Bezproblemowy zwrot

AlcoSense Excel, Pro and Ultra

Oferujemy możliwość łatwego zwrotu alkomatu w ciągu 30 dni.

Nie mamy wątpliwości, że nasze produkty są najlepszej jakości i cieszą się dużym zaufaniem naszych Klientów. Dlatego bez wahania oferujemy Państwu możliwość bezproblemowego zwrotu alkomatu i uzystkania zwrotu kosztów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Oferujemy możliwość zwrotu pod pewnymi warunkami;

  • Proponujemy możliwość wypróbowania urządzenia przez 30 dni (maksymalnie 20 testów). Aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy, produkt wraz z akcesoriami musi zostać zwrócony do nas w niezmienionym stanie, czysty i w oryginalnym opakowaniu.
  • Ustniki, które nie zostały użyte prosimy zwrócić wraz z alkomatem. Rozumiemy, że aby wypróbować alkomat użycie kilku ustników z pudełka było konieczne i prosimy nie odsyłać zużytch ustników.
  • Jeśli zakupiliście Państwo dodatkowe pudełko ustników podstawowych lub profesjonalnych możecie Państwo zwrócić je do nas jedynie pod warunkiem, że nie zostało ono otwarte. W takim przypadku zwrócimy koszty zakupu.
  • Wysyłka zwracanych przedmiotów i koszt dostawy do magazynu AlcoSense Laboratories na terenie Warszawy leży po stronie Klienta.

Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujecie się Państwo na zwrot alkomatu, bardzo prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem pod numerem telefonu 22 26 39 345. Wyślemy Państwu emailowo formularz zwrotu, który umożliwi Państwu otrzymanie pełnej kwoty.