Zapraszamy do współpracy

AlcoSense Family

Chociaż jesteśmy nową marką dostępną dla Konsumentów na polskim rynku, faktem jest, że już od ponad dekady produkujemy alkomaty elektroniczne !

AlcoSense pojawi się w Polsce dokładnie w dniu 4 kwietnia 2018 roku, ale już od 2007 buduje swoją pozycję w Wielkiej Brytanii gdzie jest największym i uznanym producentem alkomatów elektronicznych.

W ciągu ponad 10 lat historii firmy produkty AlcoSense wygrały więcej testów grupowych i zdobyły więcej nagród i rekomendacji niż jakakolwiek inna marka alkomatów na wyspach.

Produkty AlcoSense są wyjątkowe pod każdym wględem. Urządzenia zostały wymyślone oraz zaprojektowane przez AlcoSense w Wielkiej Brytanii - posiadają wiele rozwiązań technologicznych chronionych patentami na całym świecie.

Naszym celem było i jest projektowanie i produkowanie najlepszych na rynku alkomatów, które są dokładne, szybkie i intuicyjne w użytkowaniu. Zależy nam również na zapewnieniu naszym Konsumentom i Partnerom wyjątkowego poziomu obsługi posprzedażowej i wsparcia technicznego. Bez względu na to, czy są to Konsumenci czy Parnerzy Handlowi.

Poszukujemy Parnerów Handlowych, którzy dołączą do nas jako autoryzowani dystrybutorzy naszych produktów. Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami, które podzielają nasze wartości w zakresie wyjątkowej obsługi jak i dążą do bycia liderami w swojej branży. W zamian oferujemy wyjątkowej jakości alkomaty elektroniczne, materiały promocyjne i szkolenia produktowe umożliwiające rozwój Państwa firmy.

Jeśli sądzą Państwo, że elektroniczne alkomaty AlcoSense będą produktem pasującym do profilu Państwa firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak będzie to możliwe.

* wymagane pola

  • Formularz kontaktowy