Alkomaty sklep – kup alkomat osobisty l AlcoSense Laboratories

Alkomaty elektrochemiczne firmy AlcoSense to urządzenia, których zakup gwarantuje nie tylko komfort, wygodę i łatwość użytkowania, ale przede wszystkim dokładność pomiaru stężenia alkoholu we krwi. Alkomaty elektrochemiczne AlcoSense cieszą się uznaniem zarówno wśród kierowców zawodowych, jak i regularnych użytkowników czterech kółek. Nasze produkty zdobywają wyróżnienia i nagrody znanych polskich mediów z branży motoryzacyjnej i nie tylko. Klienci decydują się na zakup alkomatów osobistych ze względu na rzetelność dokonywanych pomiarów i łatwość obsługi. Urządzenia marki AlcoSense są odpowiednie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących kierowców, którzy do tej pory nie mieli styczności z alkomatami osobistymi. Alkomaty elektrochemiczne to urządzenia, stworzone z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania. Zamknięty w wygodnej, estetycznej obudowie, alkomat elektrochemiczny firmy AlcoSense zapewnia pełną mobilność, komfort obsługi i pewność, że pomiary dokonywane osobistym alkomatem elektrochemicznym są dokładne i wiarygodne. Już teraz postaw na bezpieczeństwo i kup alkomat elektrochemiczny firmy AlcoSense. Sprawdzaj, kiedy tylko chcesz czy jesteś gotów ruszyć w trasę.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. AlcoSense GO! Jednorazowy tester trzeźwości
  9,99 zł

  Produkt niedostępny.

  Alkomat jednorazowy AlcoSense Jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie alkomatów jednorazowego użytku

 2. Ustniki do alkomatów AlcoSense (Opakowanie 20 sztuk)
  24,99 zł

  Ustniki do alkomatów AlcoSense Excel, Pro, Ultra są tańszą alternatywą dla ustników profesjonalnych.

 3. Ustniki profesjonalne AlcoSense z jednoprzepływowym wentylem (Opakowanie 25 sztuk)
  49,99 zł

  Odpowiednie do alkomatów AlcoSense Excel, Pro i Ultra. Indywidualnie pakowane Ustniki Profesjonalne z jednoprzepływowym wentylem zapewniają najwyższą dokładność i higienę. Zgodne z normami EN16280 i NF.

 4. AlcoSense Pro and Ultra Carry Case, 2 mouthpieces fit next to the AlcoSense unit.
  59,99 zł

  Utrzymuj alkomat AlcoSense w stanie idealnym korzystając z wytrzymałego Uniwersalnego Futerału. Pasuje do wszystkich elektronicznych alkomatów firmy AlcoSense.

 5. Kalibracja alkomatu AlcoSense
  99,00 zł

  Po 12 miesiącach alkomat będzie wymagał kalibracji. Regularnie przeprowadzany serwis kalibracji zapewni, że urządzenie będzie dostarczać dokładne odczyty przez cały czas użytkowania. Prosimy o zamówienie kalibracji tutaj.

 6. AlcoSense Lite 2 alkomat
  199,99 zł

  "Auto Express Hot Kit - December 2019"
  Nowy alkomat AlcoSense Lite 2 podnosi poprzeczkę w kategorii alkomatów półprzewodnikowych. Jest to następca wielokrotnie nagradzanego w Wielkiej Brytanii AlcoSense Lite. Alkomat został wyposażony w ulepszony czujnik, zoptymalizowany system pobierania próbki i uproszczoną obsługę. Lite 2 zapewnia dokładność i niezawodność niespotykaną wśród urządzeń ze swojego przedziału cenowego.
 7. AlcoSense Elite 3 alkomat
  249,99 zł

  Zwycięzca testu grupowego AutoMoto w kategorii Najlepszy alkomat do 300 zł! “Można je polecić każdemu kierowcy, który szuka pewnego alkomatu w rozsądnej cenie.” AutoMoto Czerwiec 2020.

 8. AlcoSense Excel alkomat elektrochemiczny

  Zdobywca nagrody German Design 2018 w kategorii produktów medycznych oraz związanych z transportem drogowym przyznana za "wyjątkową precyzję i doskonały dizajn”

 9. AlcoSense Pro alkomat elektrochemiczny

  Prawdopodobnie najbardziej zaawansowany alkomat na rynku w tej kategorii cenowej. Najwyższy poziom dokładności, funkcjonalności oraz intuicji w użytkowaniu. Wyróżniony Red Dot Award - międzynarodową nagroda w dziedzinie wzornictwa produktu
 10. AlcoSense Ultra alkomat elektrochemiczny

  Wyróżniony Red Dot Award - międzynarodową nagrodą w dziedzinie wzornictwa produktu. Oferta dla Klientów, którzy szukają profesjonalnych produktów z absolutnie najwyższej półki. AlcoSense Ultra – to kwintesencja dokładności, wygody i łatwości użytkowania.

Lista Siatka

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)