem. Stworzyłem formularz z wynikami Pro, który pracownik podpisuje jako swój wynik. Pomaga to zarówno mnie, jak i pracownikowi w problemach alkoholowych. Świetny produkt. Wsparcie też.

Oryginalny tekst angielski
Very impressive English made product. Ease of use is incredible, and it stores previous results by date and time. This is essential in my opinion as I am undergoing problems with an employee with an alcohol problem. I have created a form to match time and date on the alcosense pro, which; the employee signs as their record. Its helping both me and the employee with the alcohol problem. Great product. Support too.
Ocena
Dokładny

przez KP, 08.10.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Używałem Pro około 15 razy i zawsze dawał odczyt 0., poza jednym razem, co sprawia, że wątpię co do jego dokładności.AlcoSense mówi: Dziękujemy za poinformowanie nas o twoich obawach. alkomat, zanim zostanie wysłana, jest sprawdzana aby zapewnić najwyższy poziom dokładności, jednak czasami mogą się zdażyć błędy w produkcji. Zadzwoń do nas pod numer 0800 195 0088, aby przejść przez diagnostykę przez telefon i ewentualnie wysłać urządzenie do nas w celu sprawdzenia dokładności. Jeśli pojawi się problem, od razu go zastąpimy innym urządzeniem. Z góry dziękujemy.

Oryginalny tekst angielski
I've used my pro about 15 times, it has always given a reading of 0, apart from once. This makes me slightly dubious of it's accuracy.
AlcoSense Says: Thanks for letting us know your concerns. We operate strict testing on every unit before it leaves us to ensure the highest levels of accuracy, however sometimes things can fail in the marketplace. Please give us a call on 0800 195 0088 to go through some diagnostics on the phone and possibly send the unit to us for accuracy testing. If there is an issue we will replace it for you straight away. Thanks in advance.
Ocena
Szybki i łatwy w użytkowaniu

przez Alan Seymour, 24.09.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dokładne i spójne odczyty. Szybki i łatwy w użyciu. Wart swojej ceny.

Oryginalny tekst angielski
Very accurate and consistent readings. Quick and easy to use. Well worth the price.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez anna, 18.09.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) FANTASTYCZNY produkt, dzięki

Oryginalny tekst angielski
FANTASTIC product, thanks
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Mr Bee, 13.09.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Produkt wysokiej jakości i wart swojej ceny.

Oryginalny tekst angielski
High quality product and well worth its price tag.
Ocena
Wspaniały produkt i naprawdę łatwy w użyciu

przez Nick, 09.09.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny produkt i naprawdę łatwy w użyciu. Najlepsze jest to, jak rano w biurze, sprawdzamy, kto uzyskał najwyższy wynik.

Oryginalny tekst angielski
Great product and really easy to use. The best is when we get to the office in the morning and see who can get the highest score.
Ocena
Wysoka jakość i dokładność

przez Richard Hill, 08.09.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem Pro po wielu rozważaniach i przeszukiwaniu internetu, ponieważ potrzebuję alkomatu, któremu mogę zaufać i wydaje mi się, że powodem na uzyskanie prawdziwie dokładnych odczytów jest jego elektrochemiczny sensor oraz odmierzana próbka wydychanego powietrza. Wiele lat temu próbowałem taniej marki opartej na technologii półprzewodnikowej, gdzie alkomat mówił mi, że jestem poniżej limitu, mimo że znajdowałem się w stanie, w którym stanowczo nie powinienem jechać. W każdym razie, ten sprzęt oferuje przyzwoity rozmiar czujnika, możliwość zmiany limitu dla różnych jurysdykcji i roczną (rozsądną w kosztach) usługę kalibracji. Alkomat mierzy rozmiar próbki powietrza, a także posiada bardzo poręczny wskaźnik prędkości dmuchania. Tak więc wszystko wygląda tak, że można przyjąć, że jest dokładny. Testy, które znalazłem w Internecie, potwierdzają moje przypuszczenia. W użytkowaniu to urządzenie jest naprawdę proste w obsłudze, otwiera się je i po kilku sekundach należy wprowadzić ustnik, następnie obserwując wskaźniki prędkości dmuchania i wielkości próbki należy zrobić test. Po zakończeniu testu urządzenie emituje sygnał dźwiękowy i wykonuje kliknięcie (zakładam, że jest to blokowanie wlotu, aby zapobiec zbyt dużemu pobieraniu próbki) i odczytuje wyniki w wybranych jednostkach na tle w kolorach sygnalizacji świetlnej.

Oryginalny tekst angielski
I bought this unit after much deliberation and research, as I want a unit I can actually trust and it seems the way to achieve genuinely accurate readings is a calibrated fuel cell sensor and a metered sample. Years ago, I tried a cheap no-brand unit based on semiconductor technology that told me I was under the limit despite clearly being in a state where I wouldn’t trust myself with anything more dangerous than a butter knife…Anyway, this unit offers a decent sized fuel-cell sensor, the ability to vary the limit for different jurisdictions and an annual (at a reasonable cost) calibration service. This unit meters the sample size as well as providing a really handy bar type indicator for blow rate. So, this all looked like something that I could take as being accurate. The tests I found on the Internet all backed this line of thought up.In use, this device is really simple to operate, slide open and wait for the countdown of a few seconds to warm up, inset blow-tube and go for it, watching the 2 graphs of blow rate and sample size. When done, the unit beeps and makes a click (I assume the inlet blocking to prevent too large a sample) and you read the results in your chosen units against a simple traffic light background. It also gives a time to zero estimate that turned out to be pretty much on the money for me.Whist I don’t have any way of benchmarking the results, they remain consistent when testing more than once and the numbers decline steadily over time as your metabolise the alcohol in your system. So, all seems to be good. Apparently the unit is designed to over-read slightly as there is always a +/- margin of error, so the displayed value is slid upward to ensure no under-reads.In summary, I am pleased with the purchase as it delivers on the promise of accuracy and despite not being the cheapest, it is actually good value when viewed in the context of a lost licence and the impact on your life / livelihood. Being honest, I would only ever buy from a reputable British company like AlcoSense as you get a quality product which has been developed responsibly and with backup service. If you go for a cheap alternative, then I would say you’re putting yourself at risk - trusting something unreliable and so potentially misleading puts you in a worse position overall.I would also say that this type of device should be used in conjunction with a healthy dose of common sense. If I don’t feel up to it, I don’t drive at all. This needs to be reading green AND the driver feeling good. For me, it’s a morning-after double-check and emphatically not a tool to take it to the limit before getting in the car.
Ocena
Wspaniały produkt

przez Jason Mitchell-Divers, 31.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej)

Oryginalny tekst angielski
Great product - does what it says - British Manufactured as well - buy one support our industries.....
Ocena
Pięć gwiazdek

przez David, 20.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dobry produkt niezawodny i dokładny, wart swojej ceny. Bardzo dobra obsługa klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Oryginalny tekst angielski
Very good product reliable and accurate and worth the money. Very helpful support offered if have any problems.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez I C., 20.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Super produkt i łatwy w użyciu

Oryginalny tekst angielski
Excellent very easy to use
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Richard E Appleton, 15.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Doskonały. Łatwy w użyciu. Przeczytaj najpierw instrukcję i nie uruchamiaj bez ustawienia aktualnej daty!

Oryginalny tekst angielski
Excellent. Easy to use. Read the book first and do not proceed until you have set today's date!
Ocena
Został mi zaproponowany model Pro w cenie Excel - jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta

przez Julian, 08.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Pierwotnie kupiłem Excel, ale nie było go w magazynie i został mi zaproponowany Pro w tej samej cenie, jestem zadowolony z obsługi klienta. Produkt jest również świetny i łatwy w użyciu.

Oryginalny tekst angielski
I originally purchased the next model down but this was not in stock and it was upgraded to this model free of charge - very happy with the customer service.Product also great and easy to use.
Ocena
Wspaniały produkt

przez Amazon Customer, 07.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jest to produkt wysokiej jakości, dzięki któremu czuję się pewnie. Mam go od kilku tygodni. Byłem powyżej limitu po kilku drinkach. Bez testu nie wiedziałbym o tym. Może wydawać się trochę kosztowny, ale w porównaniu z kosztami przekroczenia limitu (zarówno finansowymi, jak i innymi) zdecydowanie wart tego wydatku. Chociaż nigdy nie piję i nie jeżdżę tego samego dnia, byłem zaskoczony, jak długo alkohol pozostaje w ciele. Dostawca wysłał mi wczoraj e-mail z pytaniem, czy mam jakieś pytania na ten temat. Ponieważ nie jestem z Wielkiej Brytanii, poprosiłem o ponowną kalibrację po 12 miesiącach. Odpowiedzieli twierdząco w ciągu 24 godzin. Warto kupic też futerał. Świetny produkt, gorąco polecam.

Oryginalny tekst angielski
This is a quality product in which feel confident to use. I have it for a couple of weeks now. Already it has indicated that I was over the Iimit one morning after a few drinks. Without the test I would no have known. It may seem a little expensive, but compared to the costs of driving over the limit (both financial and otherwise) it is, definitely, worth the expenditure. Although I never drink and drive on the same day, I was surprised how long the alcohol stays in the system. The supplier emailed me yesterday asking if I had any questions about it. As I am not in the UK I enquiried about recalibration after 12 months. A satisfactory response was received within 24 hours. Buy the carry case as well. Great product, highly recommended.
Ocena
Perfekcyjny alkomat osobisty

przez CEN, 06.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) To idealny osobisty alkomat. Jest dobrze zaprojektowany, bardzo łatwy w użyciu, zapewnia spójne odczyty i jest łatwy do obsługi. Miałem Elite, ale zdecydowałem się na promocję do Pro. Bardzo się cieszę, że to zrobiłem, jestem zadowolony. Nawet nie myśl o kupieniu imitacji zagranicznej (na przykład chińskiej lub koreańskiej), skoro możesz zdobyć coś dobrego, co zostało zrobione w Wielkiej Brytanii. I ich obsługa klienta jest niesamowita. Nie miałem żadnych problemów, ale dyrektor się ze mną z osobistym e-mailem, aby upewnić się, że jestem zadowolony. Świetny produkt; wspaniała firma!

Oryginalny tekst angielski
This is the perfect personal breathalyser. It's well built, very easy to use, provides consistent readings and easy to read. I had an Alcosense Elite, but decided to upgrade to the Pro. I'm very glad I did. I couldn't be happier. Don;t even think about buying a foreign (e.g. Chinese or Korean) imitation when you can get something this good that's made in the UK. And their customer service is awesome. I have had no problems, but the MD reached out to me with a personal email to make sure I was as happy as possible. Great product; great company!
Ocena
Jest bardzo mały i łatwo się go używa

przez A M Booth, 06.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zamówiłem Elitę i dostałem propozycję zakupu Pro bez dopłaty - dziękuję! Alkomat jest bardzo mały i łatwy w użyciu. Technologia jest podobna do technologii stosowanej przez policję, więc powinna być bardzo dokładna. Ma bardzo przejrzysty ekran, przewidywany czas do trzeźwości i pamięć umożliwiającą przechowywanie wyników. Fantastyczny produkt.

Oryginalny tekst angielski
I ordered the elite and got a free upgrade to the pro - thank you! It's very small and easy to use. Fuel cell technology which is similar to that used by the police so should be very accurate. It has a very clear screen, a predicted time to sober built in and memory to be able to store reading. Fantastic product.
Ocena
Profesjonalny alkomat

przez Dazza nautilus, 06.08.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Profesjonalny alkomat, to wszystko, czego potrzebujesz, jest wart każdego grosza.To jest jakość, jest bardzo kompaktowy i łatwy w użyciu. Warto przeczytać instrukcję, ponieważ sprzęt jest bardzo wrażliwy i możesz go uszkodzić nie czekając co najmniej 10 minut po wypiciu alkoholu. Jedynym problemem jes to, że musisz zapłacić 25 £ rocznie, aby dokonać ponownej kalibracji, żeby był dokładny.

Oryginalny tekst angielski
Professional breathalyser, this is all you need it's worth every penny. This is quality it's so compact and easy to use. Just need to make sure you read the instructions as it's very sensitive and you can damage it not waiting at least 10 minutes after drinking alcohol. The only draw back is you have to pay ВЈ25 a year to have recalibrated for accuracy.
Ocena
Świetny zestaw

przez Watts, 27.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny sprzęt, bardzo łatwy w użyciu, niewyobrażalnie dokładny. Polecam!

Oryginalny tekst angielski
Excellent piece of kit, very easy to use. Alarmingly accurate. Highly recommended.
Ocena
Alkomat bardzo dobrej jakości…

przez Amazon Customer, 27.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem ten produkt dla siebie i byłem pod takim wrażeniem, że dałem po jednym każdemu z moich dorosłych synów. Jest kompaktowy i łatwy w użyciu, ponieważ prowadzi cię do tego, w jaki sposób pobrac próbkę, aby uzyskać dokładny odczyt. Zostaniesz również poinformowany o tym, jak długo to potrwa, zanim będzie można bezpiecznie prowadzić. Dodatkową zaletą jest to, że dostosowuje się do kraju, w którym się znajdujesz, dostosowując się do ustawowego limitu. Sprawia, że nie muszę się zastanawiać następnego ranka. Obsługa klienta jest kulturalna i efektywna. Polecam ten produkt.

Oryginalny tekst angielski
I bought this product for myself and was so impressed that I have given one to each of my adult sons.It is compact and easy to use as it guides you as to how to blow to obtain an accurate reading. You are also advised as to how long it will be until it is safe to drive. An added advantage is that it adapts to the country you are in by adjusting to their legal limit. Allied to being aware of the units consumed I have found this gives me peace of mind the morning after. After sales service is pleasant and efficient. I would recommend this product.
Ocena
Świetny produkt

przez Wil Smiles, 23.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo prosty w obsłudze. W przeszłości korzystałem z tańszych urządzeń. A ten, to jest jakość! Daje bardzo dokładny odczyt. Brak irytujących głośnych dźwięków. Chociaż trochę drożej kosztuje, wiem że zachowanie prawka jest warte tej inwestycji.

Oryginalny tekst angielski
Very simple to use unit. I have used cheaper units in the past. This is quality. Gives a very accuracy reading. No annoying loud beeps . While a little more pricey I feel my driving licence security is well worth the investment.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez james kennedy, 22.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) bardzo dobre i czytelne urządzenie

Oryginalny tekst angielski
very good and clear product
Ocena
Wspaniały produkt

przez Stevie, 22.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo prosty w użyciu. Bardzo dokładny. Bardzo jasne instrukcje i objaśnienia. Wypiłem 1,5 litra piwa w 3 godziny, a następnie czekałem 30 minut przed testem, zgodnie z instrukcją. Tak więc po 3 1/2 godzinach alkomat wskazał .13 podczas gdy limit w Irlandii wynosi .22 więc legalnie nadal mógłbym prowadzić! Przetestowałem to następnej nocy po czterech kieliszkach 125ml wina i trzech 330ml butelkach piwa i po ponad 4 godzinach przekroczyłem limit do 0.28. Nie ryzykuj prawa jazdy, to jest świetny produkt, żałuję, że nie miałem go wcześniej.

Oryginalny tekst angielski
Very simple to use. Very accurate. Very easy to follow instructions and explanations. I had 3 pints lager in 3 hrs and then waited 30 mins before testing as instructed. So 3 1/2 hrs passed altogether. My reading was .13 whereas the limit in ireland is .22 so i would legally still have been safe to drive! Tested it again the following night after four glasses of 125ml wine & three 330ml btls of lager over 4 hrs and i was over the limit at .28, dont take a gamble with your license, great product, wish i'd got one sooner.
Ocena
Dobry produkt.

przez Duncan MacRae, 16.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Użyłem tego przedmiotu kilka razy w okresie świątecznym i stwierdziłem, że jest bardzo dokładny.

Oryginalny tekst angielski
Used this item several times over the festive period and found it to be very accurate.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Fitzy, 15.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Genialny sprzęt. Cała rodzina z niego korzysta, pozwala być spokojnym

Oryginalny tekst angielski
Brilliant piece of equipment. The whole family use this and it certainly puts your mind at rest
Ocena
Bardzo dobrze zaprojektowany

przez Mr. David O'higgins, 11.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem go po przeczytaniu recenzji w magazynie motoryzacyjnym. Miałem już model Alcosense Elite i byłem z niego bardzo zadowolony, ale nowy model Pro jest zupełnie inny! Jest on oczywiście niezwykle dobrze zaprojektowany i może zaspokoić niemal każdą potrzebę związaną z pomiarem alkoholu, pozostając jednocześnie bardzo łatwym w użyciu. Używam go wyłącznie jako test rano, po wieczorze z alkoholem i bardzo go polecam.

Oryginalny tekst angielski
I bought this after reading a review in a motoring magazine. I already had the Alcosense Elite model and was very happy with it, but this new Pro model is something else entirely! It has obviously been incredibly well designed and can cater for almost any eventuality, while remaining very easy to use. I use it purely as a 'morning after' checker and I highly recommend it.
Ocena
Dobry produkt, ale 25 funtów, aby wysłać go z powrotem do…

przez nige heathrow, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dobry produkt, ale 25 funtów, aby wysłać go z powrotem do ponownej kalibracji ... I dziesięć funtów, aby uzyskać certyfikat, aby miec potwierdzenie tej kalibracji!

Oryginalny tekst angielski
Good product but 25 pounds to send it back for re calibrating ... And ten pounds to get a certificate to say it's been done !
Ocena
Świetny zestaw

przez Amazon Customer, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny i wart swojej ceny. Łatwy w konfiguracji i prosty w użyciu. Polecam. Ayby mieć pewność, że będę mógł bezpiecznie prowadzić następnego dnia rano, jest idealny.

Oryginalny tekst angielski
Excellent piece of kit, worth paying the extra for the piece of mind. Easy to set up and easy to use. Would recommend this product. As i need to be sure I'm safe to drive for the next morning.
Ocena
Dzięki niemu jestem spokojny

przez IanESJ, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Niedawno moja dziewczyna została zatrzymana przez policję podczas jazdy po drinku z przyjaciółmi. Została zapytana, czy wypiła drinka w nocy, i z radością powiedziała, że tak, ale minęło już 12 godzin. Przeszła test alkomatem, ale policjant zauważył, że w jej organizmie wciąż jest alkohol. Była głęboko zdenerwowana, chociaż wiedziała, że ludzie mogą mieć alkohol w swoim ciele następnego dnia, ale myślała, że dotyczy to tylko ludzi nadużywających akoholu. Od razu sprawdziliśmy rynek i kupiliśmy to, co uważamy za absolutnie najlepszą markę osobistego alkomatu, Alcosense. Wybraliśmy Elite, ale kupiliśmy też kolejny model, Pro, który ma większy czujnik i jest bardziej dokładny. Nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla jazdy po pijanemu, a dzięki temu alkomatowi możesz być pewny, że nie masz sobie nic do zarzucenia w tym temacie.

Oryginalny tekst angielski
My partner recently got stopped by the police whilst driving the day after having some drinks with friends. She was asked if she had had drinks the night before she was happy to say she had, but that 12 or so hours had passed.She passed the breath test, but the policeman noted that there was some alcohol still in her system. She was profoundly upset, although she knew that people CAN have alcohol in their system the next day, she assumed that was heavy drinkers.We immediately researched and purchased what we believe to be the absolute best brand of home breathalyser, the Alcosense. We chose the Elite, but received the next model, the Pro which has a larger sensor and is more accurate.There is absolutely no excuse for drink driving, and with this you can know with confidence that you are beyond reproach in terms of Alcohol.
Ocena
... musiałem poczekać aż będę trzeźwy, łatwy w użyciu, szybka przesyłka, to jest mój trzeci ...

przez Mr. Michael Tocher, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Użyłem go 12 razy i jestem bardzo pod wrażeniem, wypiłem ze 4 litrami piwa i dał mi bardzo dokładny pomiar, nie tylko, że mówi, jak długo trzeba czekać, aż sie będzie trzeźwym lub poniżej limitu, jest też łatwy w obsłudze, dostawa była szybka, to jest moja trzecia maszyna i od ponad 7 lat zdecydowanie najlepsza, jaką posiadałem, gorąco polecam ten produkt, jeśli ktoś tak, jak ja zarabia prowadząc, to jest dla ciebie

Oryginalny tekst angielski
Have used this 12 times and very impressed blew into machine with 4 pints of lager and gave a very accurate reading not only that it tells how long you have to wait till sober or under the limit easy to use arrived very quick this is my 3rd machine over 7 years and definitely the best I have owned highly recommend this product if your like me that relys on licence this is the one for you
Ocena
Znakomity

przez Veitchy, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Poprzednio miałem wersję Elite, ale Pro bije ten model na głowę

Oryginalny tekst angielski
I previously had an Elite version but this beats it hands down.
Ocena
Prosty i łatwy w użyciu

przez Mrs Elizabeth Copland, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Prosty i łatwy w użyciu, i wydaje się być dokładny. Przydatny pod tym względem, że można ustawić go na różne limity w różnych krajach. Zastąpił dwa poprzednie modele Alcosense, które wcześniej posiadaliśmy.

Oryginalny tekst angielski
Simple and easy to use, and seems to be accurate. Useful in the respect that you can set it to the different readings in various countries. It replaces two previous Alcosense models we have previously owned.
Ocena
Cztery gwiazdki

przez David, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dobry

Oryginalny tekst angielski
Very good kit
Ocena
Trzeba go mieć

przez J. Donnachie, 09.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Ten produkt wydaje się być najwyższej jakości. Jest łatwy w konfiguracji i łatwo korzysta się z instrukcji. Stanowczo polecam

Oryginalny tekst angielski
This product appears to be first class. So easy to setup and easy to follow instructions. Would certainly recommend
Ocena
Wygląda bardzo solidnie i podoba mi się opcja asystent pomiaru, którego brakowało w mniej…

przez jason, 04.07.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wygląda bardzo solidnie i podoba mi się opcja asystent pomiaru, którego brakowało w mniej zaawansowanych alkomatach, co sprawia, że wiesz zrobić test. Polecam!

Oryginalny tekst angielski
Feels very soild and really like the blow display that was lacking on cheeper unist so you know your doing it right. Would recomed unit.
Ocena
bardzo przydatny następnego dnia, chciałbym, żeby to było ...

przez justin hooper, 30.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) bardzo przydatny, żałuję że nie kupiłem go dwa lata temu, zanim straciłem prawko. A myślałem, że mogę prowadzić.

Oryginalny tekst angielski
very handy for morning after,I wished ihad it two years ago when i lost my licens .I thought i was ok in the morning.
Ocena
Łatwy w użyciu i przede wszystkim dokładny.

przez Mr D., 28.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Łatwy w użyciu i przede wszystkim dokładny. Można ustawić limit jaki chcesz, a ponieważ pracuję w branży z zerową tolerancją na alkohol, mam pewność, że moge prowadzić. Często zaczynam pracę o 05:00 i bardzo prawdopodobne jest, że mógłbym zostać sprawdzony na wejściu. Wielu moich kolegów straciło pracę z tego powodu, Teraz jeśli wciąż mam alkohol we krwi o 05:00, Mogę co najwyżej być trochę spóźniony i mieć jakieś ewentualne niewielkie nieprzyjemności.

Oryginalny tekst angielski
Easy to use and above all accurate. One can set the limit to whatever one choses and as I work in an industry with zero tolerance to alcohol, it's reassuring to know that one is clear first thing in the morning. I often start work at 05:00 and I anm very likely to be breatherlyzed at the gate on the way in. A number of colleagues have lost their jobs due to this, Now if I still have alcohol in my system at 05:00, I can be a little late with few reprocussions.
Ocena
Świetny produkt

przez Les Goodchild, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo łatwy w konfiguracji i bardzo łatwy w użyciu. Oczywiście nie mam możliwości sprawdzenia dokładności, ale jak dotąd odczyty wydają się współmierne do spożycia alkoholu. Model, który zamówiłem, był niedostępny i dlatego Alcosense zaproponował mi Pro bez dodatkowych kosztów. Znakomita obsługa klienta dziękuję.

Oryginalny tekst angielski
Very easy to set up and very easy to use. Obviously I have no way of checking accuracy but so far, readings appear to be commensurate with alcohol intake.The model I ordered was out of stock and therefore Alcosense upgraded to the Pro at no extra cost. Superb customer service thank you.
Ocena
Wspaniały produkt, kieszonkowych rozmiarów i łatwy w użytkowaniu. Wart każdego grosza.

przez John Vinson, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) wspaniały, łatwy w użyciu, może być używany w wielu krajach i da się ustawić na różne limity. Zapewnia ci spokój rano, kiedy wydaje ci się, że czujesz się dobrze, ale nie wiesz czy możesz być absolutnie trzeźwy.

Oryginalny tekst angielski
superb, easy to use, can use in multiple countries and set different levels. Gives reassurance the morning after, when you feel fine but can you be sure you are absolutely sober?
Ocena
Dobry zestaw

przez Kenny, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dobra cena zestawu. Łatwy w użyciu i warty swojej ceny.

Oryginalny tekst angielski
Good price of kit. Ideal for 'morning after'. Easy to use and worth the cost.
Ocena
Świetny

przez Amazon Customer, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Produkt pierwszej klasy od firmy pierwszej klasy!

Oryginalny tekst angielski
First class product from a first class company!
Ocena
Pięć gwiazdek

przez MrC, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Niesamowite urządzenie. Łatwy w użyciu, szybki, czytelne wyniki. Jestem pod wrażeniem!

Oryginalny tekst angielski
Amazing piece of kit. Easy to use, fast response and with really aimpme and clear results. Impressed!
Ocena
Dzięki niemu można uratowac swoje prawo jazdy, a może nawet życie.

przez Amazon Customer, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zamówiłem ten alkomat, po tym jak zobaczyłem jeden na świątecznym przyjęciu z pracy. Wciąż czułem się pijany następnego dnia, więc nie chciałem wsiadać do samochodu i cały dzień wszędzie chodziłem. Według instrukcji, ten alkomat nigdy nie pokazuje niższych wyników, niż w rzeczywistości, więc jeśli pokazuje, że jesteś ok, to z pewnością jesteś. Uważam, że dokładność sensora elektrochemicznego jest warta tych pieniędzy i warto zapłacić więcej niż kupować tańsze modele. Jeden z moich kolegów również spróbował alkomatu po imprezie i okazało się, że nie nadaje się do prowadzenia i musiał czekać w domu, zamiast jechać do pracy. Opcja z przewidywanem czasu do uzyskania trzeźwości jest bardzo pomocna, a wyniki pokazywane są za pomocą kolorów, czerwony / żółty / zielony. Jestem bardziej niż zadowolony z tego produktu i nie waham się go polecić, szczególnie dla osób, które lubią wypić. Znam ludzi, którzy utracili prawo jazdy i środki do życia, bo prowadzili po alkoholu. Warto zainwestować.

Oryginalny tekst angielski
I ordered one of these after having one to many at the works Christmas party. I still felt drunk the next day so didn't want to get in my car and spent the whole day walking everywhere. According to the specs it never under reads, so if this tells you your OK to drive then you're OK. I believe the accuracy of the fuel cell is worth paying the extra for over some of the cheaper models.One of my colleagues also had a go on it after a heavy Christmas session and realised he wasn't fit to drive and ended up waiting around work until he was clear. The time to sober estimation is very useful and it's very clear to use with its red / amber / green screen on the results.Im more than happy with this product and wouldnt hesitate to recommend it, especially for people who like a decent drink. I know people that have lost their licence and livelihood by being unfit to drive the next day. Well worth investing.
Ocena
Wspaniały produkt

przez Bonko, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Skorzystałem z promocji na Pro po oddaniu modelu Excel i wydaje się być naprawdę dobry, asystent pomiaru jest bardzo pomocną funkcją w uzyskaniu prawidłowego ciśnienia nadmuchu. W sumie wydaje się, że jest on naprawdę dobrze wykonany i doskonale sie sprawdza, gdy chcesz sprawdzić czy możesz prowadzić. Mały futerał byłby świetnym dodatkiem.

Oryginalny tekst angielski
was upgraded from excel to pro and seems really good , the blow assist is very useful helping achieve the correct blow pressure . All in all seems really well made and great device to check your ok for driving If you have been out etc. A small case would be a great addition for carrying it and a blow tube if you need to.
Ocena
myli się tylko w bezpiecznym kierunku, co jest pozytywne. Podczas okresu świątecznego, sprawdziłem się

przez Geordie, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Po pierwsze, urządzenie jest bardzo dobrze zaprojektowane , wydaje się być solidne i nadaje się do tego, do czego jest stworzone. Instrukcje są wyczerpujące, działa bezbłędnie za kazdym razem i mogę szczerze powiedzieć, że kiedy mówi mi, że jestem w stanie prowadzić, wierzę w to! Niestety nie można go osobiście sprawdzić pod kątem dokładności. Sądząc po instrukcji, myli się tylko w bezpiecznym kierunku, co jest pozytywne. Podczas okresu świątecznego, sprawdziłem się o 10.40 rano i pokazał mi, że będę trzeźwy w 3 godziny i 40 minut. (miałem wspaniały wieczór dzień wcześniej), sprawdziłem ponownie dwie godziny później i wtedy alkomat pokazał, że moge prowadzić. Jest to dowód na to, że można mu zaufać zanim złapie Cię policja.

Oryginalny tekst angielski
Firstly, the appliance is very well constructed, it feels robust and looks fit for the purpose. The instructions are comprehensive and it has worked faultlessly on the dozen or so times that I've used it and I can honestly say that, when it tells me that I'm OK to drive, I believe it ! But it's one of those pieces of kit that can't be personally checked for accuracy. It does, I believe from the instructions, err on the side of caution which is a good thing. Being the festive season I checked myself at 10.40 am on Boxing Day and it told me that I'd be sober in 3hrs and 40mins. (a great evening was had by all), I checked again two hours later when the reading gave me the 'thumbs up'. Ultimately, the proof of the pudding is in the hands of the ladies and gentlemen who might ask you to, 'Blow into this tube'.
Ocena
Warto zainwestować

przez Steven Robinson, 27.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Pro został mi polecony przez zaufanego znajomego i jest idealny do sprawdzenia się rano po nocy! Po prostu usuwa niepewność !!

Oryginalny tekst angielski
This was recommended by a trusted friend and it is perfect for the morning after the night before! It just removes uncertainty!!
Ocena
Można mu zaufać.

przez Amazon Customer, 25.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem AlcoSense Pro, aby zastąpić tańszy alkomat, któremu nie ufałem. Jest zaprojektowany w Wielkiej Brytanii i zgodny z normą brytyjską i europejską, BS-EN16280. Jest bardzo dokładny i łatwy w użyciu.

Oryginalny tekst angielski
I bought the AlcoSense Pro to replace a cheaper breathalyser that I didn’t trust. It is British designed and complies with British and EU standard, BS-EN16280. It is very accurate and easy to use.
Ocena
Jest to doskonały produkt, który może dać ci znać, jeśli masz…

przez LM, 15.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jest to doskonały produkt, który może dać ci znać, jeśli masz w swoim organizmie jakiś alkohol i ile czasu upłynie, zanim będziesz trzeźwy

Oryginalny tekst angielski
This is an excellent product which can let you know if you have any alcohol in your system and how long it will be before you are alcohol free.
Ocena
Wspaniały model.

przez Stoff51, 14.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Niedawno nabyłem ten model i jest świetny. Asystent pomiaru ułatwia uzyskanie idealnego ciśnienia i aklkomat daje dobre wyniki. Musiałem skontaktować się z AlcoSense z niewielkim problemem, a obsługa klienta była po prostu wyjątkowa. Świetna firma!

Oryginalny tekst angielski
I recently upgraded to this model and it is a great bit of kit. The blow meter makes it easy to get the perfect pressure and gives good readings.I had to contact AlcoSense with a small problem with the machine and the customer service was simply exceptional. What a great company to deal with.
Ocena
Perfekcyjnie działa i dobra jakość

przez Amazon Customer, 13.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Chciałem czegoś, czemu mógłbym zaufać, łatwość w użytkowaniu, dokładność oraz możliwość weryfikacji, Pro jest po prostu idealny. Znakomity produkt i świetna jakość, gdy porównasz z tanimi alternatywami

Oryginalny tekst angielski
I wanted something I could absolutely trust nd the ease and accuracy and verifiable nature of the Pro is just perfect. Excellent product and great value when you consider the alternative!
Ocena
Czuję się spokojny

przez Ftype, 12.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dzięki Pro jestem pewien, że mogę bezpiecznie jechać na stację ... o 6.00 rano. Świetny zakup

Oryginalny tekst angielski
Confident that I am safe to drive to the Station @ 6.00 AM after checking each morning. Great buy
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Amazon Customer, 12.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dokładnie taki, jak w opisie i bardzo łatwy w użyciu. Wyjątkowa jakość.

Oryginalny tekst angielski
Exactly as described and very easy to use. Exceptional quality.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Andrew Rolfe, 12.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Naprawdę łatwy w użyciu. Każdy, kto nie potrafi go użyć, jest wyraźnie zbyt pijany, aby prowadzić

Oryginalny tekst angielski
Really easy to use. Anyone who can't use it is clearly too drunk to drive
Ocena
Bez wątpienia wart dodatkowe kasy

przez mark, 12.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Absolutnie genialny produkt, NIE ufaj tanim podróbkom !!!

Oryginalny tekst angielski
Absolutely brilliant product do NOT trust low cost alternatives!!!
Ocena
Kalibracja wygasła

przez JP, 05.06.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem Pro po wielu recenzjach polecających ten tester. Byłem zadowolony z produktu, dopóki nie zauważyliśmy, że trzeba go skalibrować w październiku, na pewno nie wszystkie są takie. Poinformowałem dostawcę, oczekując odpowiedzi, ale sięn ie odezwali, więc zwróciłem alkomat. Miał ktoś ten problem?

Oryginalny tekst angielski
Bought this after many write ups recommending this tester,Was happy with the product until we noticed that it ran out of calibration back in October,Surely they are not all like that.Have notified the supplier expecting a response but no reply so have returned for a refund.Has any one else had this problem
Ocena
Perfekcyjny produkt

przez Legal driver, 29.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Duża poprawa w stosunku do poprzedniej wersji - Elite. Jest niezastąpiony, jeśli chcesz prowadzić zgodnie z prawem. Również bardzo łatwy w użyciu.

Oryginalny tekst angielski
Infinite improvement on the previous version - the elite. It does everything that is needed to stay legal. Also very easy to use.
Ocena
Pozytywnie

przez rich, 29.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) nie zauważyłem jak dotąd żadnych problemów

Oryginalny tekst angielski
not noticed any problems so far
Ocena
Mega urządzenie

przez Gardener, 28.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Produkt najwyższej jakości. Uwielbiam jasne wyświetlacze i prostotę użytkowania. Dużo lepszy niż Elite, który była moim ostatnim urządzeniem.

Oryginalny tekst angielski
A top quality product. I love the clear displays and the simplicity of use. Streets ahead of the Elite which was my last device.
Ocena
sprzęt, który zapewnia, że jeżdzę legalnie w każdym kraju, w którym się znajduję

przez A driver, 28.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Użyteczny zestaw, który spełnia moją potrzebę legalnej jazdy w każdym kraju, w którym się poruszam, zdolność do ponownej kalibracji w celu zapewnienia dokładności jest dla mnie świetnym pomysłem

Oryginalny tekst angielski
A usable piece of equipment that satisfies my need to remain legal in any country that I drive in , the ability to recalibrate to ensure accuracy is a great piece of mind for me
Ocena
Jako Szkot, podoba mi się to, że szkocki limit może być podświetlony

przez Amazon Customer, 27.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jako Szkot, podoba mi się to, że szkocki limit może być podświetlony. Nie będę teraz jeździł po ciężkiej nocy bez testowania poziomu alkoholu. Doskonały produkt

Oryginalny tekst angielski
As a Scottish user I like that the Scottish limit can be highlighted.I will not drive now after a night out without breath testing myself.Excellent product
Ocena
Byłbyś szalony, gdybyś tego nie kupił

przez Tony, 27.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Miałem wcześniejszą wersję AL700 i postanowiłem skorzystać z promocji i nabyłem Pro po przeczytaniu dobrej recenzji w AutoExpress. Muszę powiedzieć, że jest poprawa. Ma znacznie lepsze funkcje i jest łatwy w użyciu, umożliwia też okreslenie, czy jesteś blisko limitu. Jako zawodowy kierowca, korzystam z niego codziennie. Wysoce polecany produkt i wart każdego grosza.

Oryginalny tekst angielski
Hi had an earlier AL700 version and decided to upgrade to the Pro following a good review in AutoExpress. I have to say what an improvement this is. It has much better functions and usability and it is easy to use to determine if you're close to the limit. As a professional driver I wouldn't be without this breathalyser, for the morning after obviously. Highly recommended product and worth every penny.
Ocena
Alcosense Pro

przez BW_UK, 21.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dostawa na czas całego zamówienia (Pro, futerał, akcesoria) Bardzo prosta konfiguracja i łatwość użycia.

Dobra obsługa!

Oryginalny tekst angielski
Good delivery on time from stock of full order (Pro, case, spares). Very straightforward setup and easy to use.

Good service!
Ocena
Doskonały produkt

przez alan1100, 18.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) jestem mega zadowolony z nowego modelu Pro, absolutnie nie do pobicia. Jeśli zarabiasz za kółkiem i chcesz się napić, to jest lepsze rozwiązanie niż stracić prawko.


Oryginalny tekst angielski
very pleased with the new pro model absolutely spot on .if you drive for a living and enjoy a drink it a lot cheaper than losing your licence.
Ocena
Nie wahaj się kupić!

przez Robert., 13.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zamiast wysyłać Elite (używanego szczęśliwie przez kilka lat) do ponownej kalibracji, postanowiłem kupić Pro.
Ogromna poprawa w łatwości użytkowania.
Cieszę się, że jest aktualizacja baterii, moje są bliskie wymiany, chociaż używam alkomatu codziennie, często kilka razy, a wciąż mam baterie z dostarczonego zestawu, dwa miesiące później.
Tak, ustniki są trochę niedopasowane, i troche za krótkie, ale to są bardzo drobne problemy, z którymi mogę żyć.
Cieszę się, że mam ten model, bo dużo piję i czesto prowadzę.
Dobrze jest móc sprawdzić, czy jestem poniżej limitu i czy moge jechać.

Oryginalny tekst angielski
Instead of sending my Elite,(used happily for a couple of years) for re - calibration. I decided to buy the Pro.
A vast improvement in ease of use.
Happy to hear there is an update for battery life, mine are near replacement, although I use mine daily, often several times,and still on supplied set two months later.
Yes, the blow tubes are a little loose, and it is very in you face when using it, these are very minor niggles that I can live with.
I am happy to own one and would not be without it as I drink a lot and drive.
It is good to know that I am below the limit to do so.
Ocena
Trudno wyobrazić sobie lepszy produkt

przez ?? Could be 'Alcosensible'...., 07.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Duży postęp w stosunku do poprzedniej wersji AlcoSense, mocniejsza konstrukcja, bardziej kompaktowy, bardziej wszechstronny i z szybkim dostępem do limitów obowiązujących w innych krajach. Natomiast futerał jest bardzo użyteczny i pozwala przenosić alkomat bezpiecznie.

Oryginalny tekst angielski
A big advance on my previous AlcoSense, less 'ffiddely' with no straws, more robust construction,,more compact,more versatile with quick access to legal limits in other countries. would suggest that carrying case raises the portability to another plane
Ocena
Lepszy i bardziej niezawodny niż Elite

przez Jinty, 07.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dobry produkt, świetnie wiedzieć, że kolejne wydanie oprogramowania poprawi żywotność baterii.

Oryginalny tekst angielski
Good product and great to read that the next software release will improve the battery life.
Ocena
Każdy kierowca powinien mieć ten produkt

przez Joseph Ferri, 04.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wspaniały produkt, który kazdy kierowca powinien mieć. Pozbawia niepewności, czy możesz jechać, czy nie. Wart każdych pieniędzy, gorąco polecam ten produkt.

Oryginalny tekst angielski
Brilliant product that no driver should be without. It takes the uncertainty out of driving the morning after. Worth every penny I highly recommend this product.
Ocena
Doskonały produkt to duży postęp w stosunku do wcześniejszych modeli

przez Amazon Customer, 02.05.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Znakomity produkt i stanowi duży postęp w stosunku do wcześniejszych modeli, wyświetlanie wskażników pokazujących, jak mocno się wydmuchuje powietrze, sprawia, że niezwykle proste jest wykonanie testu dokładnie za pierwszym razem. Ponadto nie trzeba długo dmuchać w porównaniu z innymi modelami. Po kilku drinkach przetestowałem go i porównałem z zatwierdzonym przez Francję chemicznym alkomatem i okazał się niezwykle dokładny. Daje mi to pewność, że można na nim polegać.

Oryginalny tekst angielski
Excellent product a big advance over earlier models, the bar graph display of how hard you are blowing makes it extremely easy to do the test accurately first time. In addition you do not have to blow for very long compared to other models.After a few drinks I tested it against a French approved chemical breathalyser and it was spot on which gives one great confidence in its use the morning after a night out before driving the car.
Ocena
DOBRY PRODUKT, KRÓTKIE USTNIKI

przez TRUNKY, 26.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) WSPANIAŁY PRODUKT LEPSZY NIŻ POPRZEDNIE MODELE, SZKODA ŻE BATERIE TAK SZYBKO SIĘ WYCZERPUJ, USTNIKI POWINNY
BYĆ DŁUŻSZE, NIE MOŻNA PRZECZYTAĆ NIC NA EKRANIE PRZY TAKIM ZBLIŻENIU.

AlcoSense mówi: Dzien dobry Trunk, dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy poinformować, że mamy w ofercie dłuższą wersję ustnika, jeśli sprawdzisz stronę sklepu. Ponadto udostępnimy aktualizację oprogramowania, która wydłuży żywotność baterii o 50%, prosimy sprawdzić dział Pomoc techniczna na stronie, w ciągu kilku tygodni (listopad 2016 r.) będzie można zaktualizować urządzenie do najnowszej wersji.

Oryginalny tekst angielski
GREAT PRODUCT BETTER THAN PREVIOUS MODELS, SHAME ABOUT THE SHORT BATTERY LIFE
BLOW TUBE COULD BE LONGER, CANNOT READ SCALES SO CLOSE TO EYES

AlcoSense says: Hi Trunk, thanks for your feedback. Just to let you know we do a longer version of the mouthpiece, if you check the shop page on our site look for the blow tubes and you'll find it there. Also, we are about to release a software update which extends the battery life by 50%, check the support section in a couple of weeks (November 2016) and you'll be able to update your unit with the latest version.
Ocena
05.май

przez Bobby, 26.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jestem bardzo zadowolony z mojego Pro oraz serwisu i pomocy ze strony zespołu Alcosense. Pro daje mi spokój ducha! Łatwo jest zapomnieć, ile wypiłeś jednostek poprzedniej nocy, ale Pro, jak wspomniałem wcześniej daje ci spokój ducha daje pewność następnego dnia, kiedy moźesz prowadzić.

Oryginalny tekst angielski
I'm very happy with my Pro and the service and help from the alcosense team. The Pro gives me peace of mind!! It's easy to forget how many units you've had the night before, but the Pro 'as stated earlier gives you peace of mind'
gives one the confidence the next day to decide when to drive
Ocena
Znakomity, bardzo polecam.

przez Colin P, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Znakomity produkt, duży skok technologiczny w porównaniu do Elite. Solidny, łatwy w użyciu. Świetna obsługa klienta.

Oryginalny tekst angielski
Superb product, a big leap from the Elite. Sturdy made, easy to use. Great customer support.
Ocena
Likwiduje wątpliwości

przez Njb, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kompaktowy, czytelny i łatwy w użyciu
Jestem zachwycony.

Oryginalny tekst angielski
Compact clear and easy to use
Delighted with it.
Ocena
Wyobraź sobie koszty utraty prawa jazdy!!!

przez Gaz, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Najpierw miałem Elite, z którego bylem bardzo zadowolony.Niestety czujnik się zepsuł i zaoferowano mi Pro w promocji. PRO jest genialny. Daje informację jak długo trzeba poczekać zanim można prowadzić.
ZNAKOMITY!!!

Oryginalny tekst angielski
Originally had Elite, which was great. Unfortunately at first service, sensors failed and was offered a discounted PRO. Jumped at it.
PRO is brilliant. Tells when OTL and how long til under the limit (safe to drive) And and how long til100% sober
BRILLIANT!!!
Ocena
Cudowny produkt

przez ----, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Znacznie lepszy niż Elite. Znacznie ulepszony produkt.
Mały szkopuł polega na tym, że należy zachować ostrożność przy dopasowywaniu ustnika, w przeciwnym razie wypada!
Byłem zaskoczony kablem USB. Po co to jest?

AlcoSense mówi: Kabel USB jest dostarczany do samodzielnej aktualizacji oprogramowania. Jeśli zaznaczysz sekcję pomocy na stronie internetowej, będziesz mógł pobrać i zainstalować nowe i ulepszone oprogramowanie, gdy będzie dostępne. Ustniki powinny być dopasowane, jeśli nie są, prosimy zadzwonić do nas pod numer 0800 195 0088.

Oryginalny tekst angielski
Much better than the Elite. A much improved product.
A small snag is that care has to be taken in fitting the breathing tube, otherwise it falls out!
Puzzled by the USB 2 cable supplied. What is it for?

AlcoSense Says: The USB cable is supplied for software updates which can be done by the user. If you check the support section of the website you will be able to download and install new and improved firmware when available. The blow tubes should have a snug fitment, if not please call us on 0800 195 0088 and we'll sort that for you.
Ocena
niezawodny

przez God knows, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Znacznie dokładniejszy niż mój poprzedni alkomat

Oryginalny tekst angielski
Far more accurate than my previous breathalyser
Ocena
Bardzo dobry produkt

przez Joby, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dobry produkt, obsługa i stosunek jakości do ceny. Jedynie trochę się zastanawiałem, jak zamocować ustnik

Oryginalny tekst angielski
Very good product, service and value for money. Just struggled a bit to work out how to attach the mouthpiece
Ocena
Bardzo dobry

przez Gus, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej)

Oryginalny tekst angielski
Very pleased with product.
Ocena
Świetny zestaw dla każdego kierowcy, który czasami lubi się napić.

przez Ron, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dobrze zaprojektowany i znacznie lepszy niż wersja Elite, ponieważ możesz wybrać obszar, w którym się znajdujesz. Funkcja z info o czasie potrzebnym na wytrzeźwienie to dodatkowy bonus.

Oryginalny tekst angielski
Well constructed and much better than previous elite version being able to chose area you are using in. Time before able to drive a big bonus.
Ocena
Świetny produkt

przez KAZ, Fife, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Doskonały, dobrze wykonany i bardzo łatwy w użyciu - również szybko się go ustawia. Kiedy już opanujesz jak dmuchać do ustnika, to działa świetnie, i to dobrze, że alkomat mówi ci, jak to robić. Dobry stosunek jakości do ceny, naprawdę warto!

Oryginalny tekst angielski
Excellent piece of equipment. Well made and very easy to use - sets up quickly too. Once you've mastered the breathing it works great, and its good that it tells you that you're not doing it right! Good value for money and well worth it!
Ocena
Świetny produkt

przez Peter, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem ten alkomat, aby zastąpić nim mój Elite, który miałem od kilku lat. Jest łatwy w użyciu, a zielony pasek informujący, czy dmuchasz we właściwym tempie, jest bardzo przydatny i czytelny, nawet jeśli obraz jest lekko rozmazany, ponieważ pasek jest bardzo blisko oczu podczas testu. Jest to doskonały produkt, nie mógłbym funkcjonować bez niego. Obsługa klienta również jest doskonała.

Oryginalny tekst angielski
Bought this to replace my Lite which I have had for a few years. It is easy to use and the green bar that tells you if you are breathing at the right rate is very useful and clear to see, even if slightly blurred with my eyesight, as the bar is so close when breathing.. It is an excellent product, I would not be without it. The customer service is excellent as well.
Ocena
Dobry produkt

przez Nicky, 25.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem ten produkt do użytku z klientami, którzy chcieli mieć możliwość sprawdzania poziomu alkoholu. Nauczenie sie w jaki sposób dmuchać w alkomat może być trudne, ale ogólnie to świetny produkt.

Oryginalny tekst angielski
Bought this product to use with clients who wanted to prove their alcohol reduction. Can be tricky getting the breathing right but a great product.
Ocena
Daje konsekwentne wyniki i niezwykle łatwy w użyciu

przez Graeme O., 16.04.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Pozornie drogi, ale dokładny. Daje konsekwentne wyniki i jest niezwykle łatwy w użyciu. Dzięki niemu pozbywam się wątpliwości, czy jechać. Byłoby miło dostać futerał w tej cenie!

Oryginalny tekst angielski
Expensive, but seemingly very accurate. Consistent results and extremely easy to use. Removes those 'morning after' doubts. For the price, would have been nice if they bundled it with a free carry case!
Ocena
Warto

przez Martin Greenhough, 12.03.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem Pro, który zastąpił mój stary Elite i moim zdaniem jest znacznie lepszy, niż się spodziewałem. Jest łatwiejszy w użyciu i daje dokładniejsze wyniki. Testowany był razem z Elite i oba zadziałały świetnie. Którykolwiek wybierzesz, nie zawiedziesz się, bez względu na budżet. Natomiast Pro to najlepszy model, z którego korzystałem, mówi ci nawet, kiedy możesz znowu prowadzić

Oryginalny tekst angielski
Bought the pro to replace my elite and have found it far better than expected. Easier to use and reads better. Tested along with the elite and both worked great. Which ever you chose you will not be disappointed whatever your budget.
Ocena
Wspaniały, numer !

przez Ian, 12.03.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jest to najlepszy alkmat, z którego korzystałem, nawet mówi ci, kiedy możesz znowu prowadzić

Oryginalny tekst angielski
This is the best one I've used it even tells you when you can drive again
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Dr David O'Neill, 19.02.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Łatwy w użyciu i bardzo dokładny.

Oryginalny tekst angielski
Easy to use and very accurate.
Ocena
?

przez ron coles, 06.02.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Mam AlcoSense od wielu lat i myślę, że to produkty najlpszej jakości. Gdy mój starszy model był już tak, jak ja nieco wiekowy i przyszedł czas ponownej kalibracji, postanowiłem kupić najnowszą wersję. Wspaniały! Tylko denerwujące jest to, że jest wiekszy niż mój stary alkomat i teraz muszę znaleźć odpowiedni futerał!

Oryginalny tekst angielski
I have had an AlcoSense for many years and found it first class. As it was, like me, getting on a bit, and would soon need re-calibrating I decided to buy the latest. Superb! Only annoying thing is that it is more 'bulky' than my old one and I now have to find a suitable case!
Ocena
Szybka przesyłka, alkomat jest solidny i łatwy..

przez baboo, 05.02.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Po uczciwej analizie wydawało się, że jest to jedyny niedrogi bezpieczny alkomat, jeśli chodzi o dokładność. Szybka wysyłka i dowóz oraz sam alkomat są solidny i łatwy w użyciu

Oryginalny tekst angielski
After a fair bit of research this seemed to be the only affordable safe bet as far as accuracy goes. Quick dispatch and arrival and the breathayser itself is solid and easy to use
Ocena
Najlepszy

przez Anthony Knight, 29.01.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Nie mógłbym życ bez niego.

Oryginalny tekst angielski
Would not be without one.
Ocena
Pro' jest genialny

przez Garry Allan, 29.01.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny do użycia po cięzkiej nocy. Jeśli przekroczysz limit, informuje cię, kiedy wszystko będzie w porządku, że na przykład bedziesz trzeźwy w ciągu 1 godziny 10 minut. Znakomity. Teraz nie ryzykuje.

Oryginalny tekst angielski
Great for the morning after. If over the limit, it tells you when you will be OK. E.G. sober in 1 hiour 10 minutes. Brilliant. No taking chances now.
Ocena
Jestem pod wrażeniem

przez Kevin, 21.01.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Nie mogę wypowiedzieć się na temat dokładności tego produktu, ale zakupiłem go w oparciu o bardzo pozytywne rekomendacje z nim związane. Chcę jednak powiedzieć, że jakość wykonania i funkcjonalność są doskonałe. Również serwis posprzedażowy jest bardzo dobry. Pakiet zawierał kabel usb, który zaintrygował mnie, ponieważ w instrukcji nie było odniesienia, do czego on służy, więc wysłałem e-mail z zapytaniem, czy to było do przyszłych aktualizacji oprogramowania, i czy alkomat może komunikować się z aplikacją Windows 10 (na przykład). Otrzymałem bardzo szybką odpowiedź, że tak.

Oryginalny tekst angielski
I cannot comment on the accuracy of this product, but purchased based on the very favourable endorsements associated with it. However, I have to say that the build quality and functionality are excellent. Also, the after sales service is very good. The package included a usb cable which puzzled me as there was no reference in the manual as to what it is for, so I emailed asking if it was for future firmware updates or perhaps to communicate with a Windows 10 app (for example) that is not yet available. Got a very prompt reply to let me know it was.
Ocena
Świetny produkt

przez GGRUK, 21.01.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem ten produkt ostatnio. Użyłem go do tej pory tylko kilka razy, głównie w celu sprawdzenia, czy daje dokładne odczyty po wypiciu jednego drinka. Wygląda na to, że tak. Jestem bardzo zadowolony z produktu. Jest bardzo wysokiej jakości. Zrobiłem odważną decyzję, by wydać na to 150 dolarów zamiast kupować tańsze produkty, które mogą nie dawać dokładnych wyników. Sugerowałoby potencjalnym nabywcom, aby poważnie traktowali ten produkt. Wydasz swoje pieniądze rozsądnie. Również fakt, że jest on zaprojektowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, powinien zapewnić Ci spokój i pewność wysokiej jakości.

Oryginalny tekst angielski
Bought this product recently. Have used it so far only a few times, mainly to check if it gives accurate readings after I have had one drink. It seems to do so. Am very happy with the product. It is high quality. I did make a bold decision to spend ВЈ 150 for it rather than buying cheaper products that may not give accurate results. Would suggest to prospective buyers to consider this product seriously. You money would be spent well. Also the fact that this is designed and manufactured in the UK should give you peace of mind and assurance of high quality.
Ocena
Świetny produkt

przez R, 08.01.2017

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem go w zastepstwiestarszego modelu Alcosence. Jestem pod wrażeniem aktualizacji, znacznie łatwiejszych w użyciu funkcji i dokładności. Wyniki są poprawne za każdym razem. Naprawdę podoba mi się nowa funkcja, która szacuje kiedy będziesz trzeżwy.

Oryginalny tekst angielski
Bought to replace an older model of Alcosence. Very impressed with the updates, much easier to use and very accurate. I have measured readings from known amounts of alcohol and the results are correct every time. Really like the new function estimating remaining time to be 100% clear.
Ocena
Wspaniały produkt

przez peter, 25.12.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem go niedawno, ponieważ wcześniej posiadałem tani tester do alkoholu, który dawał bardzo fałszywe odczyty, co do których nie miałem zbyt wiele zaufania. Pro to inna liga jednak. Jest łatwy w użyciu, ma znacznie lepszą jakość wykonania itp. Polecam ten produkt każdemu, kto lubi się napić, ale nie chce stracić prawka lub pracy, bo przekroczył limit.

Oryginalny tekst angielski
I bought this recently having previously owned a cheap alcohol tester that gave out very spurious readings that I didn't have a lot of confidence in. The alcosense pro fuel cell breathalyser is in a different league though. Easy to use, much better build quality etc. I recommend this product to anyone who likes a drink but doesn't want to lose their license or job because they were over the limit.
Ocena
Każdy kierowca powinien mieć ten alkomat

przez Andy B., 16.12.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetny alkomat, konieczny dla każdego, kto zarabia prowadząc lub dużo prowadzi w życiu. Za te pieniądze spodziewam się dostać futerał, ale to nie wpłynie na ocenę, ponieważ to urządzenie dosłownie pozwoliło mi utrzymac pracę/dom. Prosty w użyciu i łatwy do zrozumienia wynik z wyraźnymi komunikatami na temat poziomu alkoholu we krwi, czasu potrzebnego do wytrzeźwienia, a nawet kolorowy wyświetlacz w przypadku, gdy widzisz niewyraźnie i nie wiesz, że powinieneś poczekać, zanim pomyślisz o jeździe;)

Oryginalny tekst angielski
Great bit of kit, a must for anyone who relies on their license for their livelihood and/or lifestyle.. For the money I'd expect to get a case thrown in, though that won't affect the rating as this could literally stop me losing my job/house etc.. Simple to use and easy to comprehend the output with clear messages about your blood alcohol level, time till sober and even color coded backlighting in case the blurred vision doesn't give it away that you ought to wait until you can see properly before you think about driving ;)
Ocena
Pięć gwiazdek

przez N. Lindsay, 14.12.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dobra rzecz. Bardzo dobrze wykonany, łatwy w użyciu.

Oryginalny tekst angielski
Good piece of kit. Very well made, easy to use.
Ocena
Fantastyczny, najlepszy alkomat jaki kiedykolwiek używałem

przez Alan Pert, 27.11.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Na początku trudno mi było uwierzyć w dokładność Pro, więc kupiłem dwa jednorazowe alkomaty i porównałem je do Pro, wyniki pasowały idealnie. Ten model przewyższa wszystkie poprzednie.
Alan P

Oryginalny tekst angielski
At first i found it hard to believe the accuracy of the Pro, So i purchased two disposable breathylysers an compared them to the pro they matched perfectly.
This unit outclasses any previous unit i have used
Alan P
Ocena
Najłatwiejszy w użytkowaniu

przez David Reid, 22.11.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Myślałem, że Elite jest dobry, ale to jest łatwiejsze w uzyciu niż poprzedni model i daje mi jeszcze więcej pewności. Kosztuje więcej, ale jest tego wart.

Oryginalny tekst angielski
Thought the elite was good, but this is easier than ever and gives me even more confident.Costs more but is worth it.David
Ocena
Bardzo dobry produkt

przez David Millar, 22.11.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dobry produkt i bardzo sprawna obsługa posprzedażowa. Konieczny produkt, jeśli chcesz mieć pewność, że możesz bezpiecznie prowadzić po alkoholu.

Oryginalny tekst angielski
Very good product, and a very responsive after sales service. a must have product if you want to ensure that you are safe to drive after a boozy night out.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez james duncan, 15.11.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) jestem bardzo zadowolony z produktu, jest niezwykle łatwy w użyciu. Wart swojej ceny, o wiele lepszyj niż starsze modele

Oryginalny tekst angielski
very pleased with the product,extremely easy to use.Well worth the money,far better than the older models
Ocena
Zgrabny zestaw i działa

przez Amazon Customer, 15.11.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Po otrzymaniu tego produktu jestem z niego bardzo zadowolony. Jest kompaktowy, łatwy w obsłudze i dokładny ...... Mam nadzieję! Przed zakupem sprawdziłem rynek dość dobrze, i byłem pod wrażeniem recenzji i wyników dostepnych testów, Kupiłem ten alkomat zapewniając sobie spokój umysłu po nocy spędzonej na mieście i kiedy zmuszony jestem jeździć następnego dnia, szczególnie teraz, gdy limit jest niższy w Szkocji. Jest to brytyjski produkt, który musi spełniać standardy bs, więc mam większe zaufanie niż do produktów z Chin lub Dalekiego Wschodu. Ale nie mogę jeszcze powiedzieć, jak dokładny jest, bo nie wiem. Jedyny sposób, w jaki mógłbym to potwierdzić, to jakbym był sprawdzany przez policję ich maszyną i mógł potwierdzic wyniki. Jeśli jest dokładny, mam nadzieję, to jest świetny produkt.

Oryginalny tekst angielski
Having received this product, I'm more than happy with it. It's compact, easy to use, and accurate...... I hope !I did a fair bit of research on this product before purchasing, and was impressed by the reviews and results of accuracy which were provided.I purchased this piece of kit to provide piece of mind after a night out, and having to drive the next day, now that the limit is lower in Scotland.It is a British product, having to comply to bs standards, so I have more confidence in it than I would in a product from China or the Far East.But I can't tell you how accurate it is because I don't know. The only way I could tell you that is if I was in a police car, comparing readings.There lies the problem. If it is accurate, which I think and hope it is, it's a great product, but it does require a certain leap of faith.
Ocena
Całkiem niezły.

przez johnS, 14.11.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wydaje się być całkiem dokładny i solidny. Robi dokładnie to, co powinien, ma użyteczne funkcje, daje info jaki czas jest potrzebny na wytrzeźwienie. Łatwa konfiguracja dla obowiązujacych limitów (w tym dla Szkocji - 5 gwiazdek za to!) i łatwa zmiana jednostek miary. Może nie jest najtańszy, ale też nie najdroższy zważywszy jaka to jakość. Łatwość skontaktowania się z tą brytyjską firmą (miałem małe zapytanie) jest dodatkowym plusem, są kompetentni i odbierają telefony.

Oryginalny tekst angielski
Appears to be quite accurate, and a solid piece of kit. Does exactly what it says, with useful features like the "sober in ... " function. Easy set up for legal limits (including Scotland - 5 stars for that!), and easy change of the units of measurement. May not be the lowest priced fuel cell device, but also not the most expensive, so good value for what it is. Easy to contact this British company (I had a small query), with a knowledgeable person answering the phone.
Ocena
łatwy w użyciu

przez s reynolds, 31.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Ogromna poprawa w stosunku do poprzednich modeli, mega łatwy w użyciu, cała rodzina teraz sie sprawdza, czy możemy prowadzić zanim wsiądziemy za kółko

Oryginalny tekst angielski
Huge improvement on previous models, so easy to use, its second nature now for the whole family to check they they are ok to drive if they have drunk the night before
Ocena
Jedyny rozsądny alkomat do kupienia

przez Stu, 30.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Spędziłem trochę czasu czytając o różnych modelach alkomatów osobistych dostępnych na rynku, ale po przeczytaniu recenzji produktu w What Car, gdzie ten model wypadł najlepiej w testach itp., Alcosense Pro był jedynym wyborem. Przyszedł szybko i byłem pod wrażeniem wyglądu i łatwości użytkowania. Jest to jeden z tych zakupów, kiedy nie możesz sobie pozwolić na pomyłkę, a udowodniona dokładność tego modelu sprawiła, że wybór był łatwy w stosunku do innych tańszych, ale mniej wiarygodnych modeli dostępnych w serwisie Amazon.

Oryginalny tekst angielski
I spent a while researching the various models of personal breathalyser on the market but after reading a product review in What Car where this model came out top in testing etc. the Alcosense Pro was the only choice. It arrived quickly and I was very impressed with the design and ease of use. This is one of those purchases that you cannot afford to get wrong and the proven accuracy of this model made this an easy choice over other cheaper but less credible models available on Amazon.
Ocena
Jestem zadowolony z alkomatu. Działa zgodnie z przeznaczeniem,

przez Dave., 29.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Pierwszy alkomat, który kupiłem i zdecydowałem się na Pro Alcosense ze względu na to, że został sprawdzony przez kilka magazynów samochodowych.
Nie mogę wypowiedzieć się na temat dokładności, ale daje wyniki, jakich się spodziewam.

Oryginalny tekst angielski
First breathalyser I have bought and decided on the alcosense pro because of how it was reviewed by a couple of car mags and reading the companies litriture
I cannot comment on accuracy but it gives a constant reading of about what I Would expect
Ocena
Dobry produkt i ŚWIETNA obsługa klienta

przez Pete B, 26.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zaakceptowałem ofertę i kupiłem taniej model Pro, po tym jak Elite zaczął szfankować i dawać złe odczyty w czasie objętym gwarancją. Byłem nieco zaniepokojony, ponieważ odczyty uzyskane z PRO były niższe niż te wcześniej uzyskane od Elite. Zwróciłem PRO do testowania i okazało się, że jest całkowicie dokładny, ponadto otrzymałem 2-stronnicowwy e-mail, w którym była mowa nie tylko o wynikach, ale też o tym, jakie testy zostały przeprowadzone. Byłem bardzo zaskoczony, tym, że mogę wypić 4 razy po pół litry piwa i nadal byłem poniżej ustalonego w UK limitu. Zdecydowanie po takiej ilości alkoholu nie prowadziłbym samochodu, nawet jeśli alkomat wskazałby, że mogę. Podsumowując, obsługa klienta w tej firmie jest doskonała.

Oryginalny tekst angielski
I accepted a cheap upgrade to the PRO after the Elite began giving spurious readings while under warranty, I was somewhat concerned as the readings obtained from the PRO were lower than those previously obtained from the Elite. I returned the PRO for testing and it was shown to be completely accurate and was returned with a 2 page e mail not only giving the results but explaining what tests were carried out. As per another reviewer I was also surprised at how much I could drink (4 pints of 4% beer) and still be under the limit but certainly wouldn't trust myself to drive after drinking anything like that amount even if the test did show negative. I would finish by saying I consider the customer service from this company is excellent.
Ocena
Polecam wszystkim

przez HR Manager, 25.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jestem z niego bardzo zadowolony. Jedyne małe rozczarowanie polega na tym, że ustniki trzeba mocno trzymać na miejscu, co jest trudne do zrobienia podczas obserwacji ekranu w tym samym czasie.

AlcoSense mówi: Nie musisz utrzymywac ustników profesjolnych na swoim miejscu. Jeśli używasz ustników profesjonalnych (w przeciwieństwie do podstawowych), powinny one trzymać się dośc luźno, ale nie wypadać). Ustniki podstawowe wkłada się do otworu i pasują one bardzo ściśle. Zadzwoń do nas pod numer 0800 195 0088, jeśli chcesz uzyskać wiecej pomocy.

Oryginalny tekst angielski
Very happy with the unit. The only small disappointment is the tubes need holding firmly in place and that is difficult to do and see the screen at the same time.

AlcoSense Says: You shouldn't need to hold the tubes in place. If you are using the mouthpieces (as opposed to blow tubes) they should sit in snugly but not fall out. The blow tubes push over the centre hole and fit very snugly. Please call us on 0800 195 0088 if you continue to have any problems.
Ocena
Wart swojej ceny

przez C Dog, 25.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Warto zapłacić tyle, aby uzyskać absolutną pewność wyników. Ponieważ mieszkam w Szkocji, ale podróżuję po Wielkiej Brytanii i Europie w poszukiwaniu pracy, ważne jest, aby móc łatwo zmieniać ustawienia w każdym kraju, który odwiedzam. Wysoce polecany.

Oryginalny tekst angielski
Well worth paying that bit extra to be absolutely confident in the results. As I live in Scotland, but travel around the UK and europe for work, it is important to be able to change the settings easily for each country I visit. Highly recommended.
Ocena
jakościowo wykonany w realnej cenie

przez Lynarc, 23.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Robi wrażenie i działa jak produkt bardzo wysokiej jakości. Jest używany codziennie, aby potwierdzić, że miescimy się w ograniczonych, szkockich limitach. Nie było z nim żadnych problemów, żadnych usterek. Jego odczyt jest jednoznaczny, a szacowany czas do chwili, gdy bedziemy trzeźwi jest przydatnym dodatkiem.

Oryginalny tekst angielski
This feels like and works as a quality product. It is used daily just to confirm we are within the tough Scottish limits. There have been no faults or glitches with it. Its readout is unambiguous and the estimated time till sobriety is a useful guide.
Ocena
Wspaniały produkt

przez Guy, 23.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo przydatny i daje pewność że po wyczerpującej nocy, nie bedziesz jechał z przekroczonym limitem.

Oryginalny tekst angielski
Very Useful for the morning after and makes sure you are within the limit after a boozy night out
Ocena
Imponujący produkt

przez Big B, 23.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Produkt pierwszej klasy, łatwy w użyciu, gotowy wprost z pudełka. Użyj go, jeśli chcesz być bezpieczny.

Oryginalny tekst angielski
First class product, easy to use straight from the box. Use it as a safeguard for the morning after.
Ocena
Bardzo dobra maszyna

przez H, 23.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Pro to doskonała maszyna, bardzo łatwa w użyciu, o wiele lepsza, niż Elite. Powinienem był go nabyć dużo wcześniej.

Oryginalny tekst angielski
the pro is an excellent machine, very easy to use much better than the elite should have upgraded long before I did.
Ocena
O wiele lepszy od Elite

przez Stan, 23.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Nie sądzę, aby którykolwiek z moich 2 poprzednich alkomatów Elite (1 dla Szkocji) mógł bez wątpienia potwierdzić moją trzeźwość z uwagi na to, że był dość nieprzewidywalny i dawał niekonsekwentne wyniki (zawsze uważałem, że rekalibracja będzie stratą pieniędzy). Kupiłem ten model w nadziei na ogromną poprawę łatwości obsługi i dokładności i nie zawiodłem się. Początkowo byłem zaniepokojony tym, że Pro powiedział mi, że mam się dobrze, podczas gdy Elite pokazywało inaczej. W AlcoSense poradzili mi, żebym zaufał Pro i wysłał Elite do skalibrowania (co teraz zamierzam zrobić, gdy Pro będzie musiało iśc do serwisu). Z zainteresowaniem czekam na to, jak to będzie wyglądać w nadchodzących miesiącach.

AlcoSense mówi: Dzięki za ocenę modelu Pro. Elite jest trochę mniej zaawansowane technicznie, co sprawia, że ​​Pro jest znacznie łatwiejszy w użyciu podczas testu. Elite uwzględnia również większy margines błędu, co oznacza, że ​​Elite będzie zwykle czytać nieco wyżej niż Pro, który jest o wiele bardziej dokładny.

Oryginalny tekst angielski
I don't think either of my 2 previous Elite's (1 for Scotland) held my confidence for any length of time due to the hit and miss nature of taking a test and some very eratic test results (I always thought a recalibration would be a waste of money). I bought this model in the hope of a vast improvement in ease of use and accuracy and wasn't disappointed. I was initially troubled by the Pro telling me I'm fine to drive but my Elite reporting otherwise but AlcoSense advised me to trust the Pro and have the Elite re-calibrated (which I now intend to do when the Pro is due its service). I await with interest to see how it performs in the coming months.

AlcoSense says: Thanks for the kind review on the Pro. The Elite is a little more fiddly to get the blow pressure right on than the Pro, which makes the Pro a lot easier to use. Also we put a larger increase in reading on the Elite to take into account it's greater margin of error which means the Elite will usually read a bit higher than the Pro, which has a very tight tolerance.
Ocena
Świetny, drogi w zakupie ale polecam

przez Honey, 22.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Miałem inny model i miałem ciągłe problemy z pomiarem podczas korzystania z niego. Ten model jest wspaniały, prowadzi cię jak wykonać test. Zwykle wiem, czy jestem trzeźwy, aby prowadzić, ale niezawodny i szybki Pro pomaga mi zweryfikować moje przekonania.

Oryginalny tekst angielski
I have had a different model and had constant errors while using it. This model is superb it guides you to the rate of breath required. I love it. I usually know myself I am OK to drive this is quick reliable and backs up my own thoughts.
Ocena
Jak dotąd najlepszy

przez Big Al, 22.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zamieniony z Elite na Pro w promocji, ponieważ nie byłem pewien, jak dokładny był po 5 latach, Pro jest szybki w konfiguracji, a asystent pomiaru pomaga uzyskać dokładny odczyt, Elite często pokazywał błędnie i musiałem powtarzać test, a Pro nigdy się nie myli. Używam Pro w Szkocji i Anglii i bardzo łatwo jest zmienić ustawienia.
Podczas gdy Pro jest droższy niż Elite, może być użyty prosto z pudełka i jestem bardziej pewny wyników. Powinienem był nabyć go dawno temu.

Oryginalny tekst angielski
Upgraded from the Elite as I wasn't sure how accurate it was after 5 years. The Pro is quick to set up and the blow coach helps to get a good accurate reading. The Elite often displayed an error and you had to re-test but I have never had an error with the Pro. Have used the Pro in Scotland and England and it is very easy to change the settings.
While the Pro is more expensive than the Elite it can be used straight out the box and I am more confident in the results. I should have upgraded months ago.
Ocena
Produkt najlepszej jakości

przez Sunnyday, 22.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wyśmienity protukt. Łatwy w użyciu i dobrej jakości. Przydatną funkcją jest zmiana limitu.

Oryginalny tekst angielski
Excellent product. Easy to use and build quality good. Useful feature is that you change the limit.
Ocena
Świetny alkomat!!!

przez Rob, 22.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) To nieasmowite urządzenie! Łatwy w użyciu i stylowy. Zdecydowanie polecam. Korzystałem z ELITE do tej pory, ale PRO jest o wiele bardziej zaawansowany. Dzięki ALCOSENSE.

Oryginalny tekst angielski
This is a marvellous piece of kit!! Easy to use and stylish to look at. I would definitely recommend it. I have always used the ELITE up to now but the PRO is a vast improvement. Thanks ALCOSENSE.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Roggendorff, 17.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej)

Oryginalny tekst angielski
love it
Ocena
Wspaniały

przez chris duffill, 03.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jest to najlepszy alkomat, który kupiłem i używałem, płacisz trochę więcej, ale dostajesz to, za co płacisz ....

Oryginalny tekst angielski
This is the best one I have bought and used, a bit more cost , but you get what you pay for....
Ocena
Doskonały model i niezła cena. Polecam.

przez L B., 01.10.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Doskonała jakość, można zmienić jednostki miary, aby dopasować odczyty do limitów policji, również łatwy system pomiaru czyni go dziecinnie łatwym w użyciu. Podczas testów byłem zaskoczony tym, ile można wypić przed osiągnięciem ustawowego limitu. Z pewnością nie będę jeździł po tak wielu drinkach. Głównym powodem zakupu było to, żebym mógł się sprawdzić na następny dzień po okazjonalnym ciężkim nocnym wyjściu, szczególnie gdy prowadzę motocykl. Nie powinieneś być pod wpływem czegokolwiek podczas jazdy, a AlcoSense może pomóc, a co najważniejsze, daje wyraźną wskazówkę kiedy bedziesz trzeźwy. Idealny dla zawodowych kierowców, którzy niezależnie od limitów nie powinni spożywać alkoholu. Stąd pewnie Pro. Polecam ten model.

Oryginalny tekst angielski
Very pleased with purchase. Excellent quality and you can change the units to breath to match the police readings also the easy blow system makes it a doddle to use. When testing I was surprised by how much you could drink before reaching the legal limit. I certainly wouldn't be driving after that much. The main reason for purchase was for the next day after the occasional heavy night out especially when away on the motorbike. You shouldn't be under the influence of anything when riding and the AlcoSense can help as most importantly it gives a clear time to sober. Ideal for professional drivers who regardless of limits should not be consuming any alcohol. Hence the term professional. I would recommend this model.
Ocena
Pięć gwiazdek

przez Mr S., 26.09.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) świetna zabawa, obserwując, jak wysoki wynik możesz osiagnąć!

Oryginalny tekst angielski
great fun seeing how high a reading you can get!
Ocena
AlcoSense Pro - wspaniały

przez Mr Thomas Dick, 10.09.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Oddałem Elite, który był świetny, do producenta i w promocji za sensowną cenę otrzymałem Pro. Miałem Elite przez ok. 4 lata. Pro jest jeszcze lepszy. Łatwiejszy w użyciu, lepszy czujnik alkoholu i dużo łatwiejszy w pobieraniu próbki oddechu. Pod względem ceny, dość drogi, ale warto rozważyć, bo moim zdaniem wart tych pieniędzy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi alkomatu oraz obsługi klienta. Bez wahania polecam.

Oryginalny tekst angielski
I upgraded from the Alcosense Elite which was great. I had the Elite for about 4 years. The Pro is even better. Easier to use, better alcohol sensor and a lot easier to provide a breath sample. At the price it is a considered purchase but in my view well worth the money. Very happy with unit and customer service. No hesitation in recommending both.
Ocena
Działa bardzo dobrze

przez Michael C., 05.09.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Kupiłem ten tester alkoholu w zeszłym tygodniu i okazało się, że jest łatwy w użyciu. Porównałem go z moją starą maszyną testującą i jestem o wiele bardziej pewny dokładności tego alkomatu. Jest stosunkowo drogi, ale myślę, że warto go mieć.

Oryginalny tekst angielski
I bought this alcohol tester last week and found it easy to use. I compared it to my old testing machine and am much more confident in the accuracy of this breathalyser. It is relatively expensive but I think that it is worth it.
Ocena
Doskonały zestaw

przez Shrubgarden, 29.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetna zabawka. Używam go, aby upewnić się, że mogę bezpiecznie prowadzić rano następnego dnia. Działa, jest szybki i łatwy w użyciu. Szybka dostawa i miła obsługa.

Oryginalny tekst angielski
Great piece of kit. I use it to make sure I am safe to drive the following morning. It works, quick and easy to use. Fast delivery and nice follow up.
Ocena
Doskonały alkomat.

przez Amazon Customer, 24.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Będąc użytkownikiem innych produktów AlcoSense, potwierdzam, że jest to najlepszy z dotychczasowych modeli. Asystent pomiaru Blow-Coach zapewnia bardziej spójny pomiar, coś, z czym miałem problemy podczas używania sprzętu innych producentów. Nie jest to produkt w niskiej cenie, ale ma wysoką jakość wykonania, i jest to inwestycja opłacalna, jeśli szukasz dokładnego odczytu.

Oryginalny tekst angielski
Having been a user of other AlcoSense products this is best I've used so far. The breath indicator ensures a more consistent measurement, something I've had problems with whilst using other vendors equipment.It is not a low cost product but has high build quality and the investment is worthwhile if you are looking for an accurate reading.
Ocena
Fajna maszyna, duży postęp w porównaniu do wcześniejszych modeli

przez Amazon Customer, 09.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Posiadałem dwa poprzednie modele urządzeń Alcosense, z których ostatni to Elite. W poprzednich modelach stwierdziłem, że uzyskanie właściwego poziomu wydmuchu było dość trudne, a jednostki dawały błędy i trzeba było się ponownie testować. Alcosense Pro jest dziecinnie prosty w użyciu ponieważ posiada funkcję, dzięki której można sprawdzać ciśnienie wydmuchu i dzieki temu bez problemu uzyskać odczyt. Byłem nieco zaniepokojony tym, że alkomat konsekwentnie pokazywał zero następnego dnia, ponieważ poprzednie jednostki wykazały niski poziom lub 0,20 więc przetestowałem to w domu po kilku piwach i poczekałem odpowiedni czas. Jednostka mierzyła 0,35, co pokazało, że urządzenie działa poprawnie. Ogólnie świetne urządzenie i miło, że możesz zmienić kraje i ustawić niestandardowy poziom

Oryginalny tekst angielski
I have owned two previous models of Alcosense devices, the last being the Elite.With previous models I found that getting the blow rate just right was quite difficult and the units gave errors and you had to test again. The Alcosense Pro is a doddle to use in comparison, there is a green bar indicating blow pressure and it was easy to get a reading every time.I was a little concerned that the unit consistently measured zero the next day as previous units showed low or 0.20 so I tested it at home after a couple of beers and waited the appropriate time. The unit measured 0.35 which showed the unit was working correctly.Great unit overall and nice you can change countries and set a custom level
Ocena
Fajny alkomat, duży postęp w stosunku do wcześniejszych modeli

przez Paul Town, 09.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Miałem dwa alkomaty AlcoSense, z których ostatni to Elite. W poprzednich modelach stwierdziłem, że uzyskanie właściwego poziomu wydmuchu było dość trudne, a alkomaty dawały błędne wyniki i trzeba było powtarzać testy. Alcosense Pro jest bardzo prosty w użyciu w porównaniu do innych modeli, dzieki zielonemu paskowi wskazującemu ciśnienie wydmuchu. Dzięki temu łatwo jest uzyskać odczyt za każdym razem. Byłem nieco zaniepokojony tym, że urządzenie konsekwentnie wskazywało zero, ponieważ poprzednie wykazały niski poziom lub 0,20 więc przetestowałem je w domu po kilku piwach i pozekałem odpowiedni czas. Alkomat pokazała 0,35, co wskazuje, że urządzenie działa poprawnie. Podsumowując, świetny produkt, szczególnie, że możesz zmienić kraje i ustawić niestandardowy poziom

Oryginalny tekst angielski
I have owned two previous models of Alcosense devices, the last being the Elite.With previous models I found that getting the blow rate just right was quite difficult and the units gave errors and you had to test again. The Alcosense Pro is a doddle to use in comparison, there is a green bar indicating blow pressure and it was easy to get a reading every time.I was a little concerned that the unit consistently measured zero the next day as previous units showed low or 0.20 so I tested it at home after a couple of beers and waited the appropriate time. The unit measured 0.35 which showed the unit was working correctly.Great unit overall and nice you can change countries and set a custom level
Ocena
bardzo przydatne urządzenie

przez lesley, 06.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Najlepszy

Oryginalny tekst angielski
excellent
Ocena
Bardzo ładny alkomat, bardzo wszechstronny. Dobra jakość. Zgodny z BS-EN16280.

przez Billinski, 06.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Najpierw pozwolę sobie wyjaśnić, że nie jestem w żaden sposób powiązany z AlcoSense i nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za napisanie tej recenzji, jest to prawdziwa i bezstronna recenzja. Zaktualizowałem tę recenzję po kilkukrotnym użyciu AlcoSense i po otrzymaniu przydatnych wyjaśnień z laboratorium AlcoSense. Moja poptrzednia recenzja ("Brak odczytu 0", wyjaśnienie poniżej) były bezpodstawne, ponieważ to, co uważałem za ograniczenie, było w rzeczywistości wynikiem zastosowania się do normy BS-EN16280, która została również uznana za europejski standard. Plusy: -
- Bardzo przydatny ponieważ obejmuje wiele krajów automatycznie ustalając limit w zależności od tego kraju.
- Korzysta z podobnej technologii, co brytyjska policja, więc dokładność jest porównywalna. Zobacz dowody na to wideo w serwisie YouTube. - Użyteczna funkcja, która przewiduje, kiedy bedziesz poniżej limitu
- Niezwykle łatwy w użyciu.
- Ustniki wielokrotnego użytku. Nie jest to jasne w opisie, więc wydałem pieniądze na kupowanie dwóch paczek po 25 ustników.
Uwaga: Poczekaj co najmniej 30 minut między ostatnim spożyciem alkoholu a użyciem alkomatu, ponieważ jest napisane, że czujnik jest wrażliwy i może zostać uszkodzony przez zbyt wysokie stężenie alkoholu.
Minusy: Żadne. Byłoby miło, gdyby jednostka była zgodna z "French NF", chociaż od 2014 r. władze francuskie zniosły grzywnę za brak posiadania alkomatu certyfikowanego przez NF na czas nieokreślony.
Odczyty zerowe:
Należy pamiętać i jest to opisane w instrukcji, że urządzenie nie wyświetli odczytu innego niż zero, jeśli we krwi jest poniżej 0,10 BAC (0,05 mg / L), ponieważ AlcoSense zaprojektował jednostkę tak, aby była zgodna z nową normą brytyjską (BSI) do alkomatów, BS-EN16280. Norma uwzględnia techniczne wymagania, które są bardzo wysokie i wymaga bardzo wysokiego poziomu dokładności od produktu, jednak jej dziwactwo polega na tym, że nakazuje, by że odczyt poniżej 0,10 BAC (0,05 mg / L) był zaokrąglony w dół do ZERA i alkomat AlcoSense nie może wyświetlić żadnej innej wiadomości - na przykład na Elite wyświetla się "LOW".
Inne uwagi dostarczone przez AlcoSense:
• W odniesieniu do oszacowania, jakie spożycie alkoholu zostanie wykazane na alkomacie przy spożyciu określonej ilości alkoholu, są pewne zasady, ale wyniki różnią się między róznymi osobami. Z grubsza jedna jednostka alkoholu WE KRWI daje odczyt 0,10-0,15 BAC na alkomacie, w zależności od masy ciała i szeregu innych czynników. Tak więc, na przykład, aby znaleźć się na granicy prawa w Anglii, musiałbyś mieć od 5,3 do 8 jednostek alkoholu we krwi W TYM SAMYM CZASIE. Alkohol, który wciąż znajduje się w żołądku, nie znajduje się jeszcze we krwi i dlatego nie wpływa na ciebie ani nie daje się zmierzyć, dopóki nie zostanie przetworzony do krwioobiegu. Należy pamiętać, że ciało cały czas przetwarza alkohol do krwioobiegu z układu pokarmowego w momencie jego spożywania. Bez jedzenia w żołądku, alkohol przedostaje się do krwiobiegu w 15-30 minut po wypiciu, a z jedzeniem ten proces może trwać do 90 minut. Bez jedzenia więcej alkoholu przedostaje się do krwioobiegu, dzieje się to szybciej i masz wyższy odczyt, ale czas od momentu wypicia do uwolnienia alkoholu jest krótszy. Z pokarmem w żołądku szybkość wchłaniania do krwi jest znacznie wolniejsza, a szczytowy odczyt alkoholu będzie znacznie niższy, ale od czasu konsumpcji alkoholu do uwolnienia akoholu jest dłuższy. Stosując powyższe, każda puszka Stelli zawiera 2,1 jednostki alkoholu = łącznie 4,2 jednostki. Gdyby to wszystko było w twoim krwioobiegu w tym samym czasie, alkoma wykazałby około 0,40-0,60 BAC. Jednakże, kiedy piłeś tą ilość przez ponad 2 godziny, po zjedzeniu, organizm wchłonąłby trochę alkoholu do krwioobiegu, ale nie cały i wynik byłby niższy. Ciało przetwarza jedną jednostkę alkoholu na godzinę, więc nawet jeśli spożyte zostało 4,2 jednostki, alkomat wykazałby 1-2 jednostki. W rezultacie odpowiada to odczytom, które zostały otrzymane.


Oryginalny tekst angielski
Firstly let me explain that I am in no way connected to AlcoSense and have not received any “reward” for providing this review, it is a genuine unbiased and truthful review.

I have updated this review after now having used the AlcoSense for a while now, and after having received the most helpful clarifications from the AlcoSense Laboratory. My previous “Cons” (“Zero Reading” and see below for explanation) was unfounded as what I perceived as a limitation was in fact a result of complying with BS-EN16280 which has now also been taken as a European wide standard.

Pros:-
- Very useful in that it covers many countries automatically setting limit according to that country.
- Uses similar fuel cell technology as the UK police, so is comparable with theirs with regards to accuracy. See the Top Gear YouTube video as evidence of this.
- Nice Display that predicts you what time you will be below limit.
- Remarkably easy to use.
- The tubes re-usable. This is not made clear in the description so I've wasted money on buying two packs of 25 tubes - silly me.

Caution:
Wait at least 30 minutes between last alcohol intake and use, as described the sensor is sensitive and can be damaged by too high an alcohol concentration.

Cons: None whatsoever. It would have been nice if the unit was “French NF” compliant, though since 2014 the French authorities have scrapped the fine for not carrying an NF certified breathalyser for an indefinite period. So no great shakes!

Zero Readings:
Do be aware, and it is stated in the instructions, the unit will not display a reading other than zero below 0.10‰BAC (0.05mg/L) because that AlcoSense have designed the unit to comply with the new British Standard (BSI) for breathalysers, BS-EN16280. The standard is actually technically a very high standard and mandates a very high level of accuracy from the product, however one quirk of this standard dictates that an reading below 0.10‰BAC (0.05mg/L) must be rounded down to ZERO and AlcoSense cannot display any other message – for example on the Elite it displays “LOW”. As this is a standard unfortunately AlcoSense cannot pick and choose which parts to comply with.

Other notes provided to me by AlcoSense:
“With regard to giving you an estimate of what alcohol consumption will show what reading on a breathalyser the following is a rule of thumb but does vary between different people. Roughly one unit of alcohol IN THE BLOOD will produce a reading of 0.10-0.15‰BAC on a breathalyser, depending on body weight and a number of other factors. So, for example, to be at the legal limit in England, you would need to have between 5.3 and 8 units of alcohol in the blood AT THE SAME TIME. Alcohol which is still in the stomach is not in the blood and therefore is not impairing you or measurable until it is processed into the blood stream. It must be remembered that the body is constantly processing alcohol into the blood stream from the digestive system and out of the blood stream at the same time. With no food in the stomach the alcohol gets into the blood stream in 15-30 minutes after drinking, with food this can extend up to 90 minutes. Without food more alcohol enters the blood stream more quickly and you have a higher peak reading, but the time from drinking to the alcohol leaving the body is shorter. With food in the stomach the rate of absorption into the blood stream is much slower and the peak alcohol reading will be significantly lower, but from the time to drinking to the alcohol leaving the system is longer as a result of the delay in entering the blood stream.
Applying the above to the situation you describe below, each can of Stella contains 2.1 units of alcohol = total of 4.2 units. If this was all in your blood stream at the same time you would register around 0.40-0.60‰BAC. However, as you drank this over 2 hours, after eating, the body will have absorbed some of the alcohol into the blood stream but not all when you measured yourself. The body will also be processing out one unit per hour so even though you drank 4.2 units I would normally estimate you would only ever see 1-2 units in the blood at any one time. As a result this corresponds with the readings you have seen.”
Ocena
Bardzo ładny alkomat, bardzo wszechstronny. Dobra jakość. Zgodny z BS-EN16280.

przez Billinski, 06.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Najpierw pozwolę sobie wyjaśnić, że nie jestem w żaden sposób powiązany z AlcoSense i nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia za napisanie tej recenzji, jest to prawdziwa i bezstronna recenzja. Zaktualizowałem tę recenzję po kilkukrotnym użyciu AlcoSense i po otrzymaniu przydatnych wyjaśnień z laboratorium AlcoSense. Moja poptrzednia recenzja ("Brak odczytu 0", wyjaśnienie poniżej) były bezpodstawne, ponieważ to, co uważałem za ograniczenie, było w rzeczywistości wynikiem zastosowania się do normy BS-EN16280, która została również uznana za europejski standard. Plusy: -
- Bardzo przydatny ponieważ obejmuje wiele krajów automatycznie ustalając limit w zależności od tego kraju.
- Korzysta z podobnej technologii, co brytyjska policja, więc dokładność jest porównywalna. Zobacz dowody na to wideo w serwisie YouTube. - Użyteczna funkcja, która przewiduje, kiedy bedziesz poniżej limitu
- Niezwykle łatwy w użyciu.
- Ustniki wielokrotnego użytku. Nie jest to jasne w opisie, więc wydałem pieniądze na kupowanie dwóch paczek po 25 ustników.
Uwaga: Poczekaj co najmniej 30 minut między ostatnim spożyciem alkoholu a użyciem alkomatu, ponieważ jest napisane, że czujnik jest wrażliwy i może zostać uszkodzony przez zbyt wysokie stężenie alkoholu.
Minusy: Żadne. Byłoby miło, gdyby jednostka była zgodna z "French NF", chociaż od 2014 r. władze francuskie zniosły grzywnę za brak posiadania alkomatu certyfikowanego przez NF na czas nieokreślony.
Odczyty zerowe:
Należy pamiętać i jest to opisane w instrukcji, że urządzenie nie wyświetli odczytu innego niż zero, jeśli we krwi jest poniżej 0,10 BAC (0,05 mg / L), ponieważ AlcoSense zaprojektował jednostkę tak, aby była zgodna z nową normą brytyjską (BSI) do alkomatów, BS-EN16280. Norma uwzględnia techniczne wymagania, które są bardzo wysokie i wymaga bardzo wysokiego poziomu dokładności od produktu, jednak jej dziwactwo polega na tym, że nakazuje, by że odczyt poniżej 0,10 BAC (0,05 mg / L) był zaokrąglony w dół do ZERA i alkomat AlcoSense nie może wyświetlić żadnej innej wiadomości - na przykład na Elite wyświetla się "LOW".
Inne uwagi dostarczone przez AlcoSense:
• W odniesieniu do oszacowania, jakie spożycie alkoholu zostanie wykazane na alkomacie przy spożyciu określonej ilości alkoholu, są pewne zasady, ale wyniki różnią się między róznymi osobami. Z grubsza jedna jednostka alkoholu WE KRWI daje odczyt 0,10-0,15 BAC na alkomacie, w zależności od masy ciała i szeregu innych czynników. Tak więc, na przykład, aby znaleźć się na granicy prawa w Anglii, musiałbyś mieć od 5,3 do 8 jednostek alkoholu we krwi W TYM SAMYM CZASIE. Alkohol, który wciąż znajduje się w żołądku, nie znajduje się jeszcze we krwi i dlatego nie wpływa na ciebie ani nie daje się zmierzyć, dopóki nie zostanie przetworzony do krwioobiegu. Należy pamiętać, że ciało cały czas przetwarza alkohol do krwioobiegu z układu pokarmowego w momencie jego spożywania. Bez jedzenia w żołądku, alkohol przedostaje się do krwiobiegu w 15-30 minut po wypiciu, a z jedzeniem ten proces może trwać do 90 minut. Bez jedzenia więcej alkoholu przedostaje się do krwioobiegu, dzieje się to szybciej i masz wyższy odczyt, ale czas od momentu wypicia do uwolnienia alkoholu jest krótszy. Z pokarmem w żołądku szybkość wchłaniania do krwi jest znacznie wolniejsza, a szczytowy odczyt alkoholu będzie znacznie niższy, ale od czasu konsumpcji alkoholu do uwolnienia akoholu jest dłuższy. Stosując powyższe, każda puszka Stelli zawiera 2,1 jednostki alkoholu = łącznie 4,2 jednostki. Gdyby to wszystko było w twoim krwioobiegu w tym samym czasie, alkoma wykazałby około 0,40-0,60 BAC. Jednakże, kiedy piłeś tą ilość przez ponad 2 godziny, po zjedzeniu, organizm wchłonąłby trochę alkoholu do krwioobiegu, ale nie cały i wynik byłby niższy. Ciało przetwarza jedną jednostkę alkoholu na godzinę, więc nawet jeśli spożyte zostało 4,2 jednostki, alkomat wykazałby 1-2 jednostki. W rezultacie odpowiada to odczytom, które zostały otrzymane.


Oryginalny tekst angielski
Firstly let me explain that I am in no way connected to AlcoSense and have not received any “reward” for providing this review, it is a genuine unbiased and truthful review.I have updated this review after now having used the AlcoSense for a while now, and after having received the most helpful clarifications from the AlcoSense Laboratory. My previous “Cons” (“Zero Reading” and see below for explanation) was unfounded as what I perceived as a limitation was in fact a result of complying with BS-EN16280 which has now also been taken as a European wide standard.Pros:-- Very useful in that it covers many countries automatically setting limit according to that country.- Uses similar fuel cell technology as the UK police, so is comparable with theirs with regards to accuracy. See the Top Gear YouTube video as evidence of this.- Nice Display that predicts you what time you will be below limit.- Remarkably easy to use.- The tubes re-usable. This is not made clear in the description so I've wasted money on buying two packs of 25 tubes - silly me.Caution:Wait at least 30 minutes between last alcohol intake and use, as described the sensor is sensitive and can be damaged by too high an alcohol concentration.Cons: None whatsoever. It would have been nice if the unit was “French NF” compliant, though since 2014 the French authorities have scrapped the fine for not carrying an NF certified breathalyser for an indefinite period. So no great shakes!Zero Readings:Do be aware, and it is stated in the instructions, the unit will not display a reading other than zero below 0.10‰BAC (0.05mg/L) because that AlcoSense have designed the unit to comply with the new British Standard (BSI) for breathalysers, BS-EN16280. The standard is actually technically a very high standard and mandates a very high level of accuracy from the product, however one quirk of this standard dictates that an reading below 0.10‰BAC (0.05mg/L) must be rounded down to ZERO and AlcoSense cannot display any other message – for example on the Elite it displays “LOW”. As this is a standard unfortunately AlcoSense cannot pick and choose which parts to comply with.Other notes provided to me by AlcoSense:“With regard to giving you an estimate of what alcohol consumption will show what reading on a breathalyser the following is a rule of thumb but does vary between different people. Roughly one unit of alcohol IN THE BLOOD will produce a reading of 0.10-0.15‰BAC on a breathalyser, depending on body weight and a number of other factors. So, for example, to be at the legal limit in England, you would need to have between 5.3 and 8 units of alcohol in the blood AT THE SAME TIME. Alcohol which is still in the stomach is not in the blood and therefore is not impairing you or measurable until it is processed into the blood stream. It must be remembered that the body is constantly processing alcohol into the blood stream from the digestive system and out of the blood stream at the same time. With no food in the stomach the alcohol gets into the blood stream in 15-30 minutes after drinking, with food this can extend up to 90 minutes. Without food more alcohol enters the blood stream more quickly and you have a higher peak reading, but the time from drinking to the alcohol leaving the body is shorter. With food in the stomach the rate of absorption into the blood stream is much slower and the peak alcohol reading will be significantly lower, but from the time to drinking to the alcohol leaving the system is longer as a result of the delay in entering the blood stream.Applying the above to the situation you describe below, each can of Stella contains 2.1 units of alcohol = total of 4.2 units. If this was all in your blood stream at the same time you would register around 0.40-0.60‰BAC. However, as you drank this over 2 hours, after eating, the body will have absorbed some of the alcohol into the blood stream but not all when you measured yourself. The body will also be processing out one unit per hour so even though you drank 4.2 units I would normally estimate you would only ever see 1-2 units in the blood at any one time. As a result this corresponds with the readings you have seen.”
Ocena
Świetny sprzęt

przez Curly, 06.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) znakomita maszyna, o wiele lepsza od Elity. Wskaźniki, które pokazują, jak mocno trzeba dmuchać, to świetny pomysł, którygo brak obniża wartość Elite. Myślę, że każdy, kto lubi napić się wieczorem, ale jedzie rano, powinien go mieć. może uratować twoje prawko lub, co ważniejsze, życie ...

Oryginalny tekst angielski
superb machine, so much better than the elite. the bars to show you how hard to blow is excellent idea as kept getting it wrong on the elite. i think anyone who likes a drink in the evening but drives in the morning should have one. could save your license or more importantly a life...
Ocena
Dobrze go mieć, myśli za mnie następnego ranka

przez JBMcDon, 05.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Ulepszony z jednostki Elite, nie wymaga kalibracji przed użyciem. Dobrze mieć tą zabawkę następnego ranka.

Oryginalny tekst angielski
Upgraded from an Elite unit, no calibration required before use. Good to have that added piece of mind the morning after.
Ocena
*

przez *, 05.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Właśnie dostałem to wczoraj i "przetestowałem" na sobie dziś rano Najbardziej przydatne, jeśli chcesz prowadzić.

Oryginalny tekst angielski
Just got it yesterday and 'tested' myself this morning (passed) - most useful if you want to drive
Ocena
Mój najlepszy przyjaciel

przez Steamhead, 04.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Używałem tylko raz, ale jak dotąd jestem pod wrażeniem. Zapewnia ci spokój ducha, jak chcesz jechać po kilku godzinach po kilku drinkach.

Oryginalny tekst angielski
Only used once but very impressed so far. Gives you peace of mind when driving several hours after having a couple of pints.
Ocena
Wszyscy kierowcy, którzy piją, powinni go mieć.

przez The Binfield Biker., 03.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Moje pierwsze wrażenie jest takie, że jest to dobrze przemyślany produkt wysokiej jakości, który może być użyteczny dla każdego kierowcy, który powinien pić z umiarem. Instrukcje na ekranie są łatwe do zrozumienia. Dodatkowo, wyniki mogą edukować i być niezwykle przydatne w zapobieganiu przypadkowym naruszeniom prawa. Uważam, że alkomat będzie bardzo przydatny podczas pobytu za granicą na wakacjach, kiedy być może zdarzać się wypić wieczorem. Moją jedyną obawą jest to, że futerał jest raczej obszerny i wolałbym podróżować z miękkim skórzanym futerałem; drobna uwaga przy wszystkich mocnych stronach i praktyczności urządzenia.

Oryginalny tekst angielski
My initial impression is that it is a well thought out high quality product which is a useful aid for any driver who may only drink in moderation. On screen instructions are simple to follow and the result of testing is easy to understand. In particular the results are educational and extremely useful in preventing inadvertent breaches of the law. I feel the unit will be very useful when abroad on holiday when perhaps one tends to over indulge in the evenings. My only minor concern is that the carrying case is rather bulky and I would prefer for travelling a soft leather case; a very minor point when considering the strengths and practicality of the unit.
Ocena
AlcoSense Pro

przez Shaun Alexander, 02.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Nie trzeba mieszać alkoholu, aby rozpocząć używanie alkomatu, jak przy Elite. Pro jest łatwy w użyciu i daje więcej informacji.

Oryginalny tekst angielski
No messing about with an alcohol mix to get it started like the Elite, easy to use with more information.
Ocena
Absolutnie genialny

przez Mr James Ure, 02.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Świetna maszyna, daje wyniki nawet bliskie zeru.

Oryginalny tekst angielski
Great machine even down to the time you are zero
Ocena
AlcoSense alkomat

przez Colin MacKenzie, 02.08.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Właśnie kupiłem bezpośrednio od AlcoSense nową ulepszoną wersję maszyny. Jestem zadowolony z oryginału, który kupiłem 3-4 lata temu dla siebie i 3 dorosłych dzieci, ale cieszę się z ulepszeń nowego modelu pod względem możliwości ustawienia kraju, poprawionej dokładności i odliczania czasu do trzeźwości.

Oryginalny tekst angielski
Have just purchased directly from AlcoSense the new improved version of their machine. Having been pleased with original which I bought 3-4 years ago for myself and 3 x adult children, I am delighted with the improvements to the new model in terms of multi country application, improved accuracy and 'time to sober' countdown.

Nicely styled piece of kit, especially with the neat case available as an extra.
Ocena
Super produkt

przez Shaun, 25.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. Przeczytaj instrukcje dołączone do przedmiotu. Wskaźnik odliczania czasu, kiedy będziesz trzeźwy, jest przydatną funkcją.

Oryginalny tekst angielski
Very easy to set up and use. Clear instructions supplied with the item. Countdown indicator regarding the time you may be clear is a useful feature.
Ocena
Najlepszy na rynku

przez Ando, 24.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Znacznie lepszy niż Elirte i jest łatwiejszy w użyciu

Oryginalny tekst angielski
Much better than the elite easier to use
Ocena
Jakość i dokładność. Wydaje się być bardzo dobrze zrobiony

przez Skelly Pete , 22.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) To mój pierwszy alkomat. Pożyczyłem kiedyś jeden od przyjaciela, ale to było bardziej profesjonalne urządzenie policyjne. Czasami jestem zaniepokojony i nie wiem, czy przekroczyłem limit i rano ta maszyna daje mi pewność, że jestem w stanie prowadzić. Prosty w użyciu i daje wskazówkę, kiedy możesz siadać za kółkiem, jeśli masz przekroczony limit.

Oryginalny tekst angielski
My first Breathalyzer. Have borrowed a friends one before but this is far more like a professional/police device. I'm sometimes concerned about being over the limit in the morning and this gives me the reassurance that I'm ok to drive. Simple to use and gives you an indication of when you can get behind the wheel if you blow over the limit.
Ocena
Nie funkcjonuję bez niego

przez Totty, 22.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Alkomat jest bardzo łatwy w użyciu i naprawdę otwiera oczy jak sprawdzisz się rano po wypiciu poprzedniej nocy.

Oryginalny tekst angielski
The meter is very easy to use and is a real eye opener when i tested myself the following morning after drinking the night before.
Ocena
Świetny produkt

przez Norabatty, 21.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Łatwy w użyciu i podoba mi się że mówi jak długo trzeba czekać przed jazdą. Łatwy w użyciu i pomocny rano po wypiciu kilku głębszych, gdy myślisz, że możesz prowadzić, a okazuje się że nie. Pomaga spojrzeć realnie na rzeczywistość. Ustniki są bardzo drogie, co jest moją jedyną krytyką.

Oryginalny tekst angielski
Easy to use and like the way it tells you approx. how long you need to wait before driving. So easy to use & a great help for the morning after when you think you're fine to drive, this certainly opens your eyes to the reality. The replacement blow tubes are a tad expensive which would be my only criticism.
Ocena
Kup jeden, a zobaczysz, że to ma sens

przez bloodyfedup, 20.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Bardzo dobrze zaprojektowany, bardzo prosty w obsłudze, świetnie wyglądający, dobra cena i robi dokładnie to, co powinien

Oryginalny tekst angielski
Very smart, very simple to use, great looking, great value and does exactly what it says!
Ocena
dobrze przemyślany, ale drogi w eksploatacji. Znakomita obsługa klienta

przez camo110, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wygląda dobrze i jest łatwy w użyciu.
Uważam, że ustniki są zbyt luźno dopasowane i ciągle trzeba je trzymać w odpowiedniej pozycji podczas używania, co jest trudne do zrobienia, bo ustwienie jest pod dziwnym kątem. Nie rozumiem, dlaczego to nie jest dobrze dopasowane. Spróbuj to zrobić, próbując pobrać próbkę wydechu i jeszcze podnieść oczy utrzrymując jednocześnie ustnik w odpowiedniej pozycji.
Sądzę też, że koszt ustników jest wygórowany i mógłby mnie zniechęcić, gdybym zobaczył tą cenę przed zakupem alkomatu. Mam duże doświadczenie w zakresie tworzyw sztucznych i wiem, że powinny one kosztować grosze.
Komentarz ten należy traktować jako konstruktywną krytykę - a NIE skargą, bo ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia.

Oryginalny tekst angielski
Well presented and easy to use. Blow coach very helpful.
I find the blow tube a loose fit and continually have to hold in position when using, difficult to do due to the odd angle the blow tube is angled at. Why it is not a firm press fit i dont know.
Try and do this whilst trying to keep the blow coach within the lines, raise your eyes at an acute angle whilst holding the tube in position.

I also think the cost of the blow tubes is prohibitive and excessive and may have put me off if i had seen the price prior to the unit purchase. having considerable experience of plastics these should cost pennies.

These comments should be viewed as constructive criticism - NOT complaints
I am more then satisfied with the unit
Ocena
Alcosense Pro - dobry sprzęt

przez YorkyGeoff, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Jako poprzedni właściciel AlcoSense Elite nie bardzo byłem pod wrażeniem, jednak firma okazała się bardzo uczciwa i mam teraz AlcoSense Pro. To urządzenie jest pod każdym względem lepsze i nareszcie mogę mieć zaufanie do wyników. Jest dużo łatwiejszy w obsłudze. Urządzenie jest dobrze zaprojektowane i solidne, a co ważniejsze, naprawdę działa!
Szkoda, że Elite tak mnie zawiódł, jednak uzyskałem dobrą ofertę na zamianę!

Oryginalny tekst angielski
As a previous owner of an AlcoSense Elite I was not impressed. However, the company have been very fair and I now have an AlcoSense Pro to use. This unit is in every way better, and at last I have confidence in the results it produces. It is also an order of magnitude easier to use. The unit is well designed and well built. And, much more importantly, it actually works!
Pity the Elite was such a let down, but a fair recovery!
Ocena
Wygląda dobrze, Działa świetnie. Minusów brak.

przez Phil, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Wygląda naprawdę elegancko, asystent pomiaru jest genialnym rozwiązaniem, naprawdę nie ma się do czego przyczepić, działa dobrze, wygląda dobrze, jest niewielki i poręczny.

Oryginalny tekst angielski
Looks really smart, blow-coach is a brilliant feature, there's really nothing to not like, it works well, looks good and isn't big and bulky.
Ocena
Wygląda dobrze

przez Yuri, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Polecam, szczególnie jeśli lubisz wypić wieczorem i chcesz jechać następnego dnia rano. Może wydawać się, że to dużo pieniędzy, jak na taką inwestycję, ale nie w porównaniu z kosztami w postaci mandatu czy mega kaca.

Oryginalny tekst angielski
I just received yesterday so have not tried yet but will send you a review after I have used it
Ocena
Naprawdę dobra maszyna

przez JB, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dowiedziałem się, że dokładność Pro wyprzedza poprzednie modele o lata świetlne i nietrudno uwierzyć, patrząc jaka technologia kryje się w tej małej maszynce.

Oryginalny tekst angielski
Very easy to use. Like how it works big improvement on other test kits. Good value for money
Ocena
Dobry projekt, dobrze wykonany

przez Pete.G, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej)

Oryginalny tekst angielski
Good design, easy to use. Easy to change jurisdictions with different limits. A must for a driving holiday where one 'might' have the occasional good night out!!!
Ocena
Sprawia, że czuję się bezpieczniej

przez Bubbles..., 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Używałem Elite przez dłuższy czas z różnymi rezultatami, kupiłem Pro i myślę, że jest ekstra.
Urządzenie jest eleganckie, ekran jest duży i bardzo czytelny. Podoba mi się sposób, w jaki pokazuje jak mocno i jak długo należy dmuchać.
Dowiedziałem się, że dokładność Pro wyprzedza poprzednie modele o lata świetlne i nietrudno uwierzyć, patrząc jaka technologia kryje się w tej małej maszynce.
Polecam, szczególnie jeśli lubisz wypić wieczorem i chcesz jechać następnego dnia rano. Może wydawać się, że to dużo pieniędzy, jak na taką inwestycję, ale nie w porównaniu z kosztami w postaci mandatu czy mega kaca.


Oryginalny tekst angielski
I have had the Elite for quite a while with varying results! I bought the Pro for the morning after testing and I think its superb.
The unit is smart and the screen is big and very easy to read. I like the way it shows you how hard to blow and for how long.
I am told the accuracy of the Pro is light years ahead of the previous models and I can believe this given the technology behind this little machine.
If you like a drink in the evening and want to drive the following morning I would highly recommend this unit. May seem a lot of money to invest at the start but no where near the cost or the misery of drink driving the following morning.
Ocena
Warto kupić

przez Bubs , 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Prosty w konfiguracji i obsłudze. Początkowo byłem zaskoczony, że moje wyniki były bardzo niskie po kilku drinkach, ale po kilku testach upewniłem się, że czujnik działa dobrze

Oryginalny tekst angielski
Simple to set up and use. Initially I was surprised that my reading was very low after some drinks the night before but I have been reassured after some testing that the sensor works well
Ocena
Dobrze zaprojektowany, ładny dizajn

przez orly airport, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Dobrze zaprojektowane, łatwo się używa

Oryginalny tekst angielski
Excellent design and easy to use
Ocena
Jak dotąd nic nie można zarzucić temu, jak się wydaje doskonałemu produktowi

przez Ralphfg, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) AlcoSense Pro jest kilka lat świetlnych do przodu w porównaniu do poprzedniego modelu, Elite. Pro jest znacznie bardziej przyjazny do obsługi.

Oryginalny tekst angielski
The Alcosense Pro really is a leap forward. Compared to the previous product the Elite which was very good it is light years ahead and very much easier to use
Ocena
Alcosense Pro

przez John, 19.07.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Będąc od lat właścicielem modelu Elite, skorzystałem z okazji i przeszedłem na Pro, aby wypróbować zaawansowaną i dokładniejszą technologię po bardzo konkurencyjnej cenie. Dokładność to wg mnie najważniejsza cecha jakiegokolwiek alkomatu. Generalnie, jestem mega zadowolony z jakości, łatwości użytkowania i dodatkowych funkcji. Gorąco polecam!

Oryginalny tekst angielski
Having been as alcosense elite owner for years, took the opportunity to upgrade to the pro to benefit from the advanced more accurate fuel cell technology at very competitive price. This was primary reason for change as more accurate than previous units, which is ultimately the most important quality of any breathalyser in my opinion. On receipt of unit very pleased with quality, ease of use and additional features. Would highly recommend.
Ocena
AlcoSense

przez John Bates, 28.06.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Alkomat Pro jest bardzo łatwy w obsłudze i jest to duży skok technologiczny, w porównaniu do innych modeli

Oryginalny tekst angielski
The breathalyzer pro is very easy to use and a big improvement on the other models
Ocena
Alkomat AlcoSense Pro

przez SubaruJack (Review shared from Halfords.co.uk), 12.06.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Przez kilka lat miałem alkomat, który w tym miesiącu w końcu wyzionął ducha. Kupiłem nowy AlcoSense Pro jako zamiennik i jestem naprawdę pod wrażeniem. To urządzenie jest takie łatwe w obsłudze, a najlepsze, że podaje informację, ile czasu potrwa zanim będziesz trzeźwy oraz kontroluje w jaki sposob dmuchasz, pokazując to na ekranie. To sprawia, że ​​jest tak łatwy w obsłudze. To jest świetny projekt, starannie wykonany - czuje się jakość. Wygląda na to, że alkomat jest dokładny, chociaż nie mam go do czego porównać, ale ogólne wrażenie, jakie wywiera produkt i to, jak działa daje Ci pewność co do jakości. Polecam!

Oryginalny tekst angielski
I've had a breathalyzer for a few years which finally gave up the ghost this month. I bought the new AlcoSense Pro as a replacement/upgrade and I'm really impressed with it. It's so easy to use and I love that it tells you how long it takes until you're sober and shows how you're blowing on the screen. It makes it so easy to use. The design is great and the build is really nice - it feels quality. Accuracy wise it seems good but I don't have anything to judge it against, but the overall feel of the product and the operation gives you confidence in the quality. I would recommend it!
Ocena
Naprawdę dopracowany produkt.

przez Phil4 (Review shared from Halfords.co.uk), 12.06.2016

(Tłumaczenie z języka angielskiego, oryginalny tekst poniżej) Zacznę od stwierdzenia, że ​​ogólnie jestem pod wrażeniem tego modelu. Ogólny wygląd, świetny ekran i sposób, w jaki alkomat działa jest na najwyższym poziomie. Generalnie chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Alkomat jest łatwy w obsłudze i wygląda jak porządny sprzęt, znacznie bardziej elegancki i nowoczesny niż starsze modele. Jeśli miałbym wskazać najlepszą modyfikację, to byłby była jedna wyróżniająca cecha, to byłby asystent Blow Coach. To bardzo prosta funkcja, ale bardzo ułatwia obsługę. Kiedy dmuchasz, wyświetlane są dwa paski w czasie rzeczywistym, jeden musisz utrzymać na środku (wskazuje, w jak mocno dmuchasz ), a drugi pokazuje, jak długo dmuchać. Brzmi prosto i naprawdę ułatwia obsługiwanie. Model jest dopracowany, ekran jest dobrej jakości, urządzenie jest gustowne. I wszystko działa świetnie. Jeśli masz jakieś obawy rano po spożyciu alkoholu, polecam Pro, żeby się przetestować.

Oryginalny tekst angielski
I'll start by saying, that overall I'm very very impressed with this. The overall design, the lovely screen, and the way it works is top notch. So overall I'd say I'm very happy. It's very easy to use, and looks like a nice device too, much more smart and modern than older units.

If there was one stand-out feature, it would be Blow Coach. It's a really simple feature, but makes it so easy to use. As you blow the screen shows two realtime bars, one you need to keep in the middle (how hard you blow) and the other shows you how much longer to blow.

It sounds simple, but really makes it very easy to use.

The rest of the device is similarly polished, the screen is clear and bright, the device is smart. And it all works nicely.

If you've any concerns about the morning after, I'd highly recommend this to check.
Ocena
Raty

W przypadku zakupów za ponad 300 zł możecie Państwo rozłożyć je na raty, od trzech do nawet 36-ciu miesięcy.

  • Decyzja o przyznaniu kredytu i przez bank nastąpi w ciągu 15 minut od złożenia wniosku.
  • Złożenie wniosku odbywa się przez internet, co sprawia, że cały proces jest szybki i dogodny dla Klienta.
  • Wniosek o kredyt możecie Państwo złożyc w mBanku lub Alior Banku -  decyzja nalezy do Państwa.

 

Jaki jest koszt zakupów na raty?
Aby sprawdzić koszt finansowania, zapraszamy do skorzystania z kalkulatora internetowego Alior Bank klikając tutaj (informacja pokaże się w nowym oknie). 

 

W jaki sposób można złożyc wniosek o zakupy na raty?

  1. Prosimy o wybranie produktów i dodanie ich do koszyka. Następnie prosimy nacisnąć przycisk "Kup teraz bezpiecznie".
  2. Prosimy o wybranie jako metody płatności Przelewy24,  a następnie prosimy przejść do strony płatności.
  3. Po otwarciu strony Przelewy24 prosimy wybrać Raty Alior Bank lub Raty mBank.
  4. Następnie prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  5. Kredyt zostanie Państwu przyznany w ciągu 15 minut. 

AlcoSense Pro alkomat elektrochemiczny

Dostępność: