O firmie AlcoSense

Firma AlcoSense, mającą siedzibę w Maidenhead w Wielkiej Brytanii jest wiodącym producentem alkomatów elektronicznych. Wszystko zaczęło się w 2005 r., gdy Hunter Abbott, Dyrektor Zarządzający AlcoSense odebrał telefon. 

"To zdarzyło się, gdy byłem świadkiem na ślubie jednego z przyjaciół. Mój dobry znajomy James i ja wypiliśmy kilka drinków, jak to zazwyczaj przy takich okazjach. Czuliśmy się zdecydowanie rozweseleni, ale nie powiedziałbym, że byliśmy pijani. Następnego dnia rano goście opuścili hotel, a wraz z nimi James i ja. James wsiadł do swojego samochodu, a ja do swojego. Wróciłem do domu bez problemów i  bezpiecznie. Wieczorem odebrałem telefon od Jamesa, który opowiedział mi że został zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości, został przebadany alkomatem, który wykazał, że norma alkoholu we krwi była przekroczona. 

"Zrozumiałem, że James i ja piliśmy tyle samo i ja też prawdopodobnie, gdy wracałem do domu z wesela miałem przekroczoną dawkę alkoholu we krwi, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy! James stracił prawo jazdy na rok, a następnie krótko po tym i w rezultacie tego zdarzenia starcił pracę. Nasz problem polegał na tym, że nie było sposobu, abyśmy mogli sprawdzić ile alkoholu pozostało w naszej krwii po weselnej nocy, a ponieważ każdy jest inny, nie ma nawet możliwości by móc to obliczyć. "

Po dwóch latach zaawansowanych badań i testów powstała firma AlcoSense, a jej produkty zostały wprowadzone na rynek we wrześniu 2007 roku. Od tego czasu AlcoSense powstrzymał 50% swoich Klientów przed przed nieumyślną jazdą pod wpływem alkoholu, ratując ich w ten sposób nie tylko przed mandatem czy utratą prawa jazdy, ale także chroniąc przed ewentualnym wypadkiem czy nawet śmiercią. 

Nagradzane produkty od wyróżnianej nagrodami firmy.  

AlcoSense stał się brytyjskim liderem w dziedzinie alkomatów osobistych, prosimy zapoznac się z nagrodami poniżej. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie z informacjami o zdobytych nagrodach, klikając tutaj.

    AlcoSense Awards    

"A fresh level of accuracy in consujmer breath testing"

Telegraph Review of the AlcoSense Pro

 

AlcoSense jest uznany przez specjalistów ds. bezpieczeństwa drogowego

Jako jedna z najbardziej szanowanych marek w Wielkiej Brytanii, AlcoSense cieszy się zaufaniem specjalistów od bezpieczeństwa drogowego i współpracuje z wieloma organizacjami w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Brake, the road safety charityPACTS

Zaufało nam już tysiące Klientów zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i całej Europie.